מוריסי, כמו מוריסי

shemesh7079

New member
צודק?

מי יודע... בכל מקרה אני נוטה לא להאשים את השדרנים שחמדו לצון.

יעלי9

New member
ממש פנינים, אין מה לומר

ואם כל אחד מנדב עכשיו את דעתו על מי אשם באמת, אז אני בוחרת את ביה"ח - המעסיק.

tch111

New member
אני חושב שהאחריות היא על האחות

עם כל הצער הכן על הטרגדיה, אני חושב שלאחות אין את הסמכות למסור פרטים רפואיים על מאושפז, אחריות כזו יש רק לרופא.
לבית החולים יש אולי אחריות שילוחית בתור המעסיק של האחות.

MayFebruar

New member
אם כבר, לדעתי

זאת לא היתה הסיבה היחידה שגרמה להתאבד, יכול להיות שהיו לה בעיות אחרות וזה היה הקש ששבר את גב הגמל.

tch111

New member
נשבע לך שזו היתה גם מחשבה שלי....

לא יודע למה לא העלתי זאת על הכתב.
בכל מקרה, לדעתי האחות האומללה אחראית לפאשלה, ולבית החולים אחריות שילוחית בתור המעסיק של האחות.

MayFebruar

New member
הפאשלה שלה ממש לא היתה נוראית

האחות שהתאבדה כולה העבירה את השיחה לאחות אחרת שנתנה את הפרטים על הדוכסית החולה. לדעתי מה שהאחות האחרת עשתה היה הרבה יותר גרוע. מה פתאום לתת מידע כזה בטלפון? אם המשפחה (שלא התקשרה) רצתה כ"כ לדעת מה שלום הדוכסית, הם יכלו להתקשר לבעלה הדוכס.

tch111

New member
לא שמתי לב שזו שהתאבדה רק העבירה את השיחה

ברור שהאחות שמסרה את הפרטים היא, היא האחראית, אפילו יותר מהשדרים שיזמו את המתיחה.

Woking

New member
בטוח

בכלל צמד הליצים מאוסטרליה פשוט זימנו לידיה הזדמנות פז למוצא מכובד מהחיים המחורבנים שלה. זה נכון שאין לי שום בסיס להגיד את הדברים האלו, אבל בסך הכל זה היקש מתבקש.

Nobilis

New member
בחייך...

היא בסך הכל העבירה את השיחה שלהם הלאה. להגיד שהם אשמים בהתאבדות שלה - זה מגוחך. או שיש סיבות אחרות, או שהיא (סליחה) לא הייתה שפויה במיוחד.

Woking

New member
בחיי

אני יודע את זה כי עשיתי תואר בהתכתבות בניתוחים פסיכולוגים בגרוש.

יעלי9

New member
ברור שכל סיטואציה בחיים מתלבשת על מי שאנחנו

אבל לאחר ההתאבדות ביה"ח מיהר לצאת במכתב זועם שמאשים את השדרים במה שקרה. זאת פשוט ציניות בעיניי.
בכתבה ברדיו בבוקרו של אותו יום, דובר בית החולים אמר שהתנהלות האחיות אכן פגעה בחיסיון זכויות החולה (מה שנכון לחלוטין כמובן).
אני מניחה שביה"ח, על עורכי הדין שלו כבר החלו לפעול למיזעור הנזקים מבחינתם. אני מניחה שהזמינו אותה למשרד והסבירו לה טוב טוב כמה היא לא בסדר ואיך הולכים להפקיר אותה ואת האחות השניה.

smaak

New member
אין לי ספק

שהלחץ שהופעל עליה ועל העמיתה שלה בעקבות המקרה הזה היה בלתי נסבל.
אבל יש כאלה שיודעים להתמודד עם הלחץ הזה, ויש מי שלא מסוגלים.

לדעתי האישית זה באיזה שהוא מקום היווה מקור לסוג של אנחת רווחה למשפחת המלוכה, כשהקו האדום נחצה בשלב כל כך מוקדם. אם זה לא היה קורה, היינו רואים (ואולי בעצם עוד נראה) נסיונות הרבה יותר מחוצפים להיכנס לרחם המלכותי לחיים.

למעלה