? שרשור הכוונה ומודיעין 12/07-11/07

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

trilliane

Well-known member
מנהל
האם יש עיכובים ברכבות בקו ת"א-חיפה בגלל המצב?

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
הבנתי שחלק מהרכבות דרומה הופסקו ושהרכבת מאטה במקרה של אזעקה, אבל השאלה כמה זה קורה בכיוון צפון. אני צריכה לנסוע מחר בצהריים מת"א לחיפה ותוהה האם כדאי לעלות על רכבת מוקדמת יותר או שאפשר להסתמך על לוחות הזמנים באתר (בתוספת איחור של 5–10 דקות, נגיד; זה גם ככה לא חריג).
&nbsp
ובאותו הקשר – אם נוסעים במונית שירות מת"א לחיפה, האם הדרך היחידה לעלות על אחת בשישי בצהריים היא להגיע לתחנה המרכזית בת"א? אני יודעת שלפעמים הן יוצאות גם מאזור רכבת ארלוזרוב (לפחות כך זה היה בעבר) אבל בד"כ רק במוצ"ש, נדמה לי... מוניות שירות אמנם איטיות יותר ונוחות פחות, אבל אני בלאו הכי צריכה להגיע להדר אז זו אפשרות.
&nbsp
תודה

Ofekalef1

New member
לגבי השאלה הראשונה

הבנתי שחלק מהרכבות דרומה הופסקו ושהרכבת מאטה במקרה של אזעקה, אבל השאלה כמה זה קורה בכיוון צפון. אני צריכה לנסוע מחר בצהריים מת"א לחיפה ותוהה האם כדאי לעלות על רכבת מוקדמת יותר או שאפשר להסתמך על לוחות הזמנים באתר (בתוספת איחור של 5–10 דקות, נגיד; זה גם ככה לא חריג).
&nbsp
ובאותו הקשר – אם נוסעים במונית שירות מת"א לחיפה, האם הדרך היחידה לעלות על אחת בשישי בצהריים היא להגיע לתחנה המרכזית בת"א? אני יודעת שלפעמים הן יוצאות גם מאזור רכבת ארלוזרוב (לפחות כך זה היה בעבר) אבל בד"כ רק במוצ"ש, נדמה לי... מוניות שירות אמנם איטיות יותר ונוחות פחות, אבל אני בלאו הכי צריכה להגיע להדר אז זו אפשרות.
&nbsp
תודה
לגבי השאלה הראשונה
תבדקי מאיפה מגיעה הרכבת שלך לחיפה. אם מבאר שבע (בשעות שיא יש שתיים כאלה), אז סביר מאוד עיכוב גדול. אם ממודיעין אני מעריך שהעיכוב לא יהיה כל כך גדול, ובכל זאת הייתי הולך רכבת אחת לפני.

trilliane

Well-known member
מנהל
נקודה טובה, תודה!

לגבי השאלה הראשונה
תבדקי מאיפה מגיעה הרכבת שלך לחיפה. אם מבאר שבע (בשעות שיא יש שתיים כאלה), אז סביר מאוד עיכוב גדול. אם ממודיעין אני מעריך שהעיכוב לא יהיה כל כך גדול, ובכל זאת הייתי הולך רכבת אחת לפני.
נקודה טובה, תודה!

trilliane

Well-known member
מנהל
בעצם, איך בודקים זאת בצורה יעילה?

לגבי השאלה הראשונה
כשאני מחפשת רכבת מת"א לחיפה הוא מראה לי את מסלול הרכבת רק החל מת"א ואילך...

olli3

New member
מנהל
יש דרך הרבה יותר פשוטה.

ברור; ניסיתי להימנע מחיפוש ידני פרטני
יש דרך הרבה יותר פשוטה.
www.bus.gov.il
&nbsp
מחפשים מת"א - מתחם ארלוזורוב אל חיפה - מרכז השמונה ומקבלים את כל הרכבות שמקשרות בין היעדים. לחיצה על כל פירוט תחנות תציג מהיכן כל רכבת מגיעה.

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה. כרגע זה כבר לא משנה, הסתדרתי

יש דרך הרבה יותר פשוטה.
www.bus.gov.il
&nbsp
מחפשים מת"א - מתחם ארלוזורוב אל חיפה - מרכז השמונה ומקבלים את כל הרכבות שמקשרות בין היעדים. לחיצה על כל פירוט תחנות תציג מהיכן כל רכבת מגיעה.
תודה. כרגע זה כבר לא משנה, הסתדרתי

הרכבת יצאה ממודיעין והגיעה לתחנת ת"א באיחור של 2 דקות בסה"כ. נקווה שלא יהיו בעיות בדרך.

Ofekalef1

New member
הכי טוב להסתכל בחוברת הלו"ז.

הכי טוב להסתכל בחוברת הלו"ז.
מכילה את כל המידע שאת צריכה, ואם מתרגלים אליה היא גם נוחה.

אם את מסתכלת באתר הרכבת:

אם את מסתכלת באתר הרכבת:
רכבות שמספרן דו-ספרתי או 7XX מוצאן בבאר שבע.
רכבות שמספרן 1XX מוצאן במודיעין.

נכון, ביום שישי יש תוספת 6

רכבות ביום שישי 6XXX !
נכון, ביום שישי יש תוספת 6
אפשר להבחין גם בעוד צורה:
בימי שישי הרכבות מבאר שבע עוצרות בבנימינה אבל לא עוצרות בעתלית.
רכבות ממודיעין עוצרות גם בעתלית.

בימי חול, רכבות מבאר שבע לא עוצרות בבנימינה ולא בעתלית.

trilliane

Well-known member
מנהל
יופי! אז צריך להסתכל רק על 3 הספרות האחרונות?

אם את מסתכלת באתר הרכבת:
רכבות שמספרן דו-ספרתי או 7XX מוצאן בבאר שבע.
רכבות שמספרן 1XX מוצאן במודיעין.
כי הרכבת ממודיעין מספרה 6114.

בדיוק. את יכולה גם לזהות לפי עתלית

כי הרכבת ממודיעין מספרה 6114.
בדיוק. את יכולה גם לזהות לפי עתלית
אם הרכבת עוצרת בעתלית, היא ממודיעין. אם לא, מבאר שבע. (בימי שישי)

olli3

New member
מנהל
החל מהשעה 15:20 כל נסיעות 910 של אגד מגיעות

&nbsp
&nbsp
תודה
גם להדר.
&nbsp
מעבר לכך שכל נסיעת בקו כלשהו של אגד שמגיעה לחיפה, מזכה בנסיעת המשך ללא תשלום נוסף בקו עירוני אחד בחיפה (ליורדים בתחנות המרכזיות בחיפה בלבד).
&nbsp
על מנת לקבל את נסיעת ההמשך חובה לבקש זאת מנהג האוטובוס בקו 910. בכיוון ההפוך, יש לשלם לנהג באוטובוס העירוני בחיפה על נסיעה לת"א וכך נסיעת ההמשך בקו 910 ללא תשלום נוסף.
&nbsp
הרכבות כמעט תמיד מדייקות ולא מאחרות, בשגרה כמובן.
&nbsp
מוניות שירות ממרכזית ת"א בלבד!

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, זו כבר שעה לא רלוונטית לי...

גם להדר.
&nbsp
מעבר לכך שכל נסיעת בקו כלשהו של אגד שמגיעה לחיפה, מזכה בנסיעת המשך ללא תשלום נוסף בקו עירוני אחד בחיפה (ליורדים בתחנות המרכזיות בחיפה בלבד).
&nbsp
על מנת לקבל את נסיעת ההמשך חובה לבקש זאת מנהג האוטובוס בקו 910. בכיוון ההפוך, יש לשלם לנהג באוטובוס העירוני בחיפה על נסיעה לת"א וכך נסיעת ההמשך בקו 910 ללא תשלום נוסף.
&nbsp
הרכבות כמעט תמיד מדייקות ולא מאחרות, בשגרה כמובן.
&nbsp
מוניות שירות ממרכזית ת"א בלבד!
תודה, זו כבר שעה לא רלוונטית לי...
אני יודעת שיש נסיעת המשך, אבל הנקודה אינה המחיר אלא הנוחות.
החלפות הן ספורט לא חביב עליי במיוחד, ואני עוסקת בו רק אם הן חוסכות זמן משמעותי. כשלא, זו סתם טרחה.
&nbsp
אוטובוס גם לא רלוונטי בשעות האלה כי הוא מגיע רק לחוף הכרמל והרכבת מגיעה לחיפה מרכז וזה כבר מקרב אותי מאוד ליעד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה