הישרדות ניקרגואה - מההתחלה - פרק 10

B R A Y E R

New member
מנהל
הישרדות ניקרגואה - מההתחלה - פרק 10

המודח ה-10 של העונה, והמושבע ה-2 בהצבעה של 5-2...
ג'ימי ג'ונסון - הפורום אמר את דברו!
מי היה מאמין שישרוד עד לכאן

ברנדה חוזרת מאושרת ממועצת השבט, מכריזה על כך שהמודחים הבאים הם פאביו, בנרי ודן, ומכריזה על כך שהיא וסאש בתפקיד המלך והמלכה של העונה - כאשר היא בתפקיד המלך וסאש בתפקיד המלכה.
הולי קלטה שברנדה וסאש שוכבים על הגדר וכל פעם מחליטים לאיזה צד הם רוצים לחבור, ומכך שברנדה עם יותר מדי בטחון על כך שהיא בשליטה על המשחק. היא משתפת את ג'יין בתחושה שלה, ובכך שזה המומנטום להעיף אותם מהמשחק.
הולי וג'יין מסכמות שהפיינל 4 זה הולי, ג'יין, צ'ייס ונאונקה ושהאינטרס של ארבעתם זה להפטר מברנדה וסאש במהרה.
הולי וג'יין יוצאות למשימה לגיוס קולות נגד ברנדה וסאש.
הולי לוקחת לשיחה את בנרי, משכנעת אותו שאחרי הבגידה שלהם בהדחה האחרונה הם לא יכולים לסמוך על ברנדה וסאש יותר. בנרי משתכנע ללכת אחרי התוכנית להדחתם.
ג'יין משוחחת בנושא עם נאונקה, שמסכימה שזה הזמן הנכון להפטר מהם כשעכשיו כולם מתחילים להיות נגדם.
הולי משתפת גם את צ'ייס בנוגע לתוכנית, אך צ'ייס לא חושב שזה הזמן ושיותר דחוף כרגע להדיח את בנרי עליו הוא לא סומך בכלל.
מזג האוויר בחוץ מאותת לקראת סערה שמתקרבת, אז פאביו והבנים החליטו להקיף את המדורה בתיבות עם האספקה, המזון והציוד של השבט כדי שהאש לא תכבה.
במשימת החסינות השורדים התחלקו ל2 קבוצות, והקבוצה הזוכה היא צ'ייס, פאביו, ג'יין, קלי ונאונקה. הם זכו בטיול להר געש ובפיקניק, והם עשו חיים משוגעים!
בנתיים שאר השבט חוזר למחנה, ומגלה שלא היה רעיון חכם לקרב תיבות עץ למדורה, וכל המחנה שלהם עלה באש.
בנתיים במשימת הפרס נאונקה מנצלת את ההזדמנות כדי לפתוח עם פאביו דף חדש, ולכרות ברית לצורך הדחת ברנדה מהמשחק.
במקביל במחנה צ'ייס לוקח את ברנדה לשיחה, ומחליט לספר לה שהולי מובילה מאחורי הקלעים קמפיין להדחה שלה מהמשחק. הוא אומר לה שהוא בוחר לשתף אותה כי הוא הולך אחרי הלב שלו.
ברנדה בתגובה מספרת למצלמות שהיא לא מתכוונת לעשות כלום עם זה, כי היא "לא מתרשמת" מהתוכנית שלהם.
צ'ייס הולך לדבר עם נאונקה כדי להבין איפה הראש שלה בכל הנוגע למועצת השבט הקרובה, והיא מסבירה לו שהיא גם חושבת שכרגע נכון להדיח את ברנדה, ושהיא כרגע סומכת על הולי.
צ'ייס משתף אותה בזה שהוא לא כלכך סגור כרגע למי הוא רוצה להצביע, ושהוא שיתף את ברנדה שמתנהל קמפיין נגדה.
נאונקה הולכת מיד להולי, ג'יין ובנרי ומזהירה אותם שצ'ייס לא יציב ושאי אפשר לסמוך עליו.
במשימת חסינות פיזית במיוחד ג'יין מרשימה בנצחון!
בחזרה למחנה צ'ייס וסאש מתכננים את מועצת השבט, ובוחרים לכוון נגד בנרי.
סאש ונאונקה יושבים על החוף ומדברים על כמה שצ'ייס לא יציב בימים האחרונים. סאש אומר לנאונקה שהוא שמע שבנרי הולך הביתה במועצת השבט. נאונקה בתגובה בוחרת לשתף אותו בתוכנית להדחה של ברנדה, ומציעה לו להצטרף אליה.
סאש מודה שהוא לראשונה במשחק מודאג, ושהוא מרגיש שכל הקלפים שהוא וברנדה החזיקו קרוב לחזה נטרפו.
צ'ייס מנסה בנסיונות אחרונים לפנות לאנשים ולברר איתם דרך אחרת להדחה, והולי נדחפת לשיחות ומשכנעת שההדחה חייבת להיות של ברנדה. צ'ייס בוחר לוותר ולהשלים עם זה שברנדה הולכת להיות מודחת, ושהוא נשאר במשחק עם אנשים שהוא לא סומך עליהם.
צ'ייס חוזר לברנדה ומשתף אותה פעם נוספת בכך שרוב השבט הולך להצביע נגדה, ושהוא מוותר, במיוחד אחרי שגם נאונקה התהפכה. ברנדה פוסלת את דבריו של צ'ייס - "נאיי לא תצביע נגדי!". צ'ייס מגלה לה שלא רק שהיא נשבעה שהיא מצביעה נגדה, היא גם זו שרוקמת את התוכנית.
ברנדה מאוכזבת מכך שמנסים להדיח אותה, אך מספרת שמה שבטוח היא לא הולכת לעשות סקרמבלינג כי זה יגרום לה להראות נואשת.
סאש מצטרף לשיחה של צ'ייס וברנדה, ושניהם נשבעים לה שבאמת נאונקה מצביעה נגדה.
ברנדה מנסה לשכנע את סאש להשתמש עליה באליל החסינות שלו, בטענה שאחרי ההדחה שלה הם ישארו ללא מספרים. היא רוצה שהוא ישתמש עליה באליל ואז הם יוכלו לעשות בליינדסייד על נאונקה.
שאר השבט עומדים מהצד ורואים את צ'ייס בשיחות האלו ומתעצבנים עליו.
במועצת השבט התוכנית להדחת ברנדה מתפרצת, ברנדה מאשימה את נאונקה בנטישת ספינה שוקעת ומביעה חרטה על ההדחה של מרטי.
ג'ף שואל אותה מה היא עשתה כדי לנסות למנוע את ההדחה שלה,
ברנדה מספרת שהתוכנית שלה הוא לדבר עם צ'ייס וסאש ולשכנע אותם להמשיך לסמוך עליה, ומכל השאר לה אכפת לה כי היא לא מתכוונת להאבק על נפשה במשחק כי היא יותר מדי גאה בעצמה בשביל זה.
לאחר ההצבעה ג'ף שואל מי רוצה להשתמש באליל, ברנדה מסתכלת בחיוך על סאש, אך הוא בוחר שלא להשתמש באליל,
וברנדה מודחת בהצבעה של 8-1-1.

הצביעו למודח השלישי של השבט המאוחד

שבט ליברטאד

איב
הולי
צ'ייס
נאונקה
אלינה
קלי ב
ברנדה
סאש
ג'יל
מרטי

B R A Y E R

New member
מנהל
ברנדה

כל מי ששונא את נאונקה בגלל שהיא פרשה ואוהב את ברנדה - מציע לו לראות את מועצת השבט שבה ברנדה הודחה, כי בעיני ההדחה שלה זה כמו פרישה עם איך שהיא דיברה שם

Bar EL

New member
הולך אחרי הלב שלי כמו צ'ייס

ברנדה

אני עם ברייר, היא שיחקה כלכך גרוע בפרק הזה שמגיע לה גם להיות מודחת בו כאן.
&nbsp

amir6661

New member
קלי ב

מה רציתם שברנדה תעשה? כולם חוץ מקלי ש. בגדו בה היא בנתה על האליל ותכלס גם זה לא היה עוזר לה ליותר מהדחה אחת, היא פשוט הייתה איום גדול מדי

Double U

New member
זה מה שהיא הסבירה בעצמה

כששאלו אותה בראיונות למה היא לא ניסתה לשכנע יותר אנשים להצביע איתה.
התשובה שלה הייתה שהיא עבדה על לשכנע את סאש להשתמש באליל עליה ושאם היא הייתה בנוסף מנסה לשכנע אחרים (מה שלא היה סיכוי בכל מקרה) אז סאש בחיים לא היה משתמש באליל.
אפשר לחלוק על האסטרטגיה הזאת, כן. אבל להגדיר את זה כפרישה כמו שבן עשה, זה מוגזם. פשוט מהלך נואש בסיטואציה שבה היא הייתה, ראיתי דברים יותר נוראיים מזה בהישרדות.

noamlah

New member
ברנדה ניסתה לכוון נגד סאש

ונאונקה גילתה לו מה שחיסל לגמריי את הסיכוי שייתן לה את האליל
שניהם אמרו זאת באיחוד אם אני לא טועה

השנאה לברנדה בניקרגואה נובעת בעיקר מעריכה לא נכונה, העורכים הגביהו אותה ועשו ממנה שחקנית השנה שיש לה מקום מרכזי בשבט, בפועל זה לא היה ממש ככה
צ'ייס לא היה מאוהב בה וסאש לא היה החבר הכי טוב שלה והסיבה ששאנון הודח במקומה זה לא כי היא גאונה אלא כי הוא שאנון
גם העובדה שהולי ידעה לכוון נגדה אומרת הכל
אז ברנדה הייתה שחקנית בלי כח במשחק, ידעה שאין לה כח ועשתה מה שהיא יכולה עם כל ה"אין כח" שלה אבל זה הפתיע כי ה"אין כח" לא נראה, הוא לא היה חלק מהסיפור

amir6661

New member
לא הבנתי.. איך היית רוצה שיערכו אותה?

כל המטרה של העריכה זה להטעות אותנו ולגרום לנו לחשוב שהשחקן שעומד להיות מודח נמצא בעמדת כוח.
אז נתנו לברנדה הרבה פוקוס, גרמו לנו לחשוב שהיא מנצחת, ובפרק אחד פתאום היא נשארה לבד והודחה. זו באמת סיבה לגיטימית לשנוא אותה? בעיניי זה פשוט הופך אותה לדמות עם סיפור יותר מעניין. אני מעדיף להתלהב מדמות ולהתאכזב מאשר שמראש יגידו לי מי מנצח ושכל השאר גרועים.

noamlah

New member
רק אמרתי

ברנדה שנואה בגלל העריכה שנתנו לה
ברנדה נראתה כדמות עם המון כח שברגע אחד של חולשה החליטה לוותר
כשלמעשה ברנדה הייתה דמות עם מעט מאוד כח במשחק שלא הספיק לה כדיי להציל את עצמה

ואם אתה כבר שואל אז אני לא אוהב שמסלפים לי את המציאות, לא אוהב שמספרים לי שהדחה מסויימת היא בליינדסייד כאשר המתמודד יודע שהולכים להדיח אותו או שמספרים לי שX נמצא בתחתית הסולם ואז בפרק 13 פתאום מגלים שעוד מתחילת המיזוג היה לו ברית עם W, Y וZ והוא בעצם מוביל
אני רוצה סיפור כוהרנטי, לדעת מה קורה ולפי דעתי אפשר לייצר מתח וגם להשאר נאמן לסיפור
פשוט לייצר מתח איפה שבאמת יש התלבטות (כמו עם טאיי וסקוט למשל) והמצב מעורפל ולא ידוע גם לשאר השחקנים

amir6661

New member
אוקיי

אני לא חושב שזה אפשרי כי כמות החומר המצולם היא די גדולה ולא כל האנשים והאינטרקציות מעניינים מספיק כדי להגיע למסך. ברנדה מצטלמת טוב ויודעת לדבר, אז היה להם נוח להתמקד בה יותר מאחרים ולבנות את הסיפור סביבה בתחילת העונה. לי זה היה ברור שהיא חלק מברית וזה לא שהיא עושה הכל לבד, אם כבר היא הייתה ה"מגן האנושי" של הברית שקיבל את כל הקולות.
אחרי האיחוד העריכה התמקדה הרבה יותר בקשר בין צ'ייס, הולי וג'יין ובנתה את הדמויות האלה.
לא חושב שזה הוצג כאילו היא ויתרה. אם מישהו בא ואומר לך שכולם הולכים להדיח אותך, אין לך הרבה מה לעשות. הם הציגו את זה בדיוק כמו שזה, היא ניסתה שצ'ייס או סאש ישתמשו באליל עליה כמוצא אחרון וזה לא עבד לה.
זה לא שונה ממה שנגיד שירין עשתה בהדחה שלה בעונה 30. היא קיוותה שהאיומים של מייק יעבדו וזהו. זה לא ויתור זה פשוט הכרה במציאות ואיך שהמשחק עובד.

ולגבי הפרק-

בדר"כ אני ממש נהנה מהפרקים שמתמודדים עפים על עצמם,
ובטוחים שהם שולטים במשחק, ואז הם מודחים (בעיקר בביג בראדר),
אבל הפעם זה היה קצת מבאס שדווקא ברנדה שילמה את המחיר, כי בסה"כ עד לפרק הזה
חיבבתי אותה, אבל היא בהחלט איכזבה, וגם לא אהבתי שהיא לא ניסתה (לפחות קצת)
לשכנע אנשים, והסתמכה על שני קולות...אז בסה"כ די הגיע לה.
הולי

למעלה