סיום שבועי

queen helen

New member
סיום שבועי

איך עבר השבוע האחרון?

קרו דברים טובים?
קרו דברים רעים?

יאללה, שתפו (וגם בשיר)

......

רע

השבוע ניסיתי להיות "אשה יעילה" והכנתי עוגה...... הלכתי רגע למחשב ( נו טוב לא רגע... אולי חצי שעה) וכמעט כל הבית נשרף
פתאום אני שומעת את הגלאי עשן זועק...... ורואה עשן עופף את הדירה ולא קולטת מקורה.. במזל זה נגמר בטוב.

חצי מטבח הפך לשחור אז נאלצתי לצבוע הכל מחדש...

אני נוסעת לכיוון העבודה ויש רמזור אדום. נו טוב הוצאתי רגע את הראש מהחלון סתם בלי סיבה .. ואז נפלו לי המשקפיים.

עכשיו אני רואה שיש ירוק ונוסעת רגיל פתאום אני שמה לב שאני כמעט ולא רואה כלום(בלי משקפיים אני אסון) ולא מבינה מקרה ואז קולטת שכנראה הם נפלו לי... טוב עצרתי את הרכב אין ברירה אני לא יכולה להמשיך לנהוג ככה ולסכן את עצמי.

הזמנתי מונית לבית עליתי לקחתי משקפיים רזבה שיש לי ונסעתי חזרה לרכב. סיוט חשבתי שאני עומדת למות

שיחה השבוע עם אמא העלתה שהיא עוזבת לאילת מטעם העבודה לשנה. ואני אצטרך אם ארצה לראותה לנסוע עד לשם... זה נחמד כי אני באמת מחבבת את אילת יחסית(בחורף כן
) אז בשורה לא משהו.

השבוע נאלצתי לחלק את הקניות שלי בשני סופרים כי לא מצאתי את המרכך והאבקת כביסה שאני רגילה אליהם במקום אחד

נודע לאבא על הכמעט שריפה וקיבלתי מימנו צעקות. מעכשיו אני בחיים לא אופה כלום. מצידי שימות העולם

טוב

התחלתי שיחות אצל איש מקצוע שאני מכירה עוד מלפני ארבע שנים.....אז השיחה הראשונה הייתה טובה..

הוא בעיקר עוזר לי בקטע שהוא מבין אותי מכל הלחץ והמטלות של היום יום והמצב הבריאותי הוא לא בא לפתור לי בעיות הוא בא בעיקר להקשיב לי וזה עושה לי טוב ומציל אותי מהתופת שאני שרוייה בה מדי פעם

התחלתי לחזור לכושר. כבר חצי שנה שלא עשיתי כמעט בכלל ופתאום החשק הכה בי וחזרתי.

זה בעיקר לשמור על הכושר ולא להוריד במשקל.

קניתי מקרר חדש. וארון חדש השבוע. זה לא קל בכל זאת תשלומים וזה אבל זה עשה לי הרגשה טובה בלב.

חבר קרוב בא לביקור אמנם עדיין לא נפגשנו אבל מתוכננת פגישה לשבוע הבא וזה סופר משמח וגורם לי מצב רוח בעננים.

בעבודה הולך מעולה חשבתי שאני אתמוטט מהר מהלחץ אבל באמת שהכל מסתדר לטובה ברוך השם!

שוקלת לעשות פלטה בשיניים(מהסוג השקוף) אבל משהו שאני חושבת עליו יגביל אותי לבצע אותו עם הפלטה... די דילמה. וואטבר

התאהבתי בפרינגלס מחדש......... בתקווה לא להשמין

שיר

http://www.youtube.com/watch?v=JByDbPn6A1o&feature=BFa&list=FLLfgo0GIl7bWPlAOt8YoFnw

queen helen

New member
לשרוף את המטבח זאת המומחיות שלי

כמעט עשיתי את זה כ"כ הרבה פעמים...

אגב, אין לך טיימר בתנור??

ועזבי, אף אחד לא יכול להתחרות עם מה שאנחנו עשינו כילדים.
חיממנו קופסת שימורים של תירס על האש בלי לפתוח אותה (לעשות איזה חור שיצאו ממנו אדים...)
הקופסא כמובן התפוצצה וכל המטבח קיבל צבע צהוב בכתמים קטנים

ניקינו מה יכולנו, אבל התקרה נשארה שנים בגוון של נקודות צהובות לא ברורות....

יש..... טיימר

אבל אני לא מבינה בזה... בבית הקודם ידעתי טוב לתפעל את התנור פה בבית החדש אני לא מכירה את התנור החדש.......

ואני מעדיפה לא להתעסק עם טיימרים. אפרופו שריפות ביום שישי בישלתי משהו מאכל בשרי וגם הוא נשרף לי.....

למה מעדיפה ~לא~ להתעסק עם טיימרים?

טיימר זה משהו פשוט להפליא לתפעול ויעיל בצורה מדהימה.
את בהחלט צריכה להעדיף להתעסק איתם, במיוחד עם בישול ואפיה זה לא הצד החזק שלך...
ואני אומרת את זה כמי שזה לא הצד החזק שלה גם.
אני קניתי במיוחד טיימרים נוספים בשביל המקרים בהם אני מחליטה לבשל משהו על האש.
בתנור זה בכלל לא שאלה אם להשתמש בטיימר או לא.

אממ לא בבישול אני דווקא טובה

אף פעם לא נשרף לי(חוץ מהפעם) עם אפיה אני לא ממש טובה תמיד מתפקשש לי.

בכל מקרה התנור יצא מכלל שימוש. אם ארצה משהו פשוט ארכוש וזהו.

עדיין עמוס >.<

השבוע עבדתי כמעט כל יום כ- 11-12 שעות. אני מותשת...
וכמובן צריכה להכין שיעורי בית שנדחו לסופ"ש. אני חייבת לסיים אותם כי יש לי שיעור ביום ראשון.

זהו. אין עוד דברים מעניינים...

queen helen

New member
שלי

לא הרבה קרה

חזרתי לעבוד המון שעות, ורגיעה לא נראית באופק.
כל יום הגעתי לעבודה עייפה מתה, בגלל אנשים שבאו אלי ונתנו לי אולרים ורודים ומנצנצים במתנה
, מנהלות פורום שישנו אצלי אבל נזכרו להגיח בשעות ממש מוזרות, וחברה אחת שאמרה שתבוא לישון אצלי פעמיים, ושלחה לי סמס ב2:30 בלילה כדי לבשר שהיא לא תגיע. תודה באמת...

ניצלתי את הספ"ש בעיקר להשלמת שעות שינה, והלילה (אם תרצה השם) לא יהיה יוצא דופן.

אתמול בפעם הראשונה אשכרה הייתי בת"א בזמן המצעד, מסתבר שהוא עבר מתחת לבית שלי, אז בדרך לסופר הספקתי להפגש עם ילדת הסוכר ועוד כל מני אנשים לא מוכרים (אנשי פורום)? שאר המוכרים השתרכו מאחור ונעלמו לי.בהמשך הדרך לסופר נבלעתי בין מאד גופות מיועזות ערומות וחרמניות שהתחככו בי מכל כיוון אפשרי.

היום הלכתי לראשונה לים. למרות שהתמרחתי 3 פעמים ב5 שעות שאת חלקן ביליתי במסעדה מוצלת, נשרפתי בכל איבר אפשרי (או בלתי אפשרי). גם מלא זקנים הטרידו אותי בדרך, איכס!
היו במים יצורים שנראו כמו מיני מדוזות. לא נעקצתי, אבל אני מקווה שזו לא תחילת של מגמה.

טוב, הלכתי לישון.

קינוח לספ"ש - שיר מהאלבום החדש הבא עלינו לטובה של פיונה אהובתי.

וואו. טוב שלא באתי למצעד

הדבר האחרון שהייתי רוצה זה שיתחככו בי גופות ערומים ומיוזעים. א-י-ח-ס! שיעשו את זה בבית!!!! >.<

תחי המדוזות! רק שתדעי המדוזות בארץ ממש ידידותיות. את לא רוצה להיתקל במדוזות של אוסטרליה O_O

זה מה שאני שונאת במצעד ובגלל זה קשה לי לבוא

אבל אני מאמינה שבסוף יגמרו התירוצים ואני אבוא

מישהו אגב יודע מתי המצעד בחיפה?

p019

New member
זה בהחלט לא כיף

אבל זה דווקא מקום מעולה לפרסם את הפורום.
שווה לסבול כמה שעות פעם בשנה בשביל הפורום, לא?

למעלה