בוטינרס-פרקים 115-117

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

snirf

Active member
וצ'יקי שוב "על הספסל"

שחקן כדורגל נחשב ובכ"ז במרבית הסדרה הוא לא יכול היה לשחק בגלל שנפצע, הושעה והנה שוב נפצע

לא הבנתי למה מרגה הייתה צריכה/אמורה לטוס...

והקטעים שהיא הייתה פרנואידית שרודפים אחרייה

חייב לציין שהכימיה של איסבל וניקולאס קברה (ועצם היותם זוג בתקופת הטלנובלה) לגמריי משפיעה על הדמויות...
יש להם סצינות כייפיות, ובכלל-ציינתי את זה לפני כמה שרשורים שהם זוג חמוד יחד.

טאטו ממשיך לכוון מטרה לכיוון לאלו ופלאקו ומשתמש בפסיכולוגית כדי להוציא מהם וידויים...

כ"כ שקוף שהולכים לאחד בין אנגילה למרסדס
בע...היא תהיה עם הפלוטודו הזה?!

והסוף-"זה הכתב של נינו"
ברגע של הקלת ראש הוא רשם משהו על הדף? מה כבר טאטו יגיד לה? שזה נכתב לפני?
ו...נינו מנסה לפרוץ לדירה של מרגה והמצלמה הנסתרת מצלמת!
ומה עם סלגאדו?! בחטף הראו משהו בתקציר הפרק הבא...למי שלא הספיק לסגור כמוני את הפרק

shiran232

New member
איסבל וניקו קברה

כיף לראות אותם ביחד!
ובקשר לטיסה - צ'יקי רצה שהיא תטוס כשהוא גילה שהיא מקבלת את ההודעות עם הקול של ג'יסל

הרעיון של הפסיכולוגית מתוחכם!

גם אני לא אוהבת את זה שמדביקים את אנגילה ומרסדס..הם כל כך לא מתאימים..מה יש לה לחפש עם האידיוט הזה?

יש מצב שטאטו יגלה לה שנינו בחיים..הרי סלגדו יחזור עוד מעט והוא כבר יודע, אז זה בטח יתגלה...
ואם כבר סלגדו, שיחזירו אותו כבר!

snirf

Active member
כן...אבל איזה פיתרון זה

שהיא תטוס והוא יישאר? הרי מי יודע מתי הוא יצטרף אלייה...ולמה בכלל שהיא תסכים לזה?

shiran232

New member
כי צ'יקי לא יודע

שהפציעה שלו חמורה, אז הוא חשב לשלוח אותה ולהצטרף אליה כשטאטו יסכם את המעבר שלו לספרד

niviri

New member
אל תהיה כ"כ בטוח

שאיסה וניקו היו זוג! אף פעם לא צילמו אותם יחד, השמועות היו במשך תקופה די קצרה (רק בתחילת הטלנובלה) והיא לא במופיעה ב"רשימת האקסיות" בכתבות שעשו עליו מאז...

מההתחלה כבר אמרתי שאנגילה ומרסדס יהיו חמודים ביחד. לדעתי הם מתאימים] הוא ממש אידיוט וגם היא די סתומה, בדרכה.

niviri

New member
עדיין לא ראיתי אבל בינתיים

מצאתי כתבה ישנה על מוניקה אנטופולוס שעומדת לגלם את התפקיד הראשי בבוטינרס
היא מספרת על האודישן שהיא עברה שבדק את הכימיה שלה עם ניקולס קברה וגם שהתחילה לקחת שיעורים במטווחים כי הדמות שלה שוטרת סמויה ואיך היא מתרגשת לשחק בקומדיה אחרי הדרמה של חיים גנובים ובר נורא בא לה שיתחילו הצילומים.......
אז מה קרה

snirf

Active member
באמת?!
לא ידעתי/זכור לי

סביר להניח שצץ איזה פרוייקט אחר ולכן היא ויתרה על בוטינרס...זו השערה שלי, אבל אגגל נראה אם אמצא משהו בנושא

snirf

Active member
גיגלתי והנושא נורא מסקרן...

מצאתי כמה כתבות, אבל באף אחת מהן לא מצויין מהי הסיבה שבגללה היא נותרה מחוץ לפרוייקט.
באחת הכתבות מצויין כי מנהלי טלפה(!) החליטו שהיא לא תשתתף בטלנובלה (והסיבה לא מצויינת...)
ובכתבה אחרת כתוב שהיא נמצאה לא מתאימה לתפקיד...

המקורות

http://www.primiciasya.com/primicia...forme-parte-de-Botineras--20090925-17521.html

ריכוז של כל הכתבות בנושא:
http://www.romigaetani.com.ar/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=528

niviri

New member

מסכנה לילי
ממש עצוב לי עליה.
מזל שלפחות יש לה את מרגה, שאומנם מאבדת סבלנות אליה ויורדת עליה מאחורי הגב אבל לפחות בפניה היא מסתירה את זה ותומכת בה ומעודדת אותה.

רומינה היתה כ"כ טובה כשהיא צרחה אחרי שקלטה שלא החזירו לה את סלגדו

איך מורחים את הסיפור הזה
מה ההיגיון בכלל שנינו השאיר אותו בחיים

shiran232

New member
אין הגיון

אם יש מישהו שנינו היה חייב לרצוח כדי לא להסתבך עוד יותר זה סלגדו...

rafinagar

New member

מסכנה לילי (לא שאני מרחם עליה) התקשורת לא עוזבת אותה במנוחה, אגב איזה שאלות הזויות שואלים אותה, מה הקשר לשאול אם הילדים שלה הם מצ'יקי או מאנגילה?
פלאקו סה"כ יצא מהארון, לא הודיע שהוא עקר. היחידה שנמצאת שם בשבילה היא מרגה שלא כל כך יש לה סבלנות אליה, הורגת אותי איך מדברת עליה מאחורי הגב

צ'יקי ומרגה עושים צחוק ממצלמות האבטחה.. איזה חמודים הם יחד
איזה מעצבן שנינו קלט את המצלמות תוך שנייה! הכול נעשה כדי לגלות אותו וזה כבר ירד לטמיון לפני שהספקנו להתרגל לזה.. לא הבנתי מה הקטע של צ'יקי והרופא? צ'יקי בריא אבל הרופא אמר לו שהוא יכול לשחק או זה הפוך לגמרי? ולמה שמים את צ'יקי פצוע על הספסל זה בכלל לא מותר אם אני לא טועה.. עושים שוק בקבוצה הזאת, המנהל הטכני הזה בובה על חוט מבצע רק את מה שאומרים לו לעשות בדרך כלל טאטו זה שנותן לו פקודות, טאטו המנג'ר בחיים לא הגיע לאף משחק ומרסדס.. מה תפקידה בכלל?

למעלה