שרשור שאלת כללי (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

seffic

New member
לדעתי זה רץ כבר חודש לפחות

זה לא גז, זה חשמל.
לדעתי זה רץ כבר חודש לפחות
לצערי עוד לא יצא לי לנסוע בו אבל אני רואה את המכונה כמעט כל יום
האם ידוע לכם על מסקנות כלשהן?
אם יצליח, ויקנו עוד, זה יהיה מהפיכה רצינית...

olli3

New member
מנהל
תמיד אפשר להזדכות בקופה עצמה על כרטיס שלא

השלמת כרטיס נסיעה
ברשותי כרטיס נסיעה מחיפה לתל אביב. ברצוני לנסוע עם הרכבת לב"ש. האם אוכל לקנות בחיפה כרטיס השלמה שישמש אותי לנסיעה לב"ש?
תוקף. קרה לי כבר שרכשתי כרטיס לרכבת ולא ניצלתי אותו. אחרי זמן מה כשהזדמנתי לתחנת רכבת, ביקשתי להזדכות על הכרטיס אצל הקופאי, הוא סירב והעביר אותי למנהל התחנה, גם זה סירב. אחרי זמן מה, כשהייתי בת"א עם הלוך ושוב, הלכתי לקופאי ושאלתי האם אוכל להזדכות, כי נאמר לי שרק בתחנה בה הונפק הכרטיס ניתן להזדכות עליו. הקופאי אמר לי שזה שטויות ואפשר להזדכות בכל תחנת רכבת. אח"כ הזדכתי עוד כמה פעמים, כולן בת"א מרכז, בלי בעיה. אז נראה לי שלא תהיה לך בעיה לבטל כרטיס קיים ולרכוש במקומו כרטיס לבאר שבע.

החזר כספי על כרטיס רכבת

תוקף. קרה לי כבר שרכשתי כרטיס לרכבת ולא ניצלתי אותו. אחרי זמן מה כשהזדמנתי לתחנת רכבת, ביקשתי להזדכות על הכרטיס אצל הקופאי, הוא סירב והעביר אותי למנהל התחנה, גם זה סירב. אחרי זמן מה, כשהייתי בת"א עם הלוך ושוב, הלכתי לקופאי ושאלתי האם אוכל להזדכות, כי נאמר לי שרק בתחנה בה הונפק הכרטיס ניתן להזדכות עליו. הקופאי אמר לי שזה שטויות ואפשר להזדכות בכל תחנת רכבת. אח"כ הזדכתי עוד כמה פעמים, כולן בת"א מרכז, בלי בעיה. אז נראה לי שלא תהיה לך בעיה לבטל כרטיס קיים ולרכוש במקומו כרטיס לבאר שבע.
החזר כספי על כרטיס רכבת
ניתן לקבל אך ורק דרך פניות הציבור. כלומר לשלוח את הכרטיס בדואר/להשאיר בעמדת מודיעין בת"א מרכז במעטפה עם כתובת מלאה וכל הפרטים.

כרטיס לב"ש

השלמת כרטיס נסיעה
ברשותי כרטיס נסיעה מחיפה לתל אביב. ברצוני לנסוע עם הרכבת לב"ש. האם אוכל לקנות בחיפה כרטיס השלמה שישמש אותי לנסיעה לב"ש?
כרטיס לב"ש
אתה יכול לקנות כרטיס נוסף מת"א לב"ש ואז להכנס בחיפה עם הכרטיס שכבר קיים ולצאת עם הכרטיס השני או לקנות כרטיס אחר חיפה-ב"ש ואז להשתמש בכרטיס שכבר יש לך במועד אחר כי לכרטיסים אין תוקף.

שרשור שאלת כללי (לא הכוונה)
תביעה נגד רכבת ישראל
לפני שלוש שנים תושבי בת ים ויפו שגרים במחלף וולפסון לכיוון דרום (חולון) הגישו תביעה בעזרת משרד עורכי דין קוטלר הררי כפי הידוע לי חלק מהתובעים קיבלו פיצוי על הרעש והנזק שנגרם להם בגלל סלילת המסילה והחלק השני טרם קיבלו הודעה מה קורה עם זה ואיפה זה נעצר .
מי שיודע בבקשה שיעזור יש הרבה אנשים מבוגרים שממתינים לתשובה

תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה