שרשור נוכחות

simabutbul8

New member
שרשור נוכחות

שבוע אחרי, אתם עדין כאן?! גם אנחנו

סמנו בנושא

ענו על השאלות בקצרה:

מתכוונים להישאר פה בין העונות

מתגעגעים לאח הגדול

התמכרתם לתוכנית אחרת במקום

נדמה שיש צורך בביאור :

ויש בי רוח פילנטרופית נדירה, הבוקר.
אינון מקלדת, או אחרת. והתאוננות כוללת.

דני1105

New member
מקבל את עצתך כרעיון לפתרון המצב

רק מילקי גבוה גבוהההההההההההה !!!!!!
כל הקטנים זה סתם פושט
חיקויים זולים
ואני בכלל קוראים לי דני

דני1105

New member
ואת אילו ראית

אילו סתם אל תשימי לב אליהם
סתם רעש וצילצולים

puma141

New member
אמלה זה הקטנים..החדשים עם הכפית שוקולד..דנ

דני אתה בוגד בוגד בוגד!

בדני הגבוה!תתבייש!!

יונתנסקי

Well-known member
אתם ממש הראיתם לי את האור !

אך בל נכחיש: הפורום, ובמיוחד השרשור הזה מוציא אותי לתרבות רעה.
בגללכם, מלבד שישיית מילקי "רגילה" שאני מכינה לקראת בואה של נכדתי, קניתי גם צמד של כזה
עם כפיות השוקולד (אני אפילו לא ידעתי שקיים,)
אמרתי לכם "בזכותכם ראיתי את האור"

puma141

New member
יונתן, רואה?גם מסתומות אפשר ללמוד!-ממני-
אב

אבל הקרדיט כולו=לדני,מילקי,גבוה-האחד!

יונתנסקי

Well-known member
אני באמת לא אוהבת את סגנון כתיבתך,

כי כשאת נטפלת למשהו את לא מרפה, וחוזרת שוב ושוב ושוב .
לדוגמא ה"ערן אכזר".
קראתי פעם אחת - הפנמתי, אני לא צריכה שתחזרי על זה 6349 פעם.
אז מה עשיתי ? התעלמתי, וגם אם עמד לי על קצה הלשון להשיב לך איזו תשובה - התאפקתי, וזה עבר עם הזמן.

"סתומה", לא זוכרת שאמרתי לך, זה פשוט לא ב"ווקביולאר" שלי.
אם צריך, אני אומרת "טיפש" או "טיפשה". זה יותר ברור. וכמובן שבגלל הצנזורה נמנעת אף מזה. שוב, אני אומרת - מעדיפה להתעלם.
אולי זה נאמר בהקשר שכתבת שסער יתאסלם ? כי כשכתבת זאת חשבתי בלבי איזה אבסורד ! הבחור אתיאיסט,אז אין סיכוי שיתאסלם, יתנצר או יתבדהה (בודהיזם), הוא נגד דת בעיקרון אז במה טוב האיסלם מכל דת אחרת? אבל גם אז לא חושבת שעניתי לך, השארתי את זה "אצלי".

ומה כבר למדתי מ"סתומה" כמוך ? משהו רע מאוד !!!
שאני יכולה להאביס את ליהיא שלנו בעוד ועוד שוקולד, וזאת ילדה, שתאוות השוקולד שלה לא יודעת שובע,
אז אני אסתכסך עם בתי. כלומר, בטח שזה לא דבר טוב שלמדתי (אני מודעת לזה שדני-בוי התחיל בשרשור). סמייל.

ועוד מילה רצינית בקשר לפוסט אחר שכתבת לי.
כתבת (הפוסט לא לנגד עיני, אבל אני זוכרת בערך....)
שלכתוב חוות דעת זה בעצם לנתח.
ואני שואלת חוות דעת על מי ?
ניתוח של מי ?
מותר לכתוב על הדיירים ניתוח פסיכולוגי, חוות דעת, וכו'. הם מוכנים לכך בעצם כניסתם לבית הזכוכית.
אבל מה פתאום לכתוב על כותב בפורום שהוא זקוק לפסיכולוג ?
איזה מעמד יש לה לחלק לי ציונים?
אני לא עומדת למבחן, תראי איך ענתה לצרצרה1, ותביני שגם אם הייתי מוכנה לקבל ביקורת ממי מאנשי הפורום, זה בטח לט מאחת כמוה.

puma141

New member
הווו פוסט ארוך!אז אוקיי-לא הייתי

מעורה בכל הנכתב, ועניתי על הקטע שכתבת ש"זה מצחיק שיש פה פסיכולוגים". חשבתי שזה על התכנית,לא אישית עלייך.
הקטע של הסתומה-היה בקריצה, בצחוק, ובאמת אל תלעיטי על מי שאת אוהבת את כל השוקולד הזה:) אני לא בעד.
אמממ...האמת שנמאס לי לכתוב, אז..אענה על חלק-
לגבי ערן=כמו שהפורום הוצף 85638476578465739 פעמים לגבי הדברים השליליים של קותי, או אפילו תמיר-כך הצפתי לגבי ערן. עניתי עניינית,ומה לעשות שהתכנית המטומטמת הזו-חוזרת על עצמה?! ולי ממש אין מה לחדש!
דבר שני=הרוע של ערן=מבחינתי היה חייב להיאמר 4736478523979875935987598379857 פעמים=כדי שיופנם!!
לגבי סער=אני לא מתחברת לאתאיסטים-אבל זו לא הנקודה. יש לי הרבה לומר על זה ולהסביר למה, אבל..עזבי.
הלהט שהיה בסער, כשדיבר על טיבי,הלהט שבהגנה שלו בחוסר פרופורציות ואובייקטיביות=הם שגרמו לי לחשוב שבגלל התרגשותו בנושא=אולי התאסלם! אני בטוחה את יודעת=אתאיזם=זו השקפת עולם, שעלולה להשתנות
אני בטוחה שזה עבר במוחו של סער, ואני בטוחה שהוא לא מזועזע כמוך מהאמירה הזו.
זכותך לא לקרוא פוסטים שלי=הפסד שלך בעיני:)
לגבי ניתוח פסיכולוגי שלך, פה-לא ראוי. צודקת.אבל..לכי תשני את העולם! אז תתעלמי ממה שנראה אבסורדי בעינייך!
זהו:)

למעלה