חזרנו מבודפשט

גבי 26

New member
חזרנו מבודפשט

אמנם זה היה לפני ליל הסדר ועכשיו התפניתי לעדכן. היינו בהרכב מלא-6 נפשות

טסנו ב-UP עשיתי צ'ק-אין 24 שעות לפני הטיסה כפי שהוסבר לי. באתי מוכנה עם כל החומר, ראיתי אנשים עושים צ'ק אין בשדה התעופה במכונות יעודיות אבל אני לא יכולה לתת פרטים נוספים כי לא השתמשתי. צ'ק אין חזרה עשיתי 24 שעות לפני שחזרנו, במלון בבודפשט וגם הדפסתי את כרטיסי הטיסה במלון כך שלא נזקקתי לעזרה נוספת.

השירות מאד אדיב יש דיילים ליד המכונות. לא היו תורים בכלל, אולי בגלל תאריך הנסיעה שלנו. ממה שזכור לי מטיסות מעטות באל על, (לא טסתי איתם 15 שנה) זה צפיפות המושבים.

עלי לציין לחיוב שלא היה צפוף כלל ואני לא זוכרת באיזה דגם של מטוס טסנו...המראנו מטרמינל 3.

כמובן ששעות הטיסה מטורפות בהלוך המראנו ב-07:15 ובחזור 00:15. מצדדי השעות האלו יגידו שהרווחנו יומיים, אני לא. נערכתי בהתאם וההסתגלות לא היתה נוראית.
אוכל לא הוגש בטיסה, אנחנו הצטיידנו מהבית כרגיל
, מהצצה חטופה בעין אחת ??(השעות, זוכרים?) ראיתי דיילת עם מגש וכוסות מים, כך שזה ממש בסדר.

אני לא ארחיב על מה שעשינו בבודפשט מכיון שזה יעד שאנחנו נוסעים לעתים די קרובות אז בעיקר נהנינו מהאווירה, מזג האויר היה נפלא בין 16 ל-19 מעלות ולא ירד גשם בכלל.

אני רק רוצה לעדכן לגבי ההגעה משדה התעופה למלון על ידי נהג עם מיניבוס ששמו Joe שגבה 31 אירו לכל כיוון, מחיר הוגן ל-6 אנשים.
סיכמנו שיאסוף אותנו גם חזרה לשדה התעופה והוא ביקש לראות את כרטיסי הטיסה, זה עשה עלי רושם של אדם רציני. האמייל שלו [email protected] אני קבעתי איתו באימייל והטלפון שלו 36-70-233-9828 והוא חיכה לנו עם שלט בשדה התעופה.

לעוד טיולים רבים ונעימים
בתמונה מרק גולאש בתוך כיכר לחם, לשביעות רצון ה"חופרים" ברינה בלחם...

למעלה