בקשות/שאלות לא הכוונה

מצב
הנושא נעול.

connex

Active member
סופרבוס הסעים ותיור-משהו חדש?

בקשות/שאלות לא הכוונה
צדה את עיני מודעת דרושים בישראל היום לחברה הנ"ל
האם כך מתכוננת סופרבוס ליום שאחרי אבדן אשכול רמלה?

תמונה של זה מירושלים

צדה את עיני מודעת דרושים בישראל היום לחברה הנ"ל
האם כך מתכוננת סופרבוס ליום שאחרי אבדן אשכול רמלה?
תמונה של זה מירושלים
גם אני שאלתי את השאלה הזאת

barkai31

New member
מכרז אשכול פ"ת ראש העין

בקשות/שאלות לא הכוונה
מכרז אשכול פ"ת ראש העין

היי אני תושב העיר ראש העין וראש העיר הקודם שלנו הבטיח (אחרי הרבה זמן של סבל) על מכרז תחבורה ציבורית חדש שיערך בסביבות דצמבר (מצ"ב מסמך של משרד התחבורה)

מישהו יודע משהו על המכרז הזה? והאם זה באמת הולך לקרות
או שזה היה תעמולת בחירות??

ומה לדעתכם יכלול השינוי?

תודה ערב טוב

olli3

New member
מנהל
קווים יוצאת מאשכול פתח תקווה-בקעת אונו.

מכרז אשכול פ"ת ראש העין

היי אני תושב העיר ראש העין וראש העיר הקודם שלנו הבטיח (אחרי הרבה זמן של סבל) על מכרז תחבורה ציבורית חדש שיערך בסביבות דצמבר (מצ"ב מסמך של משרד התחבורה)

מישהו יודע משהו על המכרז הזה? והאם זה באמת הולך לקרות
או שזה היה תעמולת בחירות??

ומה לדעתכם יכלול השינוי?

תודה ערב טוב
קווים יוצאת מאשכול פתח תקווה-בקעת אונו.
אחד התנאים לזוכה במכרז חשמונאים (מודיעין, מודיעין עילית, רמלה, לוד, באר יעקב ושוהם וכל היישובים שבינהם) היה שהזוכה לא תוכל להשתתף במכרז על אשכול פתח תקווה - בקעת אונו ויתכן שהאשכול יאוחד גם עם אלעד.

מכיוון שחברת קווים זכתה במכרז חשמונאים והיא כבר מפעילה את חלקו, היא לא תוכל להתמודד במכרז על אשכול פתח תקווה - בקעת אונו (שכולל גם את ראש העין).

ואכן המכרז צפוי לצאת בזמן הקרוב.

shefshef

New member
מכשירי תיקוף בתוך האוטובוסים בגוש דן

בקשות/שאלות לא הכוונה
שלום,

נתקלתי הבוקר במכשיר תיקוף בתוך האוטובוס מול הדלת האחורית בקו 42 ברמת גן. האם זה כבר עובד? האם זה יכנס בקרוב לכל הקווים בגוש דן? מה התכנון ומה הצפי של הדבר הזה?

orchilit

New member
כרגע פיילוט בקווים 4,5,104 בלבד

שלום,

נתקלתי הבוקר במכשיר תיקוף בתוך האוטובוס מול הדלת האחורית בקו 42 ברמת גן. האם זה כבר עובד? האם זה יכנס בקרוב לכל הקווים בגוש דן? מה התכנון ומה הצפי של הדבר הזה?
ככל הנראה או שזה אוטובוס בסידור זר (כלומר בד"כ עושה את הקווים האלו והעבירו אותו ל42 להיום), או שזה אוטובוס שהתקינו עליו גם מערכת כזו במסגרת התרחבות איטית של התהליך (ראיתי גם כאלו על בקווי 60 ועוד כמה קווים בודדים). בכל מקרה, הפיילוט עצמו עובד רק ב4,5,104 (למרות שלדעתי אם היית מנסה לתקף במכשיר הזה, זה היה עובר, אבל לא נראה לי שהנהג היה מסכים לזה).
מתי זה יתרחב? לאלוהי התחבורע הפתרונים. אגב ממה שיצא לי לראות, אנשים בקושי עושים זאת גם בקו 5 . לא יודע כמה הפיילוט הזה יעיל.

shefshef

New member
יש לזה פרסום בולט בקו 5?

ככל הנראה או שזה אוטובוס בסידור זר (כלומר בד"כ עושה את הקווים האלו והעבירו אותו ל42 להיום), או שזה אוטובוס שהתקינו עליו גם מערכת כזו במסגרת התרחבות איטית של התהליך (ראיתי גם כאלו על בקווי 60 ועוד כמה קווים בודדים). בכל מקרה, הפיילוט עצמו עובד רק ב4,5,104 (למרות שלדעתי אם היית מנסה לתקף במכשיר הזה, זה היה עובר, אבל לא נראה לי שהנהג היה מסכים לזה).
מתי זה יתרחב? לאלוהי התחבורע הפתרונים. אגב ממה שיצא לי לראות, אנשים בקושי עושים זאת גם בקו 5 . לא יודע כמה הפיילוט הזה יעיל.
יש לזה פרסום בולט בקו 5?

orchilit

New member
תשובה-

יש לזה פרסום בולט בקו 5?
תשובה-
יש פרסום בתחנות נבחרות (על אחד הצדדים). אולי כבר ירד.
על האוטובוס כתוב על כל הצד שלו למעלה - באוטובוס זה ניתן לעלות גם מאחור.
באוטובוסים עצמם יש גם פרסום על זה בכניסה/יציאה האחורית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה