שאלה על חסימה

argamon

Member
שאלה על חסימה

שלום לכם:
אני מקבל מסרים אישיים מנודניק שכלל לא חבר פייסבוק שלי.
אם אני אחסום אותו אז האם זה יחסום גם את האפשרות שלו לשלוח לי מסרים?

shoosh2607

Member
מנהל
כן - אתה לא תהיה קיים מבחינתו בפייסבוק יותר

אם אתה עומד על הודעה שלו, יש בצד גלגל שיניים - שם תוכל לחסום הודעות ממנו או לחסום אותו לגמרי

argamon

Member
שוש תודה ושאלה בעניין ההסבר שלך:

אמנם נדיר מאד שאני חוסם מישהו אבל פעם הסברת לי איך לחסום וזה דרך פתיחת החץ למעלה בצד שמאל ליד לחצן סימן השאלה (פייסבוק בעברית) > ושם להגדרות בהן יש את אפשרויות החסימה. אני כבר חסמתי אותו אחרי ששאלתי כאן, לפני שהספקת להשיב לי וזה הצליח.
> את כותבת לי על גלגל השיניים בעמידה על ההודעה שלו. בלחיצה על גלגל השיניים. אני לא רואה אפשרות חסימה בגלגל השיניים.
אני מצרף קטע צילום מסך אחרי הלחיצה על גלגל השיניים ליד המסר שלו, ולא רואה אפשרויות חסימה. אז אני מקווה שהחסימה הכללית שעשיתי לו לפי מה שהסברת לי פעם, פועלת גם במסרים.האם אני חושב נכון?
> הנה צילום מסך. התמונה בצד שמאל למעלה: http://bit.ly/2nh9hZz

shoosh2607

Member
מנהל
כן - ההסבר היה לחסימה כללית

ציינתי שאפשר גם רק הודעות.
זה לא שם - לחץ למעלה על כפתור ההודעות - הצג הכל (למטה) ואז על גלגל השיניים ליד השם שלו

argamon

Member
שוש הפעם אני לא מצליח להבין אותך:

הנה קטע צילום מסך בפתיחת גלגל השיניים מעל המסרים.
גוללתי למטה ואין סימן וזכר ללחצן בשם "הצג הכל". מה שקורה לי בגלילה למטה הוא פתיחה של עוד ועוד רשימת מסרים
> אם יש לך פנאי, אשמח לצילום מסך. תודה.
: http://bit.ly/2i1xM7B

shoosh2607

Member
מנהל
התמונה שלך לא עולה

לא צריך את הצג הכל (זה היה שלב קודם שמיותר אצלך). מה מופיע בגלגל השיניים?

argamon

Member
*** מה שמופיע אצלי:

בנגיעה במסר מופיע לי גלגל שיניים. זה הכל.

argamon

Member
איזה למטה?

אני נוגע בהודעה ויש גלגל שיניים. אין משהו אחר ובלחיצה על גלגל השיניים יש מה שמופיע בצילום המסך.

argamon

Member
שוש, הבנתי מה קרה וזה אגב מוזר:

ראשית סליחה, לא שמתי לב שבתמונה האחרונה שלי אכן מופיעה אפשרות חסימה וזה בגלל שכאשר אני מתחיל לכעוס אז הריכוז שלי בורח (כוונתי כעס על הבעיה הקשה לי לפתרון ).
בדקתי שוב ותפסתי מה קורה: במסרים מאנשים פרטיים כמו בצילום המסך, יש לי אפשרות חסימה אחרי הלחיצה על גלגל השיניים ( בנגיעה על הגלגל לא קורה כלום! ) ***** אבל ממש באותה אפשרות במסרים שיש לי עם ארגונים כמו תאגיד "כאן", "הספרייה הלאומית " ואפילו במסרים עם הנהלת "תפוז" אין אפשרות חסימה בתיבה היוצאת בלחיצה על גלגל השיניים*****.
מעניין למה?

argamon

Member
או קיי תודה וזה אחת הדוגמאות שקורות לי:

כרגיל המזל שלי שאת לא מתייאשת ומנסה לעזור גם כאשר בשלב מסויים ניראה שאני לא מצליח להבין, אבל זה אחד המקרים שמתברר שהטענות שלי על הבעיה נכונות הנה דוגמאות:
1. באתר תחנת הרדיו 103FM הופיע לי לפני כחודשיים תקלת חוסר אפשרות האזנה להקלטות ובשיחת טלפון איתם הם בדקו ואמרו לי שאצלם הכל בסדר וכנראה יש לי תקלת "אדובי פלש" כאשר התעקשתי שאין תקלה כזו באף אתר אינטרנט אחר, הטכנאי הראשי של הרדיו ביקש ממני אישור שליטה על המחשב מרחוק והתברר שצדקתי והייתה תקלה מסובכת לא במחשב שלי אלא בזיהוי של ההקלטה כספאם אצל מספר ספקי אינטרנט והם תיקנו הכל.
2. רק לפני מספר ימים הייתה לי שיחה בפייסבוק עם הנהלת תפוז על בעיה של הסתרת הודעות במסרים עם פרסומת והם דיווחו לי שאצלם זה בסדר וכאשר ביקשתי שיבדקו עם עוד דפדפנים הם כתבו לי שאכן הייתה תקלה והיא תוקנה.
אני אובססיבי מאד ומתעקש להגיע לפתרון בעיות וכמעט לא מסוגל לוותר על זה. אומרים שזה טוב אבל לדעתי זה נורא וגוזל המון זמן.
שוש מזל שלא מפריע לך שאני מתעקש להגיע לסיום הבעיה ולבסוף העזרה שלך גורמת לרוב לפתרון הבעיה או התעלומה.
>>> הנה כאן הייתה בעיה כזו של כן ולא בה הייתה אפשרות חסימה כמו שכתבת אבל התברר שלא בכל מקרה.

shoosh2607

Member
מנהל
לא נכון

אתה שאלת על אדם ספציפי. לא על דף. על זה עניתי.
עניין הדף הגיע מאוחר יותר

argamon

Member
יכול להיות:

לא ידעתי שיש הבדלים בין חסימת אדם פרטי ובין דף, אחרת הייתי מדגיש לאיזה סוג של חסימה אני מתכוון.
> לא משנה שוש, אבל כרגיל אני לא נישאר איתך במצב של חוסר פתרון בעיה.
> חבל שפייסבוק לא מאפשר להבין באפשרות החסימה בהערה שלא ניתן לחסום דף שהוא לא אדם פרטי.

למעלה