סיום שבועי

p019

New member
יצא לי לדבר עם מספר אנשים

אחד מהם מסתבר, בדיעבד, רוצה להקים מפלגה לקידום זכויות של קבוצות שונות בהלטב.
הוא כל הזמן רצה לדעת איזה זכויות אנחנו רוצים.
אמרתי לו שאנחנו לא צריכים זכויות - אנחנו צריכים הכרה.
אם האיתי יודעת במהלך השיחה מה הוא רוצה הייתי מדברת על להחניס א-מיניות בשיעורי חינוך מיני.
חבל

p019

New member
המשך הודעה קודמת

בכל מקרה - כיוון שמדובר באדם אקטיביסט שלא הקיר את המושג קודם - זה בכל מקרה היה חיובי.

כל אדם נוסף ששומע על המושג זה חיובי

על אחת כמה וכמה אם הוא אקטיביסט ועוד בתחום הזה בפרט (תחום של השונות המינית והמגדרית)

לא הייתי קוראת 'זכויות' לבקשה שלנו להכניס את זה לחינוך המיני, אבל זה בהחלט מהלך חשוב שאם הוא יכול לעזור בו, זה כדאי.

אני מבינה שאין לך פרטים שלו? דרך ליצור איתו קשר?

p019

New member
זה סוג של זכויות

זה סוג של הכרה שילטונית בקיום א-מיניות. וזה בהחלט משהו שאפשר לדחוף אם יש לך איזה שהוא כוח פוליטי.

אם הייתי מבינה אם מי דיברתי הייתי לוקחת פרטים. אבל חשבתי שהוא רק מתעניין ואחרי שהוא אלך חברה שלי האירה את עיניי.

התרוץ שלי - הייתי עסוקה בלבנות שלטים ולהתעלם מהבלגן סביבי.

שבוע מלא עניין...

קבלתי בשורות טובות שקשורות לעבודה אבל עוד לא החלטתי מה לעשות לגביהם, כי נראה שהן פחות טובות ממה שחשבתי....

עוד לא הצלחתי להתגבר על הבלאגן של הבגדים אצלי בחדר

(דווקא היו לי הזדמנויות, אבל הייתי מותשת מידי פיזית ובעיקר נפשית, אז לא עשיתי כלום..
)

היה מבצע על אריזה של כל העונות של חברים ממש שווה - אז קניתי

שמעתי על הספר 'הנסיכה שלבשה שקית נייר' כמה פעמים בהקשרים של ספרים פמניסטים ונתקלתי בו בחנות, אז קניתי.
זה ספר ילדים ממש, אבל קראתי אותו בכל זאת לבנות שלי והם נהנו למרות שהוא לילדות קטנות.
ספר מעולה!!! ממש חבל שלא היה לי אותו כשהן היו קטנות יותר.

המבורגר - זו דוגמא לנסיכה! את חייבת לקרוא את הספר.

יום רביעי היה יום מלא אירועים במיוחד:
הייתי בסוג של יום חופש מהעבודה והחלטתי 'להתעלק' על א' וללכת איתו לקורס שלו במגדר באוניברסיטה.
החלק התאורתי היה מרתק.
החלק השני היה צפיה בסרט שגרם לי לבכות

סרט ממש קשה..
בדרך חזרה לבית של א' ראינו תאונת דרכים והתברר שזו היתה גיסתו

מרגע זה כל היום שלי השתבש.
עצרנו לעזור וזה הסתיים בדי הרבה טיולים שלי.

בערב היתה לי פגישה בת"א ואח"כ עברתי דרך גאיה לתת לה את החומר המודפס למצעד (לצערי הקוד לא עבד בהדפסה
טוב, אולי שנה הבאה נצליח לעשות את זה טוב יותר)

ועד שהגעתי לקוויני כבר היה ממש מאוחר....
ואז עוד דברנו והלכנו לישון ממש מאוחר.

עכשיו חשוב לי לציין ולהזכיר למה אני לא סובלת את העיר ת"א.
כמובן שאין חניה ליד הבית של קוויני.
אז נסענו לחניון קרוב והתברר שאין לי מספיק כסף, כי בדיוק נתתי כמעט את כל מה שהיה לי בארנק בפגישה שהיתה לי בת"א.
אז יצאנו מהחניון והתחלנו לחפש חניה ומצאנו חניה בחינם בת"א!

רק שאם בחניון קוויני זורקת אותי ב-7 מהמיטה כי היא יוצאת לעבודה ואני בכל מקרה צריכה להוציא את הרכב לפני 8 אחרת המחיר נהיה כפול, בחניה הזו הייתי צריכה להוציא אותו לפני 7 בבוקר!

לא ברור איך הצלחתי לצאת מהמיטה ולהגיע לרכב לפני 7 להכנס ולנהוג צפונה.
אני די משוכנעת שנהגתי מתוך שינה

הגעתי הביתה וצנחתי למיטה....

בשישי הייתי בחתונה של צמרת המשטרה. (בן של מפכ"ל לשעבר)
היה משהו משעשע בכל מכוניות המשטרה בחניה של האולם.
(אני והמשטרה זה יחסי אהבה-שנאה. טוב, בעיקר שנאה
)
אורלד - לא יכולתי שלא לחשוב עליך במצב הזה

בחזור אספתי את ברומבית אלי לשבת.
היה ממש נחמד.
לארוחת שבת בערב הצטרפה אלינו עוד חברה טובה שלי מכאן ולי לפחות היה ממש כיף.

ברומבית הגיע כדי שאני אעשה לה את האימון שאני חייבת לה כבר ממזמן.
טוב, הרגשתי קצת חלודה כי כבר שנים שלא אימנתי אף אחד.
אני מקווה שבכל זאת הועלתי במשהו.

בשבת אחה"צ אכלנו במסעדה האלמותית בהרדוף.

היום הבת הגדולה שלי התחילה סדרה של הופעות סוף שנה בריקוד (של כל בית הספר, כלומר: יהיו שם כל סגנונות הריקוד)

יש לי שני כרטיסים מיותרים ליום שני, אם מישהו רוצה לבוא איתי.
זו הופעה שווה של כשעה.

שיר
http://www.youtube.com/watch?v=BAb-sI836d4

orald

New member
כל כך הרבה מכוניות משטרה...

כל כך מעט חומר בערה...

חחחחחח. חבל שלא היית שם

זה היה יכול להיות משעשע ביותר.
במקום זה היה רב שהריץ כל החופה בדיחות על שוטרים.
האמת שהוא היה לא רע.

orald

New member
לומר את האמת, כשראיתי אותו ביקשתי מנושא השלט

שיעצור לרגע וייתן לי לצלם, רק בשבילך.

בדיעבד שכחתי לצלם תמונות אחרות כי הייתי עסוקה יותר מדי בפטפוט עם טראנסג'נדרים אחרים ובדיחות עם זוגתי והאקס שלה, וההמולה של המצעד ההמוני הזה.
אני מקווה שבמצעד בחיפה אני אצליח לצלם יותר בקלות בלי חשש שההמונים ירמסו אותי בדרך.

p019

New member
אני שמחה לשמוע

המסכנה - גנבו לה את הארנק שילשום ועכשיו היא צריכה לבטל את כל הכרטיסים ולהסיג חדשים.

גורם לי לחשוב שאולי כדי שתהיה לי איפה שהוא רשימה של מה יש לי בארנק.
מממ

ברומבית

New member
ההתחלה והסוף

אם קרה משהו מעניין באמצע, שכחתי.

יום ראשון- עבדתי במשהו פשוט אבל מעייף ובעיקר כואב. לסחוב קופסאות ולהעמיס בערימה, ואח"כ לפתוח בכוח קופסאות בחלק שמודבק (אלה היו הדברים הכואבים). בגלל הקופסאות שסחבתי נפתסו לי הידיים, ובגלל הקופסאות שפתחתי התקלפו לי כמה אצבעות

בסוף היום התקשרתי לחברת הכ"א להגיד שאני לא רוצה לעבוד שם יותר, ואמרו לי שאני גם לא רצויה

שישי-שבת- הייתי אצל נצנצים. מכל הסיפור נשארתי רק עם מטען רגשי מהאימונון שהיא עשתה לי. היא נתנה לי כיוון מחשבתי לטיפול, ומשימות שנשמעות מוצלחות.
רק בסוף נשברתי מאותו עניין שוב- להציב מטרות ולעבוד בשבילן. זה מעציב ו/או מפחיד אותי לחשוב שאני 'צריכה' לעבוד לאורך זמן בשביל מטרות. שאני צריכה להתאמץ. שאני צריכה לקבוע זמנים ולא סתם להגיד "מתישהו", גם כשמתחשק לי רק להתבטל ולעשות מה שבא לי ורק מדי פעם לעשות משהו "רציני". אני ממש מרגישה שמשהו תקוע לי בגרון, אפילו מלחשוב על זה (בעצם רק מלחשוב על זה). לא מפריע לי לעשות דברים "רציניים", רק מלחיץ אותי הלך הרוח הזה, של מטרות חשובות ודברים חשובים לעשות בשבילן, כולל הגבלת זמן. דברים גדולים, של אנשים בוגרים.
שטיפת הכלים מראש הופכת ממשימה מציקה, למנוחה/בריחה ממשימות קשות.

מוקדש לנצנצים שאמרה אני שמה שירים מפחידים!
http://www.youtube.com/watch?v=MCCda6BCpP8

למעלה