4 אוטובוסי שוסון בעיר ביירות:

מצב
הנושא נעול.
ו-

4 אוטובוסי שוסון בעיר ביירות:
בחיפוש קליל ברשת תחת תמונות של העיר ביירות (באנגלית) הגעתי די מהר לתמונה הבאה בה נראים ארבעה שוסונים בעיר ביירות. התמונה לא מתוארכת שם באתר (שם האתר מופיע בתחתית התמונה באותיות לבנות) אך אני נוטה להניח שהתמונה צולמה בסביבות שנת 1960 פלוס מינוס.
תהנו ממה שהיתה פעם "פריז" של המזרח-התיכון:
יום טוב.
אביה.
ו-

תמונה שהעלה Golf Bravo בפורום 'חובבי תעופה'

http://img2.timg.co.il/forums/1_174295899.jpg

אני? מה פתאום ! יש שם תמונות משנות ה-50 !

תמונות, שאתה צילמת, אביתר?
התמונות נהדרות

לא כל כך הבנתי, אביתר. האם אתה צילמת את התמונות או שאלה תמונות ממכרים שונים שלך?
בשנות ה-50 עדיין לא חשבו לייצר אותי. להזכירך - אני מודל 1963 !
חלק מהתמונות לקוחות מאתר שנקרא OLD BEIRUT וחלקן מחברים. את התמונות צילמו כל מיני ערבושקס מלבנון כך שאני מרשה לעצמי לגנוב להם חופשי...
שהצלמים הערבושאלאך יתבעו אותי בהאג - חה-חה-חה ! קודם שיחזירו לי את שני חבריי שהם הרגו בלבנון ב- 1982, שרלי תמם, ז"ל ודורון בר, ז"ל - שנייהם נהרגו בלבנון ושנייהם בני כיתתי. מצווה גדולה לגנוב תמונות מאתרים של מדינות אוייב !
אל תדאג ידידי: הבאתי מלבנון למעלה מ- 1000 תקליטים ב- 1982, חלק גדול מהם נדירים גם כיום. הרי הייתי מ"צ...

אורי404

New member
הבנתי

בשנות ה-50 עדיין לא חשבו לייצר אותי. להזכירך - אני מודל 1963 !
חלק מהתמונות לקוחות מאתר שנקרא OLD BEIRUT וחלקן מחברים. את התמונות צילמו כל מיני ערבושקס מלבנון כך שאני מרשה לעצמי לגנוב להם חופשי...
שהצלמים הערבושאלאך יתבעו אותי בהאג - חה-חה-חה ! קודם שיחזירו לי את שני חבריי שהם הרגו בלבנון ב- 1982, שרלי תמם, ז"ל ודורון בר, ז"ל - שנייהם נהרגו בלבנון ושנייהם בני כיתתי. מצווה גדולה לגנוב תמונות מאתרים של מדינות אוייב !
אל תדאג ידידי: הבאתי מלבנון למעלה מ- 1000 תקליטים ב- 1982, חלק גדול מהם נדירים גם כיום. הרי הייתי מ"צ...
הבנתי
חשבתי שאולי התמונות הן משנות השמונים ומכאן הייתה השאלה.
על כל פנים, התמונות (כולל גם מה, שהעלית בהמשך השרשור) יפות ומיוחדות

אני צילמתי דברים קשים במיוחד בלבנון

הבנתי
חשבתי שאולי התמונות הן משנות השמונים ומכאן הייתה השאלה.
על כל פנים, התמונות (כולל גם מה, שהעלית בהמשך השרשור) יפות ומיוחדות
אני צילמתי דברים קשים במיוחד בלבנון
ולא אוכל להעלותם לכאן מטבע הדברים. רק ארמוז לך משהו מגעיל נורא:
יום אחד היינו בביירות ופתאום מצאנו מחבל מת בשיא הריקבון על המדרכה. חבר ביחידה התערב איתי שלא ארים אותו. התערבנו על 20 מארסים. התכופפתי, הרמתי את הגוויה, חיבקתי אותה כשהראש שלה שמוט והלשון בחוץ....הוא צילם את זה ! אח"כ קנה לי 20 מארסים... אתה לא מצפה שאפרסם את התמונה הזוועתית הזו...
בקיצר: צילמתי שם גם תח"צ כולל שרידי רכבות חלודים שאותם אעלה לכאן מתי שהוא אבל רוב הצילומים היו של זוועות... (אתה בטח זוכר את הצילומים שלי בתוך אוטובוסים מפוצצים, עשר דקות אחרי הפיגוע - פעם העליתי לכאן תמונה של הרוגים טריים בקו 19 שבו התאבד מחבל ברחוב עזה (83-701-01) בירושלים שנהרגו כמה דקות לפני הצילום ומיד באותו יום מחקו את התמונה ובצדק רב ! מאז לא עושה יותר שטויות כאלה.

ועוד תמונה בשבילך: רק"ל מודרני מודל 2015

תמונות, שאתה צילמת, אביתר?
התמונות נהדרות

לא כל כך הבנתי, אביתר. האם אתה צילמת את התמונות או שאלה תמונות ממכרים שונים שלך?
ועוד תמונה בשבילך: רק"ל מודרני מודל 2015
בעיר באיירות: רק שהתכוונתי לשנת 2015 לפני הספירה....

מצב
הנושא נעול.
למעלה