שרשור שאלות כלליות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל

orchilit

New member
לדעתי יוקם אתר חדש (נדמה לי שזה מה שנאמר בפגישה שבוע שעבר)

איפה יש פירוט על התגבורים של אוגוסט ועל הקווים החדשים בגוש ד
ובכל מקרה, הלו"ז בטח יתעדכן לקראת סוף יולי באתרים השונים ובכל קו.

למיטב הבנתי האתר שיוקם הוא busline.co.il

ובכל מקרה, הלו"ז בטח יתעדכן לקראת סוף יולי באתרים השונים ובכל קו.
למיטב הבנתי האתר שיוקם הוא busline.co.il
כמו ברפורמה.

S a m B o o k i

New member
טיפת מידע לגבי אשכול אשדוד באפיקים.

הקווים החדשים וכל האשכול החדש יתחילו ב7.8.15.
מהשינויים שידועים עד כה,

קו 281 יבוטל - ומסלולו יתאחד עם קו 280, שכאשר כל הנסיעות של 280 יסעו דרך עזריאלי לרכבת מרכז.

קו 319 המהיר לת.מ תל אביב יסע גם בחזור לאשדוד. כרגע הקו פעל בהלוך לתל אביב בלבד.

וקו
325 יצא מת.מ באשדוד דרך שד. בגין ליציאה הדרומית. יעצור בכל החנות הנמצאות בצמתים הראיים לאורך שד' בגין, ויצא מהיציאה הדרומית ישיר לתל אביב. (לא ידוע אם יסע דרך כביש 20 או דרך כביש 44)
בחזור הקו יסע דרך שד' ירושלים.

מאמין שככל שתתקרב מועד ההפעלה יוציאו עוד מידע, זה כרגע.

connex

Active member
הבנתי שגם 314 אמור להתבטל ואחד מקווי יבנה ת"א

מהשינויים שידועים עד כה,

קו 281 יבוטל - ומסלולו יתאחד עם קו 280, שכאשר כל הנסיעות של 280 יסעו דרך עזריאלי לרכבת מרכז.

קו 319 המהיר לת.מ תל אביב יסע גם בחזור לאשדוד. כרגע הקו פעל בהלוך לתל אביב בלבד.

וקו
325 יצא מת.מ באשדוד דרך שד. בגין ליציאה הדרומית. יעצור בכל החנות הנמצאות בצמתים הראיים לאורך שד' בגין, ויצא מהיציאה הדרומית ישיר לתל אביב. (לא ידוע אם יסע דרך כביש 20 או דרך כביש 44)

לא זוכר אם 178 או 179
עוד משהו שקראתי ואין לי מושג אם קשור למכרז (לא זוכר אם אגד ממשיכה להפעיל את 350/1)
351 יפסיק לעצור בתחנה מרכזית יבנה "כי הנוסעים בקו לא מרוצים"
&nbsp

orenhz

Member
קווים 350/351 עוברים לאפיקים, וגם קו 355 לאשקלון

לא זוכר אם 178 או 179
עוד משהו שקראתי ואין לי מושג אם קשור למכרז (לא זוכר אם אגד ממשיכה להפעיל את 350/1)
&nbsp
קווים 350/351 עוברים לאפיקים, וגם קו 355 לאשקלון

S a m B o o k i

New member
הכניסה לקווי חרדים ו355

לא זוכר אם 178 או 179
&nbsp
הכניסה לקווי חרדים ו355
תתחיל רק כמה חודשים לאחר אוגוסט/כנראה אחרי החגים.
314 יפסק. משום שהקו יבנה- תל אביב ימשיך לעבוד עד מאוחר. וכך יהיה קישור ישיר בין אשדוד לתל אביב, גם בשעות הערב המאוחרות.

olli3

New member
מנהל
אכן, לאחר חגי תשרי.

הכניסה לקווי חרדים ו355
תתחיל רק כמה חודשים לאחר אוגוסט/כנראה אחרי החגים.
314 יפסק. משום שהקו יבנה- תל אביב ימשיך לעבוד עד מאוחר. וכך יהיה קישור ישיר בין אשדוד לתל אביב, גם בשעות הערב המאוחרות.
אכן, לאחר חגי תשרי.

yossiwed

New member
יש כ 24 קווים חדשים !!!

מהשינויים שידועים עד כה,

וקו

יש כ 24 קווים חדשים !!!
קווים מאשדוד לפתח תקווה וגם קרית אונו דרך מתנ"ח יבנה.

קו חדש(אפיקים) אקספרס לעיר הבהדים מאשדוד ,דרך עוקף ב"ש.

קווי בני ברק של אגד אשקלון -אשדוד -רמת גן (קניון אילון) לאפיקים .

פיצול קווי יבנה ואשדוד לראשון לציון מערב !!!

קויים פנימיים ביבנה -

5 משנה מסלול וממשיך לתוך מושב בן זכאי .

קו 6 משנה מסלול .

קו חדש 7 בדומה לקו 6 .

קו 8 ממשיך למושב בית גמליאל .

קו 9 ממשיך לכפר הנגיד .

314 מפסיק לפעול קו 312 מחליף אותו בלילה ,ליבנה 178 עד חצות.

olli3

New member
מנהל
למה טיפה מידע כשיש את כל המידע ועוד ממזמן?

מהשינויים שידועים עד כה,

וקו

למה טיפה מידע כשיש את כל המידע ועוד ממזמן?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=173075540

EladGs

New member
לונדון

לונדון
קראתי כל מיני מידע על תחבורה בלונדון וקצת הלכתי לאיבוד, אשמח לקצת עזרה.
אני אהיה בלונדון 5 ימים ואני מנסה למצוא את הכרטיס המתאים בשבילי, הבנתי שאני אצטרך להוציא אויסטר (יש אפשרות לעשות את זה בהית'רו בשעות הערב המאוחרות?), אבל יש כמה אפשרויות להטענה - חופשי שבועי לאזורים 1-2, חופשי יומי לאותם אזורים או פשוט להטעין סכום כסף מסוים (כל העניין הזה של התקרות חיוב יומיות לא ברור לי, זה באמת יוצא חצי מחיר מחופשי יומי?)
&nbsp
תודה

כמה עצות

לונדון
אני אהיה בלונדון 5 ימים ואני מנסה למצוא את הכרטיס המתאים בשבילי, הבנתי שאני אצטרך להוציא אויסטר (יש אפשרות לעשות את זה בהית'רו בשעות הערב המאוחרות?), אבל יש כמה אפשרויות להטענה - חופשי שבועי לאזורים 1-2, חופשי יומי לאותם אזורים או פשוט להטעין סכום כסף מסוים (כל העניין הזה של התקרות חיוב יומיות לא ברור לי, זה באמת יוצא חצי מחיר מחופשי יומי?)
&nbsp
תודה
כמה עצות
1. מהית'רו לעיר אפשר לקחת רכבת תחתית שעליה משלמים באויסטר או רכבות הית'רו קונקט/אקספרס שעליהן משלמים בנפרד (וביוקר יחסית לתחתית). אם אתה לא לחוץ בזמן, לדעתי עדיף להשתמש בתחתית.

2. ישנן מכונות אוטומטיות לרכישת כרטיסי אויסטר בתחנת התחתית של היתר'ו, והן כמובן פעילות 24/7

3. אם אתה משתמש בערך צבור (pay as you go), המערכת יודעת לחשב את כמות הנסיעות שביצעת כך שלא תשלם יותר ממחיר של חופשי-יומי. כתוצאה מכך, לערך הצבור יש יתרון כפול: (א) אם ביום מסויים לא השתמשת בתחתית או באוטובוסים בכואפן שמצדיק חופשי-יומי, תשלם פחות; (ב) אם אתה צריך לחרוג מהתחום של אזורים 1+2, תוכל לעשות זאת, בהנחה שיש לך ערך צבור מספיק, בלי לשלם גם על חופשי יומי לאזורים 1+2 וגם על היציאה מהם.

4. לדעתי, כדאי לך לחשב מהו הסכום שכנראה תוציא בכל יום: חופשי-יומי בין אזור 6 לאזור 1 כאשר אתה נוסע אל או מהית'רו, ווחופשי-יומי לאזורים 1+2 בשאר הימים. בחישוב הזה, קח בחשבון את ההנחה לאלו שאינם נוסעים בשעות העומס והאם היא רלוונטית עבורך. חישוב זה ייתן לך את הערך הצבור שאתה זקוק לו.

5. יום או יומיים לפני החזרה לארץ, בדוק באחת המכונות האוטומטיות את היתרה שלך, והיערך בהתאם. לא תרצה לאחר לטיסה בגלל שחסרו לך עשרה פני.

6. אם אתה או מישהו מבני משפחתך וחבריך לא צפוי להגיע ללונדון בשנים הקרובות, תוכל להחזיר את כרטיס האויסטר שלך ולקבל חזרה את הפיקדון ואת הערך הצבור שנותר בו (עד תקרה של 10 פאונד). לחילופין, כל ערך שייצשאר בכרטיס יוכל לשמש בביקור הבא בלונדון. כלומר, עדיף שתהיה בכרטיס רזרבה של 2-3 פאונד (שתוכל לקבל חזרה כשתחזיר את הכרטיס, או לשמור לנסיעה עתידית), מאשר שיחסר בו כסף.

Ccyclist

Well-known member
מכונות הכרטיסים מוכרות כרטיסי אויסטר

לונדון
&nbsp
תודה
מכונות הכרטיסים מוכרות כרטיסי אויסטר
קנה כרטיס שעליו מוטענים:
&nbsp
כרטיס שבועי 1-2 (עולה כמו 5 גביות מקסימום יומיות מהצבור, גביית המקסימום מהצבור לשבוע תקפה לשבוע שמתחיל מיום ב' ונגמר ביום א' בלבד אז תייר שבא ג'-ב' למשל יחוייב על יום נוסף)
&nbsp
כ 5 ליש"ט ערך צבור (credit) לנסיעות מהית'רו ואליה בקו הפיקדילי (השדה נמצא באזור 6, אינני בטוח מה התוספת שצריך מהצבור לאזור 2 לפי טבלאת המחירים סינגל 3-6 זה 1.50 או 2.80 לפי שעות שפל ועומס).
&nbsp
אם המטרה היא חיסכון תשתמש רק בקו הפיקדילי ולא בקווי האקספרס לפאדינגטון שהם יקרים בהרבה מנסיעה סטנדרטית בתחתית ומביאים אותך לנקודה ספציפית מאד בעיר שאינה נגישה לצפון העיר והקשר היחיד שלה למרכז העיר הוא קו הבייקרלו. (הקו המעגלי ושאר הקווים הרדודים מקיפים את המרכז מבחוץ)

EladGs

New member

לונדון
&nbsp
תודה

המלון שלי קרוב ל Earl's Court אז תכננתי על כל מקרה לנסוע בפיקדלי.
אם אני קונה את הכרטיס השבועי הוא תקף לשבעה ימים (ז"א אם אני קונה אותו ברביעי, הוא יתאפס בראשון או ימשיך עד רביעי שלאחר מכן?). ומה הכוונה למכסה שבועית? ראיתי שזה מחושב לפי יום (נדמה לי משהו כמו 6 פאונד ליום..)
&nbsp
&nbsp

Ccyclist

Well-known member
כל יום טוב להתחלת שבועי או חודשי.

המלון שלי קרוב ל Earl's Court אז תכננתי על כל מקרה לנסוע בפיקדלי.
אם אני קונה את הכרטיס השבועי הוא תקף לשבעה ימים (ז"א אם אני קונה אותו ברביעי, הוא יתאפס בראשון או ימשיך עד רביעי שלאחר מכן?). ומה הכוונה למכסה שבועית? ראיתי שזה מחושב לפי יום (נדמה לי משהו כמו 6 פאונד ליום..)
&nbsp
&nbsp
עוד מעידן הנייר התקופות היו אישיות. שבועי קונה 7 ימים רציפים במחיר של 5, חודשי קונה 30 יום במחיר של כ3 שבועות וקצת. כרטיס כזה יכול להתחיל בכל יום בשבוע ובכל יום בחודש ויעניק את השירות עד 04:30 בבוקר היום למחרת התאריך האחרון.
&nbsp
מסיבה זו ה Cap (גבול גבייה עליון מערך צבור) שמתעקש על שבוע מסויים די מוזר במערכת שבה שבוע יכל להתחיל ביום רביעי או כל יום אחר וחודש יכל להתחיל ב18 לחודש או כל תאריך אחר.

באופן מוזר, בווינה חופשי שבועי חייב להתחיל ביום שני...

עוד מעידן הנייר התקופות היו אישיות. שבועי קונה 7 ימים רציפים במחיר של 5, חודשי קונה 30 יום במחיר של כ3 שבועות וקצת. כרטיס כזה יכול להתחיל בכל יום בשבוע ובכל יום בחודש ויעניק את השירות עד 04:30 בבוקר היום למחרת התאריך האחרון.
&nbsp
מסיבה זו ה Cap (גבול גבייה עליון מערך צבור) שמתעקש על שבוע מסויים די מוזר במערכת שבה שבוע יכל להתחיל ביום רביעי או כל יום אחר וחודש יכל להתחיל ב18 לחודש או כל תאריך אחר.
באופן מוזר, בווינה חופשי שבועי חייב להתחיל ביום שני...

מצב
הנושא נעול.
למעלה