שרשור ציוד לסופ"ש ושבוע חדש
|קד

המרחפת

New member
משחות קרמים ושאר דברים

יש לי אפשרות לרכישה מוזלת של משחות וקרמים תוצרת/ ייבוא של חברה מסויימת, ושל חברות הבת שלה/ חברות שהיא מייבאת.
היות ואני לא יודעת מי ומה בדיוק נמצאת בתתי הרשימות האלו, אני מנסה פשוט להרכיב רשימת מומלצים

אז אני יודעת שמשחת החיתולים של וולדה מאד מאד מומלצת.
איזה עוד משחות/ קרמים כדאי לקנות מראש?
איזו משחה מומלצת לפטמות סדוקות, שאין צורך לשטוף לפני ההנקה?

ומה הייתה המסקנה לגבי סבון/ שמן למקלחות של התינוק?

לא מניסיון אישי אלא מקריאה רבה. משחת החתלה

מומלצת היא וולדה. החיסרון היחיד זה המחיר.
מקלחת - רצוי לשטוף ללא סבון בכלל ורק את הטוסיק לסבן עם ד"ר פישר / ג'ונסון. אני יודעת שג'ונסון פחות מומלץ, בן זוגי בעבר קרא משהו על זה.
קרם גוף - אני מאוד אוהבת את ד"ר פישר קמיל בלו שיבולת שועל או זה עם הפקק הסגול.

abc190

New member
לגבי קרם גוף

לא מומלץ להתחלה כי סותם נקבוביות.
משחת החתלה של וולדה היא מומלצת, וגם משחת החתלה של דיילי קאר נחשבת לטובה מאוד וגם עולה חצי מחיר מהוולדה.
"משחה" נוספת שאפשר לקנות מראש זה וזלין קטן, למקרה שצריך למדוד חום בטוסיק.

mica35

New member
משחות, קרמים ושאר קוסמטיקה

אני אישית אוהבת קוסמטיקה טבעית, וגם כמה שפחות קוסמטיקה. אם לא חייבים לא שמה.

בעיקרון כל ילד טוב לא משהוא אחר, אז ממש לא מומלץ ליצור סטוקים כי תקני מלא וולדה ובסוף יסתבר לך שדווקא לתינוק שלך זה לא מתאים.

משחת החתלה אני אוהבת את וולדה. וגם לא שמה בכל החתלה, רק עם רואה שמתחיל קצה של סימן של תפרחת, אם הטוסיק נקי אני לא שמה כלום.

סבון של וולדה מעולה, אבל יקר, אז תראי כמה הוא יוצא לך. חוץ מזה אני אוהבת את של ביבי טבע ולבידו (יקר) ואת של אינקולינה (זול יותר).
שמן משתמשת בשמן שקדים למסאזים וכו' לא שמה באמבטיה כי זה הופך אותה לשומנית ואני שונאת את זה. המסאזים עם השמן פותרים את בעיית היובש אם קיימת. לא שמה קרמי גוף, לא יודעת מה הם מכילים, בעבר היו שמועות על כל מיני חומרים דמויי הורמונים, מעדיפה לא להשתמש בטח אם אין צורך מיוחד.

משחת פטמות - פיורילן של מדלה. בעיקרון עם הם תופסים טוב (ואת זה כדאי לוודא בכל מקרה) לא צריכים להיווצר יותר מידי פצעים בטח לא כעניין שבשגרה. לפעמים לוקח לשד שבוע-שלושה להתרגל לרעיון ההנקה גם בהנקה תקינה, ואז מספיק השפורפרת הקטנה ביותר. גם בזה אני לא בעד שימוש שלא לצורך, זה שאומרים שמותר להם לאכול את זה (לא צריך לשטוף) לא אומר שזה באמת בריא להם לאורך זמן.

לפני הלידה אני הולכת לקנות משחת החתלה קטנה של וולדה, סבון אחד, שמן שקדים (בא בזוג אחד הולך ללידה), ומשחה לפטמות. לדעתי לפני הלידה לא צריך יותר מזה.
אחרי הלידה שתדעי בדיוק מה את אוהבת ומה צריך יכול להיות שכדאי לקנות סטוקים גדולים יותר.

exterior

New member
לגבי העיסויים; מאיזה גיל מתחילים ואיך?

יש לי דמן שקדים טהור מהלידה וגם שמן שקדים לעיסוי תינוקות של מאמי קר.

mica35

New member
כשהם מתחילים להיות קצת יותר עירניים

בעיקרון אני בטוחה שיש על זה המון מידע בספרים, קלטות וכל מיני אתרים.
אני התחלתי כשהקטנים שלי נהיו קצת יותר עירניים ולא ישנו כל היום (שבועיים בגדול, ושלושה חודשים בקטנה), ואז היה לי זמן להיות איתם חוץ מזמן האוכל וגם קצת התאוששתי מהלידה.

אני עשיתי קורס עיסוי תינוקות, זה ממש לא הכרחי אבל היה לי מאוד נחמד יחד עם חברה, וזה קצת הוציא אותנו מהבית (פלוס בית קפה אחרי) מה שלפעמים קצת שוכחים בילד ראשון. אבל יש על זה המון מידע באינטרנט וגם ספרים וקלטות אם רוצים.

פיצקי12

New member
אני משתמשת

במשחת החתלה קונדולה של מאמי קר, היא נפלאה.
יש למאמי קר גם משחה לפטמות, אני לא זוכרת את השם של המרכיב העיקרי שלה, אבל החומר הזה כשהוא טהור לא חייבים לשטוף (יש לי אפילו שפורפרת של לייף, כל עוד זה החומר הזה בלי תוספים)
ולגבי המקלחת, אני לא משתמשת בסבון, אלא בבלינאום. היו הרבה דיונים על זה, לנו זה נחמד ומסתדר, ודווקא העור שלה התחיל יבש ואחרי מקלחות הוא נהיה נעים ונראה שהשמן עוזר...

אני קניתי מהמלצות

משחה לפטמות - לנסינו הסגולה
קרם לטוסיק יש לי וולדה ומאמי קאר קיבלנו גם דוגמיות של ג׳ונסון
מקלחת- יש לי בלנאום ויש לי את השמפו של קמיל בלו רק ליתר ביטחון יש לי גם דוגמיות של ג׳ונסון
קרם גוף מאוד לא מומלץ בהתחלה בשביל זה השמן לאמבטיה

משחה לפטמות

אני קניתי של וולדה ואז גיליתי שצריך לשטוף אותה, אז שאלתי כאן בפורום ומישהי המליצה לי על לנסינו והיא אכן טובה ואין צור בשטיפה

exterior

New member
היי :)

משחת החתלה - אני משתמשת בקלנדולה של מאמי קר. היא מעולה (גם זו של וולדה מעולה)
לגבי פטמות סדוקות - אני הבנתי שהמשחה של חברת לנסינו היא הכי טובה (שפורפרת סגולה) - 100% לנולין טהור.
מקלחת - מכיוון שהבונבון נולד לאחר התל"מ העור שלו היה מאוד יבש, אז התחלנו עם בלנאום (למרות שהוא ממש לא טבעי ופחות התחברתי אליו, המליצו לי עליו בבית החולים ובטיפת חלב אז קניתי), וכעת משתמשים במעט סבון אורגני של מאמי קר (סבון ללא SLS).
אני רכשתי אם את הקרם לפנים ולגוף התינוק של מאמי קר (בגלל שהעור של הפיצקולי היה מאוד יבש), ומורחת על הפנים היכן שנשאר עוד טיפה יובש, ומרחתי גם בכפות הידיים והרגליים.

mica35

New member
אני לא אוהבת את מ אמי קייר

בעבר קניתי מוצר שלהם שהיה טבעי (לפי המרכיבים על האריזה) ומכיוון שהם זמינים יחסית רכשתי עוד כמה מוצרים שלהם בכל מיני הזדמנויות תוך כדי שאני בטוחה שאלה באמת מוצרים טבעיים.
ואז אל אחד המוצרים שלהם (לא זוכרת איזה) ראיתי כל מיני חומרים שאני מעדיפה לא להשתמש בהם (פארבנים אם אני לא טועה, אבל לא זוכרת מה זה היה), זה ממש עיצבן אותי כי באותיות הגדולות הם נראו ממש בסדר (לא שאני סומכת על האותיות הגדולות בדרך כלל).
זה מאוד עיצבן אותי שחלק מהמוצרים טבעיים וחלק לא, ומאז אני לא קונה אותם בכלל.
בכל מקרה אם חשוב לכם קוסמטיקה טבעית, תדעו שבמאמי קייר צריך לבדוק את כל המרכיבים על כל מוצר בנפרד.

מ י כ ל10

New member
גם אני עונה

משחת החתלה של וולדה טובה (ויקרה). מרחנו רק בעת הצורך.
שמן לעיסוי - שמן שקדים. אפשר גם קצת באמבטיה. אנחנו בהתחלה מקלחים רק במים ואח"כ עם "בייבילי" של עומר הגליל.
משחה לפטמות - לנסינו או פיורלאן. למיטב ידיעתי הן היחידת שלא צריך לשטוף.

washi tashi

New member
הוולדה היתה מעולה עם הילד הראשון

וממש לא יעילה עם הילד השני. לא ממליצה לקנות סטוקים של משחות שעשויות לא להתאים. שווה לנסות קודם ואם זה טוב אז לקנות עוד.

לפעמים לילד מסויים יש רגישות מסויימת דווקא למשחה אחת, ולילד אחר אין.
ולפעמים פשוט לא ממש צריך משחות בכאלה כמויות.

משחת החתלה - אנחנו קונים

מה שבמבצע באותו זמן. בפעם הראשונה קנינו את המשפחה בקופסא (בפנטן?), אחרי שראינו שהוא לא רגיש, עברנו למה שיש. בד"כ עדינול.

משחת הנקה - קניתי של לייף.

סבון - בהתחלה, בגלל שהוא התקלף מאוד, השתמשנו בבלנאום. כשעברו הקילופים עברנו לד"ר פישר סנסטיב שבולת שועל. פשוט בגלל הריח המהמם.

אני לא שמתי סבון או שמן במקלחת

וגם לא השתמשתי במשחה בכל החתלה. ולכן שפורפרת אחת החזיקה לי הרבה זמן (למעשה, יש סיכוי לא רע שהיא עדיין קיימת אצלי איפשהו...).

לא שווה קנייה מרוכזת, לדעתי.

HLAddict

New member
מנסה גם פה: צרופה, ירכא?

טוף, אז הגיע הזמן, אחרי אינסוף דחיות והגעה לחודש שמיני בלי לקנות ולו מוצץ, לבצע את ה-רכישה לקראת הולדת הינוקא (עגלה, אולי מיטה ושידת החתלה, כיסא בטיחות, אמבטיה ושאר ירקות).

אנחנו מעוניינים לרכוש את המינימום הנדרש, ואם אפשר במחיר האטרקטיבי ביותר. איפה הכי משתלם לבצע את הרכישה הגדולה הזו באיזור חיפה והצפון? איפה המבחר הגדול ביותר? השירות האמין ביותר? המחירים הנמוכים ביותר? ואם בא לכם, אז מה כוללת רשימת הmust שלכם?
יש לציין שאנחנו חיפאים, ואמנם ניידים אבל גם עלויות הנסיעה נלקחות בחשבון (כלומר, כדי לקבל הנחה של 50 ש"ח לא נשקיע שעה נסיעה).

אשמח לקבל את האינפוט שלכם לפני שאני ממשכנת אונת כבד לצורך הביצוע

אם אתם מחיפה, הייתי מנסה

גם את ניו בייבי בדלית אל כרמל. לפחות לפי האתר פעוטות, הם די זולים.

שאלת מתחילים...

לאור העובדה שבמרבית חנויות הקניון כבר לא ממש יש ביגוד חורף מה אמורות לעשות אלו שיולדות במרץ ואלו שבאזור מרץ התינוק שלהן יעבור מידה...? בכלל, למי עבר הרעיון הגאוני לסיים למכור בגדי חורף לתינוקות רכים בדצמבר מקסימום אמצע ינואר???

למעלה