טוב, חברים. מי בעד לפתוח קבוצה בפייס |?

AmitNHB

New member
זתומרת אני לא ממש יודע מה ההבדל בכלל. לא

מהמשקיעים ב FB. בקושי נכנס לשם...

אני לא בטוח שזה יעבוד טוב כמו פורום

נקודות שליליות להעברת הפורום לפייסבוק:
1 - יהיה מאוד קשה להכין סקירות ומאמרים כמו שצחי מפנק אותנו מידי פעם עם כאלה ואם לומר את האמת זה אחד הדברים שאני הכי נהנה ממנו בפורום.
2 - יהיה קשה לעקוב ולמצוא הודעות ישנות, התערבויות ישנות, מאמרים ישנים וכו'..
3 - אני לא ממש בטוח איך זה עובד אבל לא נראה לי שכל אחד כאן ישמח שכל תגובה שלו בקבוצה תקפוץ לעמוד שלו ותופיע אצלו כפעילות בעיני החברים שלו.
זה יכול להציף את הפרופיל שלו בספאם בעיני החברים שלו שלא מתעניינים בתחום.
4 - במידה ואתה (עמית) המנהל אז הכל סבבה אבל מה יקרה ביום שאחרי? אולי ימאס לך או שלא תוכל עוד לנהל ואז הכל יכול לקרוס. אין פיקוח על המנהל כמו שיש היום בתפוז והמנהל הבא יכול לעשות כרצונו.
5 - השרשור בפייסבוק הרבה פחות נוח וכל עוד אין תגובה על תגובה אני לא חושב שהפייסבוק יכול להוות תחליף רציני לפורום.

AmitNHB

New member
אי אפשר להגביל פעילות בקבוצה בנפרד מהוואל שלך

אחרת זה באמת יהיה בעיה.

לגבי מנהלים - להפך.זה יתרון. נשים את כולנו מנהלים. מי כמוך יודע שמנהל אחד - שניים זה יכול להעיק. עדיף 5-6.

BeniTaz

New member
נקודות טובות

חשוב לעלות את הנקודות הפחות טובות.
בכל מקרה בפייסבוק איך שלא נסתכל על זה, זאת תהיה תקופת הסתגלות ונסיון. לדעתי, אנחנו לא צריכים "לוותר" על הפורום שהוא מקום חשוב לקהילת ה-MMA. אפשר אפילו לחבר בין השניים. זה לא אומר, לכתוב אותם תכנים גם כאן וגם כאן אלא למצוא את הנישה המתאימה.
הרי הפורום הזה ימשיך להיות פעיל בתפוז, גם אם יהיו מעט תגובות. תפוז ימצאו מי שינהל וגולשים חדשים ימשיכו להגיע לכאן.

ולנקודות שלך

1. לדעתי דוקא יהיה יותר נוח וקל לכתוב סקירות ומאמרים אבל אני לא יודע בודאות כי לא ניסיתי. יהיה את היתרון של העלאת וידאו אבל הבעיה המרכזית תהיה לכתוב תגובות ארוכות ומושקעות. הפייסבוק בנוי יותר כמו צ'אט מאשר פורום ונגיד לכתוב שם הודעה ארוכה כמו זאת יהיה דבר מסורבל גם לכתיבה וגם לקריאה.

2. צודק. חיסרון.

3. צודק.. נקודה חשובה. השאלה אם זה קופץ גם בקבוצות סגורות או רק בפתוחות. ובכלל, מה עדיף. נראה לי שבתור התחלה כמובן הקבוצה צריכה להיות סגורה.

4. אני חושב שעמית, אתה ואמיתי יכולים לנהל בשקט. לא תהיה התנגדות וזה יהיה הדבר הנכון ביותר.

5. נקווה שתהיה את אופציית התגובה לתגובה. אבל זה כנראה ייגמר שם. לא תהיה אופציה של תגובה לתגובה לתגובה. כמו שרשור בעצם וזאת אכן בעיה והחסרון העיקרי במערכת הפייסבוק.

danielmo1

New member
הקטע עם החיפוש הודעות ישנות הוא הכי נכון

אין פתרון לבעיה הזו כרגע בפייסבוק

yair_bar

New member
מנהל
תכלס עם מנוע החיפוש הגרוע של תפוז

העדר המנוע של גוגל והמנוע של תפוז יעילים באותה מידה

כן, זה עובד.

מאפשר לחפש טקסט מדויק, עד כמה שהבנתי. קצת מוגבל.
אגב, הודעות שאתה שם בקבוצה לא מופיעות בוול, למיטב ידיעתי. לפחות, אני לא רואה הודעות מקבוצות בוול של חברים, אלא רק אם אני נכנסת לקבוצה.
לא הבנתי כל כך מה הבעיה עם הסקירות, אבל יש אפשרות להעלות קבצים מוכנים לקבוצה, שנשמרים תחת "files".

AmitNHB

New member
מעולה

לגבי העלת סקירות וקבצים אחרים, נהפוך הוא - הרבה יותר נח בפייס. אם אין בעיית הספמה על וואלים של אחרים, ואפשר לחפש הודעות, אז הבחירה הולכת ונעשית כאן ברורה (לפחות בעיני).

יש רק חיסרון אחד והוא זה שדיונים אינם מסודרים בעץ'. אם יהיה אפשר להגיב לתגובות (ולתגובות לתגובות...) זה יהיה ממש מעולה.

מרקו בי

New member
הקטע של הסקירות שלך או של צחי

הוא דווקא היתרון הגדול של פייסבוק.

את הסקירה אתם כותבים בפורום זה. ומנהל הדף בפייסבוק מדביק קישור בדף הפורום, ככה כל מי שנכנס לפייסבוק יראה את זה על הקיר שלו ויכנס לפורום, ככה מי שלא נכנס כל שעתיים לפורום (בניגוד אליי) כן תהיה לו סיבה.

yair_bar

New member
מנהל
חחח. בחיים קלישאה לא הייתה כל כך רלוונטית

אבן שטיפש אחד זרק לבאר, גם מאה חכמים לא יצליחו להוציא.

למען הסר ספק - אני הטיפש במקרה הזה

Daniel Bryan

New member

גם כי אין לי פייסבוק וגם כי אני לא חושב שפייסבוק זה המקום הנוח לפורום כזה..

yair_bar

New member
מנהל
גם חשבון בתפוז לא היה לך. תפתח

אתה יכול שהוא יהיה בדוי כמו היוזר כאן ולא חייב תמונה. מה ההבדל?

למעלה