Don Nirtin

New member

כן אני יודע שיש עוד אחד אבל הוא מוקדש לקומיקון ואני לא רוצה לגזול ממנו את הכבוד שמגיע לו.

אני כועס. אני רותח. אני מאוכזב. אני הכול. קשה לי עם זה שאדם כל כך מדהים ונהדר כמו אמיר פרישר גוטמן מצא את מותו בנסיבות כל כך טרגיות ומטומטמות כל כך. רק לפני שנה הוא קיבל את חייו חזרה.....

אלוהים לקח לי את התקווה הקטנה הזו עכשיו.

מאוד עצוב

רק לפני שנה נראה שהכל נהדר והנה זה בחגיגות הולדתו מחדש
וכל זה קרה כי הוא הציל את האחיינית שלו עד אפיסת כוחות

panda0zombie

New member
יהי זכרו ברוך

אני ממש בכיתי אתמול כששמעתי את החדשות.. המפורסם השני שבכיתי עליו. הוא היה חלק אהוב מהילדות שלי, בפסטיגלים, השירים..
ועוד אחרי המסע שעבר עם הסרטן שלא היה קיים בסוף, קיבל את חייו בחזרה כדי שיקרה דבר כל כך טרגי בחגיגות השנה ובנסיבות כל כך גרועות.

הדבר היחידי שאני יכולה לקוות לו זה שאנשים ייקחו משהו מהמקרה הזה ולא ילכו לחופים לא מוכרזים ויכנסו למים סוערים בלי השגחה.

אתמול כששמעתי הייתי ממש בשוק. תפס אותי כל כך בהפתעה, ואז הסתבר לי שעדיין מנסים להחיות אותו והייתה תקווה. עכשיו זה הלך.. אני רק שולחת את כל תפילותיי לאהובים שלו ומשפחתו.

המשפט שכתבת- "אלוהים לקח לי את התקווה הקטנה הזו עכשיו."

הוא העתק כמעט מדוייק של מה שאמרתי לאמא שלי לפני כמה דקות.
אני ואלוהים לא חברים טובים כל כך בעשור וחצי האחרונים (מאז שחליתי באנורקסיה, אבי נפטר מסרטן, כל ניתוחי השתלים שעברתי ועוד...).
&nbsp
אמיר היה בשבילי סיפור אחד שגרם לי להאמין שהנה, יכול להיות טוב בסופו של דבר: גם ניצח את הסרטן שלא היה לו ובגללו סבל כל כך הרבה, גם הוא נלחם עכשיו בכל אלא שאשמים בכך, הוא הראשון להתחתן בישראל אם אני לא טועה עם בן הזוג שלו ויש להם ילד מקסים שמקבל אהבה.
&nbsp
בשנה שהם הלכו לחגוג את הסוף של המלחמה הקשה שהייתה לו, הוא נהרג.
&nbsp
זה כל כך אכזרי, כל כך מרושע שאני מתנצלת בפני כל המאמינים אבל אני מעדיפה להאמין שפשוט אין אלוהים מאשר שהוא יכול להיות כל כך אכזרי.

didalf

Well-known member
באמת עצוב

אבל אני מסכימה מאד עם פנדה - "הדבר היחידי שאני יכולה לקוות לו זה שאנשים ייקחו משהו מהמקרה הזה ולא ילכו לחופים לא מוכרזים ויכנסו למים סוערים בלי השגחה.".

snirf

Active member
סיפור טראגי נוראי שקשה לעכל

פשוט לא להאמין שאחרי שנת הסבל שהוא עבר עם מחלת "הסרטן"-זה הסוף שלו, ועוד לאחר מעשה טוב שעשה כשהציל את אחייניתו

לא נתפס

Chandler Rulz

New member
מכל המיתות של הסלבס לאחרונה, זה מרגיש לי הכי קרוב

ולא בגלל המוזיקה שהוא יצר או הדברים שהוא ביים (מודה, הרבה לא כוס התה שלי) אבל מה שהוא ייצג והדרך שבה הוא דיבר וחיזק את הקהילה הגאה, הפעילות שלו למען הסובלנות והמאבק באפליה הלא צודקת בחוק.. אפילו המעשה האחרון שלו בחיים היה למען מישהו אחר.
&nbsp
לפני פחות משבוע ראיתי אותו אצל אורלי וגיא בערוץ 10 מדבר בצורה כל כך נחרצת וכל כך ברורה שעכשיו מהדהדים כמו צוואה..
&nbsp
עצוב לי כי לא מגיע לו ללכת כזה מוקדם, ולא ככה... ועצוב לי על בנו ועל בעלו..

תודה על הכל..

Don Nirtin

New member
בדיוק מה שכתבת איגור.

והוא היה אמור להנחות את המצעד הקרוב בירושלים. די ברור שיהיה שם tribue לזכרו....

גליגלי6

New member
עלי זה השפיע מאוד קשהה

מאוד עצוב..לא נתפס. היו לו תכונות מאוד טובות. הרבה נתינה

למעלה