פגועה וזקוקה לעצות

פגועה וזקוקה לעצות

היי כולם, אני משתתפת פה בפורום ובוחרת לכתוב בעילום שם בגלל גודל הכאב לב שיש לי..
העניין מציק לי כבר מספר שבועות ואין לי את מי לשתף, יש לי גאווה עצמית יתרה חייבת להודות..

אז ככה, אני אמא ל3 ילדים. בגן של הבן הגדול יש ילדה נוספת בת לאמא חד הורית. לארחונה יש לי תחושה שאותה אמא מנסה להתחיל עם בעלי....
אני חייבת לציין שאנחנו גרים באזור שנים ואף פעם לא נתקלתי בדבר כזה אצלנו בשכונה.
בעלי בכלל לא שם לב שהיא עושה לו עיניים ומנסה להתחיל איתו ורק אני שמה לב לזה. אני יודעת בוודאות שבעלי בכלל לא גבר של בגידות חס וחלילה וטוב לנו ביחד. ואני לא יודעת למה זה כואב לי כל כך בלב. אויל זה הסיבה שאותה אמא נראית לא רע בכלל ודי טוב, ואילו אני אחרי כמה לידות כבר נראית שונה ממה שהייית נראית פעם. מודה שהתחלתי להזניח את עצמי לגמריי אחרי הילדה הראשונה.
מה שעוש יותר פוגע זה שאותה אמא ואני משוחחות לפעמים או יותר נכון שוחחנו עד לעכשיו וזה לא מנע בעדה לא לחשוב על זה?
כואב לי לחושב עד כמה זה קשור למחשבה של "תראו איך אשתו נראית בטח יהיה קל לפתות אחד כזה שאשתו לא משקיעה בעצמה..."
בנוסף אנחנו נשואים כ10 שנים ואף פעם לא נתקלתי במצב כזה ואין לי מושג איך לנהוג..

אני לא נראית הכי גרוע בעולם. עדיין מדי פעם מתחילים איתי למרו תשאני אחרי כמה לידות, אבל בוא נאמר שיש הבדל רציני בין איך שהייתי נראית פעם להיום..
ומשום מה אני מקשרת את זה אחד לשני.
מאז שקלטית את אותה בחורה פשוט אני בלחץ ודי פגועה. כי בעבר לא קרה שבחורה אחרת התחילה עם בעלי כשהיא יודעת בוודאות שהוא נשוי..
היא גם מכירה את כל הילדים והילדים משחקים ביניהם.
לא יודעת זה גם לא ממש משנה לי שבעלי בכלל לא מבין מכל הסיפור שמתחולל. הגאווה שלי מונעת ממני להגיד לו מה שאני חושבת אז רק רמזתי לו.

אגב- לפני כחודשיים ראיתי את אותה אחת גם מפלרטטת עם השכן מול, כשהיא יודעת בוודאות שהוא גם נשוי ואשתו בבית באותה רגע...

אני ובעלי ראינו את זה ביחד מהחלון והוא די אמר את דעתו שזה נראה לו לא מוסרי וגועל נפש והוא די קלט את אותה בחורה....

עדיין לי זה מפריע שהיא מרשה לעצמה לחשוב ככה על בעלי למרות שהיא מכירה אותי דרך הילדים ....

בקיצור, אני לא יודעת מה לעשות?
בא לי ללכת אליה ופשוט לצעוק עליה.
מישהי נתקלה במקרה כזה ויכולה להדריך אותי? אגב- עד כמה דברים כאלו נפוצים בגנים ובתי ספר?

תודה, נפגע לי האגו...

אני חושבת

שבך יש את התשובה ,
את טוענת שאת מזניחה את עצמך .
ביננו אף אחד לא אוהב להיות עם גבר או אישה מוזנחים לידו או לידה.
אישה או גבר צריך ורצוי שידאגו למראה שלהם זה חלק מהזוגיות.
כשיש לך אישה שנראית טוב ואכפתית לקשר הזוגי זה מחמיא ומעורר
ההערצה לצד השני.
לך צריך להיות חשוב איך את נראית. מותר לך להגיד לו
מאמי לא מתאים לי הקשר הזה בינכם .מקנאה לך אוהבת אותך.
את שימי עצמך במרכז ואל תמציאי לעצמך סיבות ללמה את מזניחה את עצמך כי יש אלפי סיבות שהן נכונות ובשורה התחתונה
אסור לנו להזניח עצמנו הביטחון בורח מהחלון והאהבה נעלמת.

אספר לך משהו קטן:
ביום שישי היינו בפאב בצפון מלא אנשים בשלל גילאים
זוג אחד משך אותי להביט בהם הוא רוקד משתולל מבסוט
שמייח מהחיים והיא כבדה כזו בקושי זזה , הוא מנשק אותה מחבק
אומר מילים יפות והיא מחייכת בקושי מעיפה אותו ממנה וכו'...
יכול להיות שהיא צודקת אני לא שופטת אבל גם יכול להיות
שהוא שונה ממנה והיא מוזנחת נראית רע לכל הדעות
ריחמתי עליו..........
אין שם הצדקה בעולם ללכת למלון ולבלות כשאת לבושה בטרנינג והשיער מוזנח ולא צבוע בלי איפור וריח בטוח לא היה שם .
זה משך אותי להביט מודה הוא בסוף הערב כבר ישב ושוחח עם הקבוצה שלי והכרנו ....

מבינה אותך ומשקפת לך

אפתח בבקשה שאנא קחי את מילותי כחיבוק כי הן באות מהלב וחלילה לא בכדי לפגוע בך.

ראשית עשי מעשה ותתחילי לתת תשומת לב למראה שלך. כל מה שנראה לך שיש לתת עליו את הדעת ומתאים לסגנון שלך.
מרבית הבגידות תורמות לזוגות שאחד מהם נבגד בגלל שזה מעניק לנבגד סוג של "סטירה" ומזכיר לו

שהיחד שלהם לא מובן מאליו.

את טוענת שבעליך לא בוגדני ואני מאמינה לך. אבל..... דעי לך שאם היא: נחושה, נעולה למטרה לפלרטט ויותר
ואם היא תתמיד - היא גם תצליח!

אין כאן חכמה גדולה! זה עלול לקרות. המתמיד מנצח.!!!
כל אחד מאיתנו אוהב שילטפו לו את האגו וגם את ציינת שעדיין מתחילים איתך.
כי אם זה לא היה לך נעים, כמו לי ולכולם, לא היינו שמים לב לכך.

בנוסף למה שציינתי את בהחלט יכולה לשוחח עם בעלך (מה שאני הייתי עושה)
ולומר לו בשיחה נעימה: שתדע לך שX אמא של Y "שמה עליך עיין."

תיקח את זה בחשבון שאני מודעת לכך וגם אם אני "מדמיינת" כמו שאתה אומר... (כי הוא בטח יאמר... )
אני עדיין מפנה את תשומת לבך ושאני בתמונה ותהייה ערני.

יקרה

אין לך מה להיות פגועה היא כרגע "בחזקת איום". בעלך לא פגע בך.
קחי את האיום הזה כמתנה.

אז מה אם ילדת ילדים? גם אני ילדתי. זה אומר שאנו "עשינו את שלנו" ואנו צריכות להיות
סמרטוט עייף ומקומט?
חלילה לך

תתלבשי,
טפחי עצמך, קני לך בגדים יפים
שימי לק,
בושם
כל מה שיעניק לך תחושה נשית.

חזרי קצת אחרי בעליך....

בהצלחה

מקווה שהועלתי.

ר י צ ל

New member
מוסיפה נק' אחרת שלא העלו פה..

יש נשים/גברים שפשוט אוהבים לפלרטט . נקודה.

ממש לא מחייב שהיא מנסה להתחיל עם בעלך.. יכול להיות שהיא סתם רוצה למשוך מבטים או מחמאות.. יצא לי להכיר דיי הרבה אנשים מהסוג הנל..

הכי הרבה היתי ניגשת אלייה ומסבירה לה שזה לא נעים לך .. או לבעלך..

ומעבר לזה - גם אני חושבת שאין סיבה להיות מוזנחת ! גם אני אמא ל 2 ומשתדלת מאוד להיות יצוגית למרות שאני כבר בקרוב שנה בבית בחופשת לידה..
תנסי.. זה גם עושה טוב לנפש..

אולי לא הסברתי נכון

תודה על התגובות. אני טטיפוס קנאי יותר מהרגיל. אני יודעת את זה. אבל דבר נוסף זה אינטואיציות לא רעות שיש לי...
הדבר היחיד שעורר את תשומת לבי...
התחילו מצבים שאנחנו יורדים לגן השעשועים שיש לנו ולה מול הבית. אם אני נמצאת שם עם בעלי הקרצייה ישר יורדת.... אם אני לבד היא לא מגיעה...
זה התחיל להיות די רציף וקרה ממש כמה פעמים ברצף, ופתאום היא התחילה להדבק אליי מעבר לרגיל ולהראות כביכול שהיא "חברה טובה" שלי לבעלי...
התחילה לומר לי: אפשר להפגש יחד עם הילדים וכו'... וזה רק במצבים שבעלי נמצא!!! אנחנו לא חברות טובות בכלל. רק מכירות בקטנה מלחכות לילדים שיצאו מהגן בצהריים. אז מה זה האובר חיברות כאילו??

כשבעלי לא איתי היא פשוט לא יורדת לאותו גן.

מה דעתכן על זה? לא מחשיד? לא מביא את העצבים??????????

הבעיה שקצת קשה לי לשלוט על העצבים שלי. ואני מתלבטת מה לעשות...

ר י צ ל

New member
אז לפנות אליה בצורה יפה ושלא משתמעת ל2 פנים

ולומר לה שזה לא מקובל עלייך!
ושתתפוס מרחק. וכמובן לדבר עם בעלך על העניין !

kmiki

New member
סליחה? מה פתאם

כל אשה תתנהג כעולה על רוחה.
מאיפה יש לה זכות לאמר לה ממי להתרחק ואיך להתנהג?
אין גבול לחוצפה של אנשים.
היא יכולה לדבר עם בעלה ולהתרחק מהאשה בעצמה, מה פתאם להעיר לאשה על דרך ההתנהלות שלה?

ר י צ ל

New member
את אמיתית? לדעתי את ממש טועה !

וזו זכותה המלאה להעיר לה !
הגברת לא חייבת לקבל את ההערה שלה בחיוב או בכלל, אבל אם זה מציק לה - לא רואה סיבה למה לא ללבן את הדברים.

אני תמיד בעד לשים את הקלפים על השולחן.

kmiki

New member
אני הכי אמיתית שיש

עד כדי כך שאני אומר לך שהאשה ההיא היא הכלל לא הבעיה בסיפור הזה.
יש לנו אשה שמצד אחד מרגישה שהזניחה את עצמה ואינה מספיק טובה עבור בעלה, ומצד שני לא באמת בוטחת בבעלה, אחרת לא היה סיפור בכלל.
האשה ההיא אינה חלק בסיפור הזה בכלל.

kmiki

New member
אני מעריכה את התשובה שלך

ואני מבינה שזה אולי יצא די אגרסיבי כלפיך.
דרך אגב, גם הרגיז אותי שהיא פרסמה את הסיפור הזה בכמה פורומים, ובאופן די פלאי, חזרה לכל פורום ופורום אחר כך עם "עדכון" של אותו המסר, משהו שם פישי בעיניי.

ר י צ ל

New member
כשקראתי את מה שהיא כתבה שוב+מה שכתבה

בפורום השני. ההרגשה היא שזה באמת קשור בה וב רק

ר י צ ל

New member
ברח לי

זה אכן משתמע שזה יותר בראש...
שמחה תמיד לשמוע דעות נוספות

קרוסלה

New member
אני גם חושבת כמוה (ראי תגובתי למטה)

ללכת לאשה הזו זה הדבר הכי פתטי שאישה יכולה לעשות. זה לא שהגברת הזמינה את בעלה מפורשות למשהו, זו רק פרשנות של הכותבת ולדעתי נובעת מחוסר הבטחון שלה. לגשת אליה ולבקש להתרחק מבעלה זה הדבר הכי מביש בעולם.

אם היא הייתה נופלת לידיים שלי
כן אני

שטנית אני מודה! לא התחילו מעולם עם בן זוגי במובהק אבל מי שרק חשבה על זה או הביעה התעניינות יתר שלא הייתה נראית לי קיבלה ממני מבט שגרם לה לחשוב בשנית! עד הבן זוג שלי!
דבר ראשון הייתי מציעה שתתרחקי ממנה, אל תהיי חברה של "נחש מתחת לקש".
אם זה לא נראה לך כנראה יש משהו בהתנהגות שלה שגורם לך לחשוש ואני מניחה שבצדק.
ושלא יפגע לך האגו, אולי היא מחפשת ספונסר או מישהו שישעשע אותה.. רשמת שהיא חד הורית ונא לא לקפוץ עלי, לא אמרתי שכל החד הוריות כאלו...
בקיצור, תתרחקי ממנה כמו מאש! תבהירי לבעלך שהיא מחפשת טרף קל. לפי דבריך ניכר כי היא בחורה לא מוסרית ככה שגם חברה כזו אני מניחה שאת לא צריכה.

השאלה איך להפסיק את זה?

עוד דוגמה דבר האחרון שקרה זה שירדנו בערב אני ובעלי עם הילדים לגן באוירה רומנטית ישבנו על הספסל יד ביד צמד והילדים שיחקו. פתאום היא מופיעה ומדברת ויושבת לידנו צמוד. כשברור שהיא לא רצויה באותה אוירה...
ומתחילה לדבר איתי כאילו היא מכירה אותי שנים, כשבפועל כשהיא רואה אותי כשאני לא לידו היא לא מדברת איתי כמעט בכלל ומתעלמת ממני...

אחרי שהלכנו משם בעלי גם אמר שהיא ממש לא הייתה צריכה לשבת לידנו וזה סתם לא מתאים לשבת ליד זוג שרוצה להיות לבד..

ההתנהגות שלה ממש מעצבנת אותי..

ומפריע לי שזה מונע ממני לבקר באותו גן בגללה

אם זה מתאים לאופי שלך, את תעמידי אותה

במקום. ואם לא, אז תתרחקי ממני ותנהגי אליה בעוקצנות ככה שהיא תתרחק ממך! יש מספיק אנשים שאמרו שאני רעה ומגעילה אבל ככה זה כשלא בא לי להיות בחברת מישהו והוא לא מבין את הרמז. ולא בהכרח בקטע של פלרטוט אלא סתם אנשים שלא עושים לי טוב.
אז הם חושבים שאני כלבה סנובית ולי זה מתאים בהחלט.

אם את לא רוצה לדבר איתה-

לדעתי,כל פעם שאתם בגינה,את ובעלך כמובן,והיא מגיעה- ישר ללכת משם.
אחרי כמה פעמים אולי היא תקלוט.
ואם לא-כן להגיד לה משהו.
("אם לא שמת לב-בעלי לא מעוניין,לא שם עלייך ועל הניסיונות שלך,אז עזבי אותו ואותנו בשקט")

ובלי קשר-כמו שכתבו-להתחיל להשקיע בעצמך!

רוצה להוסיף על מה שכתבת

אם אתם יושבים לבד בגינה והיא נדחפת להגיד לה סליחה אנחנו באמצע שיחה אישית ולעבור למקום אחר
פעם את תעירי כך פעם הוא
הרמז יקלט לה לבסוף

למעלה