פגועה וזקוקה לעצות

אם בעבר הייתי,כמו שכתבת,בטח לא הייתי

גרושה עכשיו.
אני בעד כל מה שכתבת.
צריך להיות נמרה ולהגון על המשפחה.
יש הרבה בחורות שטניות שמחפשות איך להפריד בין בני זוג.
צריך לעצור את זה מהתחלה.

hila218

New member
הי לך,

תראי עפ"י מה שאת כותבת כאן בהנחה שאותה אשה באמת מנסה להתחיל עם בעלך, לבעלך זה ממש לא מזיז ולא מדבר אליו וזה כבר מעולה!!! אני מבינה שנפגעת וזה כואב לך שכך היא נוהגת אבל במקומך הייתי עושה 2 דברים:
1. משתדלת כמה שיותר להתרחק ממנה, גם את וגם בעלך והילדים. שומר נפשו ירחק.
2. אם את מרגישה שאינך נראית טוב ואת מוזנחת ולוא רק עבור עצמך והבטחון העצמי והדימוי גוף שלך תעשי משהו בעניין, טפחי את עצמך, תתלבשי, התאפרי, ותעשי מה שיגרום לך להרגיש טוב יותר עם גופך וצורתך.

* אישית לא הייתי פותחת קופת שרצים ולא מדברת עם הבעל על זה ולא איתה.. אין טעם היא תכחיש והוא סתם לא יבין על מה המהומה.. הייתי מנסה באלגנטיות אפילו לידה לחבק אותו יותר, לנשק ולהראות לה שהוא הגבר שלך ושתתרחק! וגם א תראי יותר טוב ותרגישי יותר טוב עם עצמך לא יזיק... בהצלחה מתוקה.!

ותמיד תזכרי שלך יש את הקלפים הטובים: בעל אוהב, ילדים, משפחה.. והיא סתם קנאית מגעילה וחומדת לצאן..

ריקי1963

New member
היי

קראתי וחזרתי וקראתי אותך...
אז מותק אני לא מחדשת... אני רק מחדדת...
את לא נראית כמו קודם... וואלה לא להאמין...
ואת חושבת שבגיל 50 תראי כמו שהית בת 18????
20??? 25???? משתנים כי ככה זה העולם...
אבל ופה החידוד...
כשאת אומרת 'אני מזניחה את עצמי'... תסתכלי טוב טוב במראה
אם חס ושלום את לא מזניחה יותר מאשר את עצמך...
ואם כן אז יאללה מחר מתחילים לשפץ...
ואם רק את עצמך את מזניחה?????????????????????
אז יאללה ממחר בבוקר את מתחילה לשפץ את עצמך ואת התדמית שלך בעיני עצמך...
זה רק יעזור לבטחון שלך מול ה'חד הורית' שכנראה היא גם ילדה וגם מטפחת את עצמה...
לגבי בעלך...
(עבדנו במשרד חקירות... אמנם מזמן אבל אין חדש תחת השמש...)
לו בעלך בוגד בך... או לו בעלך יבגוד בך...
את לעולם תהיה האחרונה לדעת... אם בכלל !!!
לא בוגדים על ספסל בגן אם הילדים... שם גם לא מעבירים מסרים...
הבחורה היא 'טיפוס' ואת בהחלט יכולה לאמר לה 'ממי לא עכשיו'...

קרוסלה

New member
אני חושבת קצת אחרת

ואני מתנצלת מראש אם הדברים בוטים או פוגעים, הכוונה שלי טובה באמת.
לאורך כל הדברים שכתבת מצטייר חוסר בטחון גדול מאד, לא בטוח שיש לו סיבה. גם אני לא נראית כמו שנראיתי כשהתחתנתי, אבל אני לעולם לא הייתי כותבת על עצמי דברים שאת כתבת (ולמען ההגינות אני נושאת עלי כמה קילוגרמים יפים של עודף). הכל מתחיל ונגמר בחוסר הבטחון שלך. לא בטוח שהבחורה הזו מתחילה עם בעלך (או לפחות זה לא ברור ממה שכתבת), היא לא שלחה לו SMS בבקשה להפגש, היא לא הזמינה אותו לקפה, כלום. היא רק נחמדה אליו כשהיא פוגשת אותו, ואלייך כנראה פחות.

אני לא הייתי עושה דבר, לכל היותר הייתי מחבקת את בעלי חיבוק חזק וגדול מלווה בנשיקה כשהיא מתקרבת לסביבה. זהו.

מעבר לזה, הייתי מחייכת אליה את החיוך הכי גדול שיכולתי לגייס, שואלת לשלומה, והכי הכי חשוב - עושה את ה כ ל !! אבל הכל כדי להעלות את הבטחון שלי בעצמי. הכל.
אם מפריע לך המשקל, התספורת, האיפור וכו' - תעשי את זה , אבל רק בשבילך קודם כל. אחר כך גם הסביבה תגיב לזה וזה רווח נוסף אבל קודם כל בשבילך.

שיהיה בהצלחה, אם אם בוטחת בבעלך באמת, אין שום סיבה שהיא תשנה את זה.

tgn13

New member
יקירה שלי, אני חושבת ש...

אותה אישה פשוט פלרטטנית וזהו.לא חושבת שיש לה כוונות אמיתיות כלפי גבר זה או אחר.
מאחר ובעלך בכלל לא בקטע של בגידות אין לך מה לדאוג, הוא לא יפזול לכיוונה של אף אחת.
אותי מטריד העניין שאת דווקא לא מקבלת את עצמך.נכון, ילדת כמה פעמים, אבל נשים רבות ילדו כמה וכמה פעמים וידוע שאחרי לידות הגוף לא נראה או חוזר להראות אותו דבר.
זה טבעי.אף אחת לא נולדה גל גדות או רותם סלע (מעצבנות).
אם זה כל כך מפריע ואת מעידה על עצמך שיש לך נתונים פתיחה טובים, את הרי מודעת לכך שהזנחת את עצמך אז... מה בדבר לקחת את עצמך בידיים, ללכת לספר שיספר אותך בתספורת אופנתית שקל לתחזק, לקנות קצת בגדים מחמיאים (הרי עוד מעט זה סוף העונה ויהיו מלא הנחות), לקנות קרם לחות טוב לפנים ובעיקר לחייך בבוקר למראה כשאת מתבוננת בעצמך.
את אישה, אם, אשת איש... קדימה, תעשי משהו בשביל עצמך שיחזיר לך את ההערכה העצמית, וכשתעברי בגן ליד האישה ההיא תסתכלי מגבוה ואפילו תשלבי זרוע בזרועו של בעלך, תחייכי אליה והמשיכי הלאה.
אל תוותרי לעצמך.יש לך את היכולת להחזיר את עצמך למרכז העניינים בקלות.
קדימה....
אשמח לשמוע על התקדמותך.בהצלחה יקירה ואל תשכחי לחייך - תרופת פלא שעוזרת מאוד (-:

למעלה