שרשור שאלות כללי (לא שאלות הכוונה

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל

lklk2

New member
הארכת תוקף רב קו סטודנט רגיל

ברשותי רב קו סטודנט רגיל שתקף עד ה15.10.13 לצערי אני עדיין סטודנט :)
אך אני יכול להאריך את התוקף של הרב קו שברשותי באותו המסלול(סטודנט רגיל)?

תודה רבה.

לפנות לנקודת שירות של החברה המנפיקה

תודה רבה.
עם תעודת סטודנט ואישור לימודים

lklk2

New member
2 שאלות.1.זה קורה כל שנה-אין לי עדיין תעודת

עם תעודת סטודנט ואישור לימודים
סטודנט בתוקף לשנת 13\14 האם אישור לימודים בלבד יספיק?

2.מה הכוונה נקודת שירות של החברה המנפיקה?
אני עובר כל יום ברכבת האוניברסיטה-האם שמה אני יכול לבצע את הארכת התוקף?
יש לי על הרב קו שלי סמל של אגד ליד התמונה.

תודה

דניאל 130

New member
1.יש להביא בצמוד לאישור הלימודים

תודה
1.יש להביא בצמוד לאישור הלימודים
גם את תעודת הסטודנט של שנת הלימודים האחרונה.
2.רק בעמדת שירות של "אגד".ברכבת האוניברסיטה לא.

אם החברה המנפיקה של הרב קו היא אגד

תודה
אז אתה צריך ללהגיע לעמדת שירות של אגד.

וכן אפשר לבוא עם תעודת סטודנט של שנה שעברה, ועם אישור לימודים של השנה הנוכחית. באותו מוסד לימודים.

lklk2

New member
תודה רבה.

אז אתה צריך ללהגיע לעמדת שירות של אגד.

וכן אפשר לבוא עם תעודת סטודנט של שנה שעברה, ועם אישור לימודים של השנה הנוכחית. באותו מוסד לימודים.
תודה רבה.
מישהו יודע היכן נמצאים עמדות כאלה של אגד בתל אביב ובראשון?
תודה

תוקף תעודת סטודנט-עד מתי?

תודה רבה.
לפי מה שאני הבנתי התוקף של התעודת סטודנט וכיוצא מזה גם של הכרטיס הסמסטריאלי הוא עד סוף שנת הלימודים, ז"א שבתאריך שנגמרה שנת הלימודים -נגמר התוקף ולכן לא ניתן לקבל יותר את ההנחה שמגיע לסטודנט עד לחידוש בשנת הלימודים הבאה? תעודת סטודנט תקפה רק לשנת הלימודים, כלומר אם רשום 2012-2013 היא תקפה עד סוף שנת הלימודים ולא עד 31.12.13-האם זה נכון??

תודה

פרופיל סטודנט רגיל תקף עד 15.10

לפי מה שאני הבנתי התוקף של התעודת סטודנט וכיוצא מזה גם של הכרטיס הסמסטריאלי הוא עד סוף שנת הלימודים, ז"א שבתאריך שנגמרה שנת הלימודים -נגמר התוקף ולכן לא ניתן לקבל יותר את ההנחה שמגיע לסטודנט עד לחידוש בשנת הלימודים הבאה? תעודת סטודנט תקפה רק לשנת הלימודים, כלומר אם רשום 2012-2013 היא תקפה עד סוף שנת הלימודים ולא עד 31.12.13-האם זה נכון??

תודה
פרופיל סטודנט מורחב תקף עד היום האחרון של הכרטיס הסטודנטיאלי - סמסטריאלי בסוף יולי, שנתי ב-15.10.
תעודת סטודנט תקפה עד קבלת תעודת סטודנט חדשה או עד סיום הלימודים, המוקדם מביניהם. סטודנט הוא סטודנט גם בחופשה שבין שנות הלימודים.

סטודנט

פרופיל סטודנט מורחב תקף עד היום האחרון של הכרטיס הסטודנטיאלי - סמסטריאלי בסוף יולי, שנתי ב-15.10.
תעודת סטודנט תקפה עד קבלת תעודת סטודנט חדשה או עד סיום הלימודים, המוקדם מביניהם. סטודנט הוא סטודנט גם בחופשה שבין שנות הלימודים.
סטודנט
משהו שלא לגמרי ברור לי-אם התעודת סטודנט בתוקף עד שמוציאים חדשה אבל הפרופיל מורחב נגמר בסוף יולי => אז אי אפשר לקבל את ההנחת סטודנט?..

אם רכשו שנתי הוא נגמר באמצע אוקטובר

סטודנט
משהו שלא לגמרי ברור לי-אם התעודת סטודנט בתוקף עד שמוציאים חדשה אבל הפרופיל מורחב נגמר בסוף יולי => אז אי אפשר לקבל את ההנחת סטודנט?..
אם רכשו שנתי הוא נגמר באמצע אוקטובר
אם רכשו סימסטריאלי ב' אז כן הוא נגמר ביולי
ומיולי עד אמצע אוקטובר ניתן לקבל הנחות של סטודנט רגיל (33) ולא של מורחב

הפרופיל המורחב פוקע אבל פרופיל הסטודנט הרגיל

סטודנט
צריך להישאר עד ה-15.10.
ברגע שהפרופיל המורחב פוקע אין יותר הנחות לפי פרופיל זה, אבל ההנחות לפי פרופיל הסטודנט הרגיל נשארות.
כך זה צריך לעבוד.

הבעיה עם הפרופילי סטודנט היא שמשרד התחבורה יצר ייצור כלאיים שמשלב בין פרופיל לבין חוזים.
הפרופיל המורחב הוא מותנה חוזה ולכן זה יוצר בעיות ואנומליה בטיפול בכך - מצד אחד כל חברה אחראית לחוזים אותם היא מוכרת. מצד שני הגדרת הפרופיל היא באחריות החברה המנפיקה את הרב-קו.
לכן אגד ודן כנראה פרסמו כעת שהטענת כרטיסי חופשי-סטודנטיאלי על-ידן יבוצעו רק בכרטיסי רב-קו שהונפקו על-ידן.
משרד התחבורה צריך לפתור את האנומליה הזו ולקבוע כללים ברורים ולא להשאיר את המצב הנוכחי שמטרטר את הנוסעים בין מפעילים שונים ולאור הפרסומים האחרונים של אגד ודן גם יוצר סתירה בין המדיניות של משרד התחבורה המרשה לכל נוסע להחזיק רק כרטיס רב-קו אחד לבין הדרישה של אגד ודן להנפיק רב-קו שלהן על מנת שיהיה אפשר לטעון כרטיס חופשי-סטודנטיאלי.

תודה גם לך!

צריך להישאר עד ה-15.10.
ברגע שהפרופיל המורחב פוקע אין יותר הנחות לפי פרופיל זה, אבל ההנחות לפי פרופיל הסטודנט הרגיל נשארות.
כך זה צריך לעבוד.

הבעיה עם הפרופילי סטודנט היא שמשרד התחבורה יצר ייצור כלאיים שמשלב בין פרופיל לבין חוזים.
הפרופיל המורחב הוא מותנה חוזה ולכן זה יוצר בעיות ואנומליה בטיפול בכך - מצד אחד כל חברה אחראית לחוזים אותם היא מוכרת. מצד שני הגדרת הפרופיל היא באחריות החברה המנפיקה את הרב-קו.
לכן אגד ודן כנראה פרסמו כעת שהטענת כרטיסי חופשי-סטודנטיאלי על-ידן יבוצעו רק בכרטיסי רב-קו שהונפקו על-ידן.
משרד התחבורה צריך לפתור את האנומליה הזו ולקבוע כללים ברורים ולא להשאיר את המצב הנוכחי שמטרטר את הנוסעים בין מפעילים שונים ולאור הפרסומים האחרונים של אגד ודן גם יוצר סתירה בין המדיניות של משרד התחבורה המרשה לכל נוסע להחזיק רק כרטיס רב-קו אחד לבין הדרישה של אגד ודן להנפיק רב-קו שלהן על מנת שיהיה אפשר לטעון כרטיס חופשי-סטודנטיאלי.
תודה גם לך!

maromy

New member
למה לעזזאל לא לעשות עמדות בקמפוסים??

צריך להישאר עד ה-15.10.
כך זה צריך לעבוד.

אני לא מבין למה סטודנטים צריכים לנסוע לעמדות אגד בתחנות המרכזיות או בחיפה באיזה חור בהדר
למה בשירות שאמור לשרת סטודנטים, לא להציב את החידוש בקמפוסים? הרי לשם מגיעים כל הסטודנטים!!

בתחילת שנת הלימודים יש גם בקמפוסים

אני לא מבין למה סטודנטים צריכים לנסוע לעמדות אגד בתחנות המרכזיות או בחיפה באיזה חור בהדר
למה בשירות שאמור לשרת סטודנטים, לא להציב את החידוש בקמפוסים? הרי לשם מגיעים כל הסטודנטים!!
בתחילת שנת הלימודים יש גם בקמפוסים
זה מאורגן על ידי אגודות סטודנטים.

Sub2013

New member
איבוד הנסיעות ברב-קו סטודנטיאלי רגיל

עוד שאלה לאוסף - יש לי חוזה סטודנטיאלי ברב-קו של אגד (33% הנחה).
רשמתם כאן כי ב-15/10/2013 נגמר התוקף של החוזה.

האם נסיעות בין-עירוניות שנקנו בעזרת פרופיל הסטודנט ולא מומשו עדיין יישארו ברב-קו אחרי התאריך הזה, או שילכו לאיבוד?

תודה רבה מראש =]

הנסיעות נשארות על הרב קו, פשוט לא שמישות

עוד שאלה לאוסף - יש לי חוזה סטודנטיאלי ברב-קו של אגד (33% הנחה).
רשמתם כאן כי ב-15/10/2013 נגמר התוקף של החוזה.

האם נסיעות בין-עירוניות שנקנו בעזרת פרופיל הסטודנט ולא מומשו עדיין יישארו ברב-קו אחרי התאריך הזה, או שילכו לאיבוד?

תודה רבה מראש =]
הנסיעות נשארות על הרב קו, פשוט לא שמישות
במידה ולא יחודש הפרופיל, יש להגיע לתחנות השירות ולפדות אותן

מצב
הנושא נעול.
למעלה