אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות

שיעולון - לא תרופה הומאופתית

הי מירי,

נתחיל בזה, שבהחלט כדאי להימנע מאנטיביוטיקה במידת הניתן. ואם אין ברירה, אז לשלב עם פרוביוטיקה בכדי למנוע נזקים.
שנית, שיעולון זו אינה תרופה הומאופתית. מדובר בתערובת של צמחי מרפא. צמחי מרפא כן יכולים ליצור תופעות לוואי, להבדיל מתרופות הומאופתיות שהן לגמרי בטוחות לשימוש. לכן, בנושא זה אני ממליץ לך לבדוק לפי ההנחיות המופיעות על האריזה והתייעצות עם הרוקח.
בכל מקרה, תמיד ניתן להתייעץ עם הומאופת/ית, להתאמה אישית של תרופה הומאופתית לטיפול בעניין, וכדאי לבדוק לעומק מה הסיבה לשיעול, לפני המשך טיפול.
 
אלכוהול בתרופות הומאופתיות

הי דני,

בהכנות ההומאופתיות המגיעות בצורת נוזל, יש אחוז אלכוהול מאוד נמוך, שמטרתו לשמר את התרופה למשך זמן. עם זאת, במתן התרופה ההומאופתית, נותנים טיפה או שתיים, לכן מדובר בכמות מאוד מינורית. כמו כן, ניתן למהול טיפה של התרופה בקצת מים בכוס חד פעמית, ואז לתת לגימה. זה לא מוריד מהאפקטיביות, ואז בכלל לא מורגש.
ואחרי כל ההסבר הזה, חשוב לדעת שיש עוד סוג של הכנה לתרופה הומאופתית, באמצעות גרגרים של סוכר. זאת אומרת שהתרופה ההומאופתית(רמדי), מגיעה בצורה של גרגרי סוכר, ואין שם בכלל אלכוהול. זו ההכנה הפופלארית יותר לתרופות הומאופתיות, וזו ההכנה שאני מזמין בבתי המרקחת עבור המטופלים שלי, קטנים כגדולים, היא יותר פשוטה ונוחה לשימוש, נותנת את אותו מענה בדיוק, וזה גם טעים!
 
טיפול בחום

הי משה,
בוא נתחיל בזה, שחום זו לא מחלה, אלא הדרך של הגוף להתמודד עם הזיהום החיידקי או הויראלי שתקף אותו.
לכן, חום במקרה של מחלה, זה למעשה מצב רצוי. כל עוד, לא מדובר בחום מאוד גבוה, והילד לא סובל מכאבים והרגשה מאוד רעה, נשתדל לתת לגוף להתמודד עם המחלה ולהתחזק.
במידה והתרופה ההומאופתית מתאימה ונכונה עבור הבן שלך ועבור המצב בו הוא נמצא, הוא אמור לצאת מהר יותר ממצב המחלה. כן כדאי לבדוק האם מדובר בתרופה הומאופתית בכלל? האם זה מותאם עבורו? ובמידה וזו תרופת מדף שנקנתה בבית המרקחת, ולא הותאמה על ידי איש מקצוע, זה יכול להיות כלל לא מתאים ולא יעיל.
לכן, כדאי במצב כזה, להיות במעקב של רופא, ואם אתה לא רוצה לתת תרופות קונבנציונאליות ומעדיף תרופות טבעיות וללא תופעות לוואי, אז כדאי לקבל המלצה והתאמה של איש מקצוע.
שיהיה בריא!
 
הורדת לחץ דם באמצעות תרופות הומאופתיות

הי יסמין,

בהחלט אפשר לעזור בנושא לחץ הדם באמצעות תרופות הומאופתיות, וטיפלתי במקרים רבים מסוג זה בהצלחה.
נושא לחץ הדם הוא בעיה המשלבת גורמים גופניים ונפשיים יחד, ובזו הגדולה של ההומאופתיה. התרופות מותאמות ופועלות הן על הגוף והן על הנפש כיחידה אחת, בהתאמה אישית עבורך, ובכך זה עוזר לפתור את הקשיים הגופניים והנפשיים היוצרים את לחץ הדם.
 
לרוב בתחילת הטיפול משלבים תרופה קונבנציונאלית עם הומאופתית

לאחר זמן מסוים בטיפול, בהדרגה ובתיאום מול הרופא המטפל, ניתן לעבור לתרופות הומאופתיות בלבד. מקרים מסוג זה דורשים פיקוח ומעקב של הומאופת מנוסה
 
פטריות, למה לא...

הי רעות,
ישנם הרבה מזונות שיכולים להעלות ולחזק את פעילות מערכת החיסון. מאוד יכול להיות שפטרייה זו גם עוזרת, בטוח שויטמין C עוזר.
בהומאופתיה אנחנו עוסקים בתרופות הומאופתיות ופחות בנושא של פטריות ותוספים, לכן אני לא יכול לומר מניסיון על כך שראיתי השפעה כזו או אחרת.
תהני מהפטריות :)
 
ויטמין סי על בסיס קבוע, למה?

הי איילת,
קודם כל, לדעתי ומנסיוני, על בסיס קבוע צריך לאכול בריא, לישון טוב ולהשתדל להוריד את רמת הלחץ. זה מה שיתרום הכי הרבה למערכת החיסון.
צריכה קבועה של ויטמין סי, פחות תעשה זאת. עדיף לצרוך אותו כאשר באמת יש נפילה של מערכת החיסון, ואז הוא מאוד יעיל או לתקופות זמן קצרות יחסית לחיזוק. צריכה קבועה כתוסף, יכולה לגרום לבעיות גדולות יותר מאשר פגיעה בשיניים. ואז האם זה אבקה או כדור, לא ישנה הרבה.
בכללי, אם את שואלת מה הויטמין סי האיכותי ביותר, זה ויטמין סי ליפוזומלי, שהוא נספג הרבה יותר טוב בגוף.
 
יש הרבה מאוד מה להציע במצב זה

הי נירית,
הומאופתיה מצטיינת באיזון של מערכות בגוף, וכאשר המערכת ההורמונאלית יוצאת מאיזון, תרופות הומאופתיות שיותאמו לך על ידי איש מקצוע יוכלו במהירות ובקלות, להקל עליך, ועם הזמן לפתור זאת לגמרי
 

trilliane

Active member
מנהל
עדיף ויטמין C בפירות ובירקות כמו פלפלים, הדרים, קיווי ועוד

צריכה סדירה של ירקות ופירות טריים (המתנה או בישול פוגעים בוויטמין) מספיקה לאדם בריא. הגוף לא יכול לאגור ויטמין C והעודפים מופרשים בשתן. מי שנוטל תוספים ללא התוויה או סיבה מסוימת (כלומר לא נבדק ונמצא שסובל ממחסור בו) סתם משתין ביוקר...
 

אבי519

New member
להמליץ לאם לתינוק לא להשמע להוראות רופא זה חוסר אחריות!

אני לא בטוח שמותר לך לעשות את זה לפי החוק .
ציטוט : " תחיל בזה, שבהחלט כדאי להימנע מאנטיביוטיקה "
 
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות


ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה


על האירוח


טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.


על המתארח


אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.


העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
 
חד משמעית, חשוב להקשיב לרופא, ואז...

שלום אבי,

אני מסכים לגבי העובדה, שחשוב להקשיב לרופא, הוא איש מקצוע שנותן את המלצתו. ולאחר שמקשיבים, צריך להפעיל שיקול דעת ולחשוב איך לפעול.
אני בשום אופן לא ממליץ לפעול נגד עצת רופא, נא לא להשתמש בחלקי מידע ולחתוך משפטים לנוחותך, אלא לראות ולהציג את המידע כפי שנתתי אותו.

תודה!
 

אבי519

New member
חשוב להבהיר במקרה כזה שיש להשמע בעצת הרופא

תמיד.
ואם חושבים שאפשר להרפא בלי אנטיביוטיקה או חושבים להשתמש במשהו אחר אז צריך לקבל אישור מהרופא להפסיק אנטיביוטיקה ולעולם לא להפסיק על דעת עצה באינטרנט או עצה ממישהו שהוא לא רופא.
&nbsp
במידה ולא מרוצים מהוראת רופא מסויים האופציה היחידה שקיימת היא אך ורק ללכת לרופא אחר .
&nbsp
אנטיביוטיקה היא תרופה מצילת חיים , לפעמים נותנים אותה רק ליתר בטחון ואז יש מקום לשיקול דעת אבל רק של רופא אחר.
אבל בהרבה מיקרים אם לא לוקחים אנטיביוטיקה עלול להיגרם נזק חמור ומסכן חיים .
 

trilliane

Active member
מנהל
וכמובן אם מתחילים טיפול אנטיביוטי חובה לסיים אותו, אחרת

תורמים להתפתחות חיידקים עמידים...
 
אנזימי עיכול יכולים לסייע אך לא לבד

בס"ד
שלום מזל,
אנזימי עיכול יכולים לסייע אך מאוד חשוב לצרף פרוביוטיקה, לשתות הרבה, לעשות פעילות גופנית ובבוקר להשתדל לשתות כוס מים עם מעט לימון על קיבה ריקה. בהצלחה!
 

blondi2212

New member
טיפול נומאופטי מונע למחלות החורף בקרב פעוטות

הי יש לי ילדה בת שנתיים שהולכת לגן באופן קבוע. אני מתלבטת אם להתחיל טיפול הומאופטי כ"חיזוקית" נגד מחלות החורף. בשנה שעברה היא חלתה בגן לא מעט וסבלה מבעיות כמו- דלקות אזניים, שיעול עם ליחה, צינון ונזלת...
אשמח לדעת אם הומאופטיה מציעה פתרונות למחלות אלה ואם יש טיפול כולל לכל מחלות החורף יחד או שדרושים טיפולים נפרדים.. איך זה עובד? תודה מראש
 
חיזוק מערכת החיסון

טיפול הומאופתי יכול לעזור בשני אפיקים מרכזיים. האחד הוא חיזוק מערכת החיסון באופן כללי, כך שהגוף יודע להתמודד בצורה מהירה ויעילה עם מחלות וזיהומים. זה לא אומר שהילדה שלך לא תהיה חולה, אבל היא תהיה חולה הרבה פחות, והמחלות יחלפו הרבה יותר בקלות. טיפול מסוג זה הוא טיפול המותאם למאפיינים היחודיים של בתך ברמה הגופנית והנפשית הכללית, והתועלת היא רחבת היקף וארוכת טווח. וזה בהחלט נותן מענה למגוון רחב של בעיות שונות.
אפשרות שנייה, היא לתת טיפול "אקוטי" בלבד. זאת אומרת, כאשר מופיעה מחלה מסוימת, אז מותאמת תרופה למצב של בתך באותו מצב חולי, בכדי לחזק אותה ולאפשר לה להחלים במהירות. טיפול זה הוא כללי יותר לרוב, וקצר טווח. לכן גם מתאים לכל מחלה בנפרד.

ההמלצה שלי, היא לבחור אם אפשר באופציה הראשונה, כי תמיד כדאי להתאים משהו אישי וייחודי לבת שלך, כדי לחזק אותה באופן כללי, במקום בכל פעם לרדוף אחרי תרופה אחרת למצב אחר...

חורף בריא ובהצלחה!
 

אבי519

New member
פירות וירקות מחזקות את המערכת החיסונית

וזה משהו שהוכח מדעית בהרבה מחקרים.
וזה בעיקר בגלל שהם שמכילים חוץ מויטמינים, גם פלבנואידים, ואנטיאוקסידנטים שמחזקים את המערכת החיסונית.
לעומת זאת תוספי תזונה כמו ויטמינים הרבה פחות יעילים מהויטמין הטיבעי בתוך הפרי. בגלל הפלבנואידים שמגבירים את האפקט של החיסון
יש גם תוספי תזונה שמכילים ביופלבנואידים אבל בטבע יש מאות כאלה ורק מעט מהם אפשר לקבל בצורה סינטטית.
למשל פה :
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25410525
או פה
https://www.maccabi4u.co.il/16669-he/Maccabi.aspx?TabId=16671_16673
או פה:


http://www.adigoldenberg.co.il/מאמרים/מזונות המחזקים את מערכת חיסון.aspx
 
למעלה