שרשור הכוונה ומודיעין 06/09

מצב
הנושא נעול.
הגעה ביום ראשון לאיקאה ראשל"צ
שלום, אני צריך להגיע ביום ראשון בסביבות השעה 11:00 לאיקאה בראשון לציון, כאשר אני יוצא מאיזור רחוב המסגר בת"א.
איך אני מגיע (אוטובוס)? באיזה שעה אני צריך לצאת כדי להגיע ב 11?

דניאל 130

New member
שלום, אני צריך להגיע ביום ראשון בסביבות השעה 11:00 לאיקאה בראשון לציון, כאשר אני יוצא מאיזור רחוב המסגר בת"א.
איקאה
1.מרחוב המסגר יו8צאים סביב השעה תשע וחצי בבוקר עם קו 173 לראשון לציון ויורדים ממנו בתחנתו הסופית בתחנה המרכזית החדשה שער ראשון.
2.הולכים לרציף 5,מחכים לקו 84,שאמור לעבור סביב השעה עשר וחצי בבוקר בערך לנסיעה קצרה של 5 דקות לאיקאה ראשל"צ.האוטובוס הבא שלאחריו יעבור רק סביב השעה 11 בבוקר.

felixr

New member
אפשרות נוספת
האפשרות שדניאל כתב טיפה לחוצה, שכן לפי הלו"ז הטנטטיבי אתה תגיע לתמ. רשל"צ ב 10:29, והאוטובוס שבו אתה ממשיך מגיע ב 10:30.
האפשרות שאני מציע:
אם המוצא שלך בחלקו הדרומי של המסגר - הליכה של 5 דק' לתמח"ת.
אם המוצא בחלקו הצפוני של המסגר - נסיעה של 5 דק' לתמח"ת, כמעט בכל אוטובוס שעובר במסגר.
מתמח"ת קו 310 לצומת עין הקורא, ומשם קו 84.
זה גם מקצר משמעותית את זמן הנסיעה (אם כי תצטרך לצאת באותה שעה עקב הלו"ז. פשוט תגיע מוקדם יותר)

raminec

New member

דחוף מאד
איך מגיעים היום בחג מרמת אביב ותחנה מרכזית ירושלים ?
מתחנה מרכזית ישנה תל אביב מונית שירות לירושלי
לבקש לרדת ליד התחנה המרכזית בירושלים
להגיע מרמת אביב אם יש מזל אפשר במונית שירות מדרך נמיר אם לא מונית שירות שעוברות ליד רכבת מרכז.

felixr

New member
מתחנה מרכזית ישנה תל אביב מונית שירות לירושלי
לבקש לרדת ליד התחנה המרכזית בירושלים
להגיע מרמת אביב אם יש מזל אפשר במונית שירות מדרך נמיר אם לא מונית שירות שעוברות ליד רכבת מרכז.

ישנם 2 קווי מוניות שירות בתוך רמת אביב - 4א' ו5א', שניהם לתמח"ת

דניאל 130

New member
דחוף מאד
איך מגיעים היום בחג מרמת אביב ותחנה מרכזית ירושלים ?
תשובה
1.מדרך נמיר,פינת רחוב אינשטיין או קק"ל-מונית שירות לתחנה המרכזית החדשה בתל-אביב.
2.מתחנה מרכזית חדשה,רחוב צמח דוד,מול הכניסה לקומה 4 של תחנה מרכזית חדשה בתל-אביב-מונית שירות של חברת "קווים" לירושלים.

Sub2013

New member
"רציף 322" בתחנה מרכזית ירושלים

שלום, מישהו יודע היכן בתחנה מרכזית ירושלים נמצא רציף 322, או לחלופין הרציף ממנו יוצא קו 427 של ויאוליה?
יש לי השערה שזה אותו דבר כמו "רציף 300" (שמתי מרכאות כי זה כנראה שם שהומצא ע"י משרד התחבורה), שזה הרציף ממנו יוצא קו 400, אבל אני רוצה להיות בטוח. תודה מראש.

olli3

New member
מנהל
אכן, מאותו הרציף של קו 400.

שלום, מישהו יודע היכן בתחנה מרכזית ירושלים נמצא רציף 322, או לחלופין הרציף ממנו יוצא קו 427 של ויאוליה?
יש לי השערה שזה אותו דבר כמו "רציף 300" (שמתי מרכאות כי זה כנראה שם שהומצא ע"י משרד התחבורה), שזה הרציף ממנו יוצא קו 400, אבל אני רוצה להיות בטוח. תודה מראש.
אכן, מאותו הרציף של קו 400.

olli3

New member
מנהל
מונית שירות מל אביב לירושלים בימי שת
מאיזו שעה עד איזו שעה יוצאות מוניות שירות מתל אביב לירושלים ביום שבת, והאם י מוניות שירות כאלה גם בתחת ארלוזורוב
רק ממרכזית ת"א, רחוב צמח דוד.
לגבי מאיזו שעה עד איזו שעה, אני לא יודע לענות. אבל באופן כללי יש לכך ביקוש אז סביר להניח שהן תפעלנה רוב היום. עד איזה שעה? לפחות עד תחילת שירות האוטובוסים.

דניאל 130

New member
מונית שירות מל אביב לירושלים בימי שת
מאיזו שעה עד איזו שעה יוצאות מוניות שירות מתל אביב לירושלים ביום שבת, והאם י מוניות שירות כאלה גם בתחת ארלוזורוב
אמורות לפעול כל הזמן
בתדירות של מתמלא עשר ויוצא,גם אחרי חידוש תנועת האוטובוסים.

perhay

New member
בית קשת - יישוב כליל

בית קשת - יישוב כליל
האם קיימת תחבורה ציבורית שמחברת בין שני היישובים? אפשר יותר מקוו אחד.
עלינו ללנסוע ביום ששי.
תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה