בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שאלת
: מי מזהה את המכשיר הזה?

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
שאלת
המכשיר שבתמונה מוצב במספר מקומות לאורך כביש 6 ומהבהב בצבעי אדום כחול של המשטרה. מחובר אליו מתקן שנראה לי כמו איזשהו ראוטר כלשהו. האם למישהו יש מושג מה תפקידו של הברנש הזה?

scooby5

Member
לא רק בכביש 6

שאלת
המכשיר שבתמונה מוצב במספר מקומות לאורך כביש 6 ומהבהב בצבעי אדום כחול של המשטרה. מחובר אליו מתקן שנראה לי כמו איזשהו ראוטר כלשהו. האם למישהו יש מושג מה תפקידו של הברנש הזה?
לא רק בכביש 6
נמצא בהרבה אתרי עבודות בכביש.
נראה לי שמשמש להרתעה מפני מהירות גבוהה מדי ביחס לתנאי הדרך.

Rubim88

New member
ה"ראוטר" זה כנראה

שאלת
ה"ראוטר" זה כנראה
ממיר ומייצב מתח מהפנאל הסולרי, סביר להניח שהקופסה מכילה מצבר ואת מערכת האלק' - אני מצטרף להנחה של scooby5 - צורה חדשה של "ניידת דמה".

ה"ראוטר" זה כנראה
ממיר ומייצב מתח מהפנאל הסולרי, סביר להניח שהקופסה מכילה מצבר ואת מערכת האלק' - אני מצטרף להנחה של scooby5 - צורה חדשה של "ניידת דמה".

אחד או שניים כאלה היו מוצבים באזור העבודות בכביש החוף בסיבוב חבצלת למשך תקופה ארוכה. המשטרה נוהגת לשנות את מיקומם מדי פעם, מן הסתם כי האפקטיביות יורדת אחרי שהם מוצבים במקום קבוע מעבר לזמן מסויים.

ד"א, נראה שמי שביצע את ההתקנה הנ"ל עשה "עבירה" בסיסית בנוגע להתקנות חשמל "מחוץ לבית"....

בועז ל

New member
תודה לשלושתכם.

אחד או שניים כאלה היו מוצבים באזור העבודות בכביש החוף בסיבוב חבצלת למשך תקופה ארוכה. המשטרה נוהגת לשנות את מיקומם מדי פעם, מן הסתם כי האפקטיביות יורדת אחרי שהם מוצבים במקום קבוע מעבר לזמן מסויים.

ד"א, נראה שמי שביצע את ההתקנה הנ"ל עשה "עבירה" בסיסית בנוגע להתקנות חשמל "מחוץ לבית"....
תודה לשלושתכם.

איזו עבירה בסיסית בוצעה כאן?

תזכור שמדובר על מתח נמוך מאוד וזרם ישר, ולא על מתח ביתי

ובכן לא בדיוק "עבירה" ולכן המרכאות

תזכור שמדובר על מתח נמוך מאוד וזרם ישר, ולא על מתח ביתי
ובכן לא בדיוק "עבירה" ולכן המרכאות

אלא סתם התקנה בניגוד לכללים הבסיסיים של התקנות כאלו. בהתקנה כזו, החשופה לפגעי מז"א, הכבלים לעולם יעשו צורת "U" וייכנסו לארון\קופסה מלמטה, מה שקרוי drip loop. זאת על מנת למנוע כניסה של מי גשם. יכול להיות שהייתה סיבה טובה להתקין זאת כך, אבל אני בספק.

עד כאן בעניין איזוטרי זה :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה