טוב, חברים. מי בעד לפתוח קבוצה בפייס |?

Daniel Bryan

New member
זה כן אני בתמונה

אני מניח שאם באמת יעבירו את הפורום לפייסבוק אני אפתח בסופו של דבר משתמש אבל בכללי אני לא אוהב את האתר הזה.

AmitNHB

New member
כן אבל זו תמונה ישנה. גידלתי זקן מאז, לא ?

גם לי לא היה חשבון ב FB שנים. כלומר היה לי ב 2007 שעוד זה היה בחיתולים ואז מחקתי ואחרי שנים בסוף נישברתי - בעיקר בגלל האחיות שלו שכל הזמן מעלות תמונות ומתייגות... מסתבר שגם אם אין לך חשבון שם אתה עדין קיים שם...

isrhammer

New member

אבל בנוסף לפורום..פורום אחר.
בעיקרון אין בעיה להעלות אתר/פורום לשרת חינמי, או מקסימום בתשלום חודשי, יש איחסון אתרים שלוקחים 1$ לחודש...

הפייסבוק יהיה נחמד לחדשות וכאלה עם הוספת לינק לדיון בפורום.

22wings

New member
מה לגבי פתרון בסגנון שרדוג?

דבר ראשון, תפוז האלה מדהימים בחוסר יצירתיות שלהם ויכולות טכניות. זכור לי כבר לפני די הרבה שנים (לפחות 5) כשהייתי פעיל בפורום כדורגל, היה אחלה פורום עד שכמה טרולים החליטו להרוס אותו. אני זוכר שהמנהל של הפורום בזמנו סיפר לי שנמאס לו להילחם בטרולים לבד ושתפוז לא עוזרים (כמו פה, הוא היה חוסם את הטרולים אבל הם היו חוזרים כל הזמן עם יוזרים חדשים). תוך כמה חודשים מאחלה פורום זה הפך להיות חרא של פורום שאף אחד מהכותבים הותיקים לא כותב בו יותר.

ועכשיו לפתרון אולי יותר מעניין מפייסבוק. אפשר פשוט לפתוח פורום מחוץ לתפוז (או סוג קהילת MMA בישראל כשיש פורום, ככה גם אפשר לפרסם כתבות). זה די פשוט לפתוח אתר כזה (לא התחום שלי אבל אני יכול לעזור). מבחינה כספית מדובר בהוצאה נמוכה מאוד. מה גם שלא יהיה משהו אחד שיהיה אחראי על הפורום - אפשר לתת הרשאות עריכה\מחיקה\חסימה לכל הכותבים הותיקים והמוכרים.

אני לא יודע אם זה עדיף על פייסבוק. אבל יש יתרון משמעותי כי זה משאיר מקום לאנונמיות למי שרוצה בכך ולמי שלא אוהב להיכנס לפייסבוק. (כמובן שאפשר להיכנס עם פייק יוזר לפייסבוק, אבל עדיין).

22wings

New member
יש גם חסרונות כמובן

יהיה יותר קשה להביא משתמשים חדשים לפורום. זה בעצם היתרון המרכזי של תפוז.

BeniTaz

New member
בדיוק רציתי להגיב לך על הנקודה הזאת

כל פורום אחר שיקום ייצטמצם עד שייסגר. בגלל ששום פורום לא מקבל את החשיפה שהפורום הזה מקבל (ואני בכלל לא מדבר על נוחות), לכן לפתוח פורום אחר זה לא הדיון. אלא כפי שעמית כתב, לפתוח קבוצה בפייסבוק.

isrhammer

New member
אני ממש לא מסכים

יש דבר שנקרא "קידום אתרים" (SEO), בין שאר השימוש בתגים ולינקים, שכל אחד יקח על עצמו לשים לינק בחתימה בשאר הפורומים הישראלים שהוא נמצא בו, זה יקדם את הפורום.

אתם חוששים סתם

yair_bar

New member
מנהל
חחח. אתה חמוד

וזה נראה לך שווה 10% מהיכולת של תפוז לקידום אתרים? אתה רואה כמה הם חזקים ב PR בגוגל. זה שווה זהב

AmitNHB

New member
לגבי משתמשים חדשים. זה לא שיש כזו תחלופה

גבוהה של משתמשים כאן. זו לא סיבה עיקרית בעיני. אברך על כל אוהד MMA חדש שיצטרף אבל באותו זמן זה לא משהו שמטריד אותי. גם ככה אני כבר לא רואה את כל האירועים ונכנס שבע פעמים ביום ל MMA JUNKIE ומקשיב לכל פודקאסט בשרדוג כמו פעם... אם רמת הכתיבה שלנו כקהיליה תצטמצם קצת ברמה היומית והמאסות של הדיונים יתרכזו בעיקר סביב אירועים או חדשות מרכזיות פעם בשבוע ככה... זה גם יהיה בסדר. תראה, באופן כללי כאן בפורום נחתכו מס' ההודעות שאנחנו כותבים בחצי בשנה האחרונה. MMA נמצא כרגע בירידה בעולם ובישראל זה מעולם לא תפס ואני לא רואה סיבה שיתפוס. יגיעו אנשים חדשים ,מה טוב. לא יגיעו, לא יגיעו. אגב, אני חושב שיש כבר כמה קבוצות קיימות בפייסבוק. יכול להיות שדוקא משם יגיעו אנשים חדשים, לא יודע... או שכן, או שלא... לא מטריד אותי.

moich

New member
בעד

וואי כמה זמן לא הגבתי בפורום, התגעגעתי!

moich

New member
חלילה!!!!

אני עדיין עוקב באדיקות, נכנס לפורום בערך 3-5 פעמים ביום, לראות מה חדש, פשוט לכתוב, יש לי קצת פחות זמן, לכן אני בעד לעבור לפייסבוק, התגובה שם מהירה וקלה, אתה יכול להגיב גם אם אתה לחוץ בזמן.

depresia

New member

אני אוהב את פורטל תפוז, ואני אוהב לבוא לפה כדי לדבר על MMA ואומנויות לחימה.

בכלל, נמאס לי שפייסבוק נהיה האתר היחידי באנטרנט, וכל הקבוצות דיון נמצאות שם, יש עוד אתרים באנטרנט...

isrhammer

New member
אין שום דבר רע בפייסבוק..

הוא יכול להיות רפרנס מעולה לפורום, גם לפורום הזה.

למעלה