שרשור ציוד לסופ"ש ושבוע חדש
|קד

mica35

New member
לנסות להזמין?

תמיד יש לי את הבעייה הזו עם בגדי מעבר, עד שנגמר החום הגדול של הקיץ ואני נזכרת לקנות להם בגדי מעבר החנויות מלאות בפוטרים בלבד.

תנסי להזמין אולי נשאר בסניפים אחרים ויכולים להזמין לך או לקנות באינטרנט, שם בשיטוט קצר אפשר למצוא עוד בגדים עבים הרבה פעמים במצבעים.
מישהיא הביאה את הקישור לאתר הזה היום ואני רואה שיש שם הרבה בגדי פלנל, לא מכירה את האתר (גם היא לא הכירה):
http://www.hellobaby.co.il/products/full/?ID=413&cat=39&subCat=-1

אמאמרבל

New member
לא יכול להיות

כי ילדי נולדו בסוף מרץ ותמיד יכולתי לקנות בגדים ארוכים בשבילם.
אפילו כאשר גיליתי שבתי תהיה ממש קטנה הכלתי לקנות מידה הכי קטנה בשילב והיה להם.
אפילו בקיץ היו להם אריזות עם ביגוד ראשוני עם שרוולים ארוכים ורגליות.

אולי חנויות ביגוד לרב כבר מכרו הכל בגלל המבצעים, אבל בחנויות למוצרי תינוקות תמיד יש. וגם בחנויות שכונתיות למוצרי תינוק תמיד מצאתי בגדים "חורפיים".

השנה נראה לי פשוט התחילו עם המבצעים מוקדם מהרגיל, אולי בגלל זה נגמר להם מלאי . (האמת שגם באירופה הם מגזימים- הייתי בפברואר שעבר בגרמניה וכמעט ולא היה להם בגדי חורף, אלא חולצות קיץ ושורטים. וחורף נשארו פריטים בודדים, פשוט חיסלו הכל בסיילים ענקיים)

בשילב גם היה סוף עונה מדצמבר

וגם להם נשארו פריטים בודדים ואני לא מדברת על בייסיק אלא על אוברלונג לשינה וכאלו שלאור העובדה שהבנות כאן אמרו שלתינוקות שלהן הבגדים היו גדולים רציתי כמה במידות NB ואין! הכל כבר ממש דק ולא מתאים ללילה חורפי...

אמאמרבל

New member
אז אולי בהאנגרים?

בשבוע שעבר עוד ראיתי אצלם בגדים עבים יותר (פוטר- אוברולים ובגדי גוף)- ב"פוזה"

ליד הבית שלי לא היה

שלחתי את אבא שלי לחפש ליד העבודה שלו בחנות שיש שם...

אבל רק אני מוצאת את זה מגוחך?

אמאמרבל

New member
לא רק את. גם לי זה נראה מוגזם

כי חורף התחילו למכור כבר באוגוסט, כאשר אצלינו בארץ זה עדיין קיץ לוהט עד נובמבר +

בטח בפברואר תהיה כבר קולקציה קיצית.

לי גם נראה מגוחך שבעונת מעבר כאשר בבוקר קריר וביום חם, וצריך לשים איזו עליונית כותנה דקיקה עם שרוולים ופשוט קשה למצוא אותם, כי מוכרים לרב פוטר. אני הייתי צריכה לעבור כל העיר בשביל למצוא עליונית דקה או לרב אני מזמינה מהורים שלי מגרמניה. או שמוכרים מעילי חורף כל כך חמים שלא מתאימים לרב עונת החורף (אולי רק בסופה אחרונה זה התאים) וכנ"ל גם כובעים- מוכרים לרב עבים וחמים מדי, כאשר צריך מכותנה או בד טריקו (אני ברגע שמצאתי קניתי 2).

הם הולכים כנראה במקביל עם עונות של אירופה, בלי להתחשב בתנאים שיש בארץ חמימה שלנו.

mica35

New member
זה ממש מגוחך

פעם חיפשתי לבת שלי בגד לראש השנה, ועשיתי טעות וחיפשתי אותו בשבוע של ראש השנה (אחת המוכרות ממש התפלאה שלא קניתי לה בגדים לחג חודשיים מראש), כל הבגדים היו פוטרים וממש ממש חמים, רציתי חולצה ארוכה ודקה בלבן (ראש השנה אתם יודעים...), לא בקשה כזו מוגזמת לבקש בספטמבר. הייתי צריכה ממש להתאמץ למצוא. בסוף לא מצאתי בכל הקניון והעיר, בסוף קניתי לה שרוולון ששמתי על חולצה לבנה קצרה שהיתה לה.

mica35

New member
בגדים ארוכים אבל דקים

בגדים של חורף נקראים פלנל, מה שיש בקיץ/מעבר זה הביגוד הדק שצריך להלביש להם גם באוגוסט, ופחות מתאים למרץ.

זו תופעה ידועה

לכן כדאי לקנות מראש אם יודעים את כי בתאריך הלידה נמצא על עונת מעבר כי בחנויות כבר בפברואר ימצאו רק בגדי קיץ שזה הזוי ...
אבל את יכולה להכנס גם לאתר מרמלדה מרקט ועוד אתרים אחרים ששם יש ביגוד לחורף ואולי תמצאי

bookish mor

New member
לא מבינה גדולה בזה אבל...

אולי בשילב עודפים? גם יותר זול וגם בטח יש שם בגדים מהעונה האחרונה.

mitmit11

New member
רק מסייגת לגבי מידות NB ו 0-3

שזה בעיקר ביגוד ארוך - יש להשיג כל השנה בחנויות למוצרי תינוקות. אולי לא תמיד פליז/פלנל אבל יש.

mitmit11

New member
פלנל אפשר למצוא

אני מצאתי לשניהם גם במוצצים וגם במישמיש לא ממש בעונה. פליז זה כבר בעייתי. מודה.

לא מדברת על חזיות רגליות

מדברת על אוברלונגים ששמים מעל, כאלו יש לי 0-3 ועכשיו רציתי NB וכבר אין להשיג פוטרים עבים או פליז רק דקים שלא מתאימים לא לעכשיו ולדעתי גם לא ללילות באפריל, אגב, אני מדברת על h&m, זארה, קרטרס, פוקס וכאלו שם יש את הבגדים שיותר התחברתי אליהם ונראה לי מאוד מוזר למכור בגדי תינוקות כמו בגדי מבוגרים...

Lali84

New member
אינגליזינה או מוצי?

היי לכן,
אני בטוחה שהנושא הועלה כאן עשרות פעמים, אבל אשמח לעצתכן.
אני מתלבטת בין האינגליזינה אביו למוצי דגם Rider Light 4.
מה דעתכן??

לא מכירה את האינגליזינה אבל המוצי מאוד כבדה

ומגושמת בעיניי וגם לא יפה, אבל זו דעתי.

Lali84

New member
יש לך המלצה לעגלה? אשמח לשמוע..

התבלבלתי לגמרי מכל הדגמים שיש!!

למעלה