YNET משטרת ירדן במרדף בתוך ראש פינה...

מצב
הנושא נעול.

Ccyclist

Well-known member
בפולנית קטוביצֶ'ה. קטוביץ' זה בגרמנית

הנה אחד המועדונים השווים בקטוביץ פולין...
אם אני רוקד נון סטופ במועדון זה אומר משהו ברמה גבוהה !
יצאתי משם בסביבות 4-5 בבוקר מטורף לחלוטין .
יש חבורה של 5 פולנים משם שמתאמנים במכון הכושר שאני הולך אליו בחורף בספרד, והם קוראים לעיר קטוביצ'ה, אך בשיחה באנגלית שכללה תייר גרמני התברר שבגרמנית העיר נקראת קטוביץ.

הם עובדים שם בתור מעסים עבור התיירים הגרמנים ששוהים במלון, אחד הבחורים ידידותי אך אני יכול לשוחח איתו ישירות רק בגרמנית, הבחורות מעדיפות שאדבר באנגלית גם אם זה לא מאפשר לכולם להשתתף בשיחה כי "שמענו מספיק גרמנית היום".

easylivin

New member
ליתר דיוק, קטוביצה בלי גרש בצ'.

יש חבורה של 5 פולנים משם שמתאמנים במכון הכושר שאני הולך אליו בחורף בספרד, והם קוראים לעיר קטוביצ'ה, אך בשיחה באנגלית שכללה תייר גרמני התברר שבגרמנית העיר נקראת קטוביץ.

הם עובדים שם בתור מעסים עבור התיירים הגרמנים ששוהים במלון, אחד הבחורים ידידותי אך אני יכול לשוחח איתו ישירות רק בגרמנית, הבחורות מעדיפות שאדבר באנגלית גם אם זה לא מאפשר לכולם להשתתף בשיחה כי "שמענו מספיק גרמנית היום".
ליתר דיוק, קטוביצה בלי גרש בצ'.

משה343

New member
נוח יותר לומר קטוביץ, לגבי הכיתוב ...

האזנתי להגייה של השם וזה ללא פסיק מעל ה- צ כלומר קטוביצה .

בועז ל

New member
קטוביץ' של דודו. אני מבין שעסקת שם בפעילות

האזנתי להגייה של השם וזה ללא פסיק מעל ה- צ כלומר קטוביצה .
קטוביץ' של דודו. אני מבין שעסקת שם בפעילות
ציונית כמיטב המסורת, הא?

אלון 58

New member
עוצרת את השיירה שלנו בכפר בסלובקיה...

בעיה סבוכה...
אתה צריך איזה רומני מהפורום
שיוכל לסייע לך... אולי אנדי?!
תגיד: גם הפרונט שלה היה מוצלח כמו הבקקס?
לפני כשבוע וחצי,מדריך הטיול נהג במהירות מופרזת בכפר,והטילה עליו קנס של 50 €,ששולם על-ידו במקום.

איך הבקקס שלה

בקקס רציני! עוד יחשבו שאני חרמן אחול-בלועה...

לפני כשבוע וחצי,מדריך הטיול נהג במהירות מופרזת בכפר,והטילה עליו קנס של 50 €,ששולם על-ידו במקום.

איך הבקקס שלה
בקקס רציני! עוד יחשבו שאני חרמן אחול-בלועה...
לא שזה לא נכון....

מצב
הנושא נעול.
למעלה