Google Translate באתר היכרויות

Google Translate באתר היכרויות

בזמן האחרון הפילטרים שהגדרתי לסינון הודעות לא עובדים. וכך קיבלתי הודעה מטורקי אחד עם 0% התאמה. והנה דבריו לפניכם:

שלום די מלאך, אתה נראה נחמד, אני באמת מעריץ את היופי שלך, אתה נראה כמו כוכב הבוקר, הירחים הזורח בלילה והקרינה של אור בשעתי היום. אנג'ל החיוכים שלך ללכוד את לבי, אני יכול לתפוס להעריץ את היופי שלך. אנא די מלאך הרשה לי להיות חבר שלך. אני מ 'אדם אופקים פתוח עם לב טוב. המראה שלך באמת משך אותי אליך. אני מ 'עמנואל בשמם, אני מ' לתואר שני. אני לומד הנדסת נפט, אני מ 'אחד. אנא מלאך הרשה לי להיות חבר שלך. מקווה לקרוא את הדואר שלך. תישאר תברך.

(הערה: כן, שמתי תמונה, אבל היא לא שלי, והבהרתי את זה - בעברית.)

שינו את הממשק כך שמגבילים פרופילים בלי תמונות

ראיתי אחרים ששמו תמונות של חיות ודוממים וכל מיני תמונות בלתי מזוהות, והחלטתי שאולי לא יזיק אם גם אני אשים איזושהי תמונה.
אני לא מפרסמת תמונות שלי מטעמי פרטיות. שולחת למי שצריך כשצריך.

במובן שאני לא מצליחה לראות בתוצאות החיפוש

פרופילים בלי תמונות. אז חשבתי שאולי זה קצת קיצוני מדי להיות בלי תמונה, בעיקר בהתחשב בזה שאני לא ממש טורחת לשהות באתר ולחפש בעצמי.

התחלתי לעבור קצת על רשימת ה-Hidden Users שלי. לא מצאתי אפשרות לאפס את כולה. בגדול, אני חושבת שיש טעם לעבור מחדש על הפרופילים. אפילו מצאתי מישהו שבעבר כתב שהוא רוצה ילדים ועכשיו שינה את דעתו.

Reyn

New member
מעצבן שיש סנקציות על חסרי תמונה.

וגם אני עובר מחדש על היוזרים המוסתרים מדי פעם, לתת צ'אנס נוסף (לא שיצא מזה משהו), ומנקה את הרשימה מכאלה שכבר לא באתר.

hemorrhoid

New member
מעצבן?? תלוי בעיני המתבונן...

לי זה דווקא נשמע כמו צעד חיובי.

Reyn

New member
אם אתה מוכן לוותר על הסיכוי שמישהי בלי תמונה

תתגלה כאהבת חייך, יש לך אפשרות להסתיר בחיפוש אנשים שלא העלו תמונה, ולסנן אוטומטית פניות מאנשים כאלה. אז איזו תועלת יש בסנקציה נוספת שמונעת מאנשים בלי תמונה לצפות בשאר גולשי האתר? הרי מי שלא רוצה לראות אותם או לשמוע מהם, יכול להימנע מכך גם בלי זה.

hemorrhoid

New member
אין לי בעיה עם "לראות אותם"...

הייתי פשוט מעדיף שהם לא יראו אותי. למה שכל מי שנכנס לרגע לאתר יוכל לראות את הפרופיל שלי שם?

Reyn

New member
מה הקשר בין תמונה ובין "נכנס לרגע"?

אתה יכול להגביל את הפרופיל שלך כך שיראו אותו רק חברים רשומים. האם יש או אין להם תמונה, זה ממש לא קשור לפרק הזמן שהם נמצאים באתר. אני הייתי באתר כמה שנים (כן, שנים) בלי תמונה. לעומת זאת הרבה גולשים מעלים תמונה כבר במעמד ההרשמה. לא בהכרח תמונה של עצמם. אז מה, זה מקנה להם מעמד לראות תמונה שלך?

אתה לא מבין, ראיין

אתה לא רציני!

כל המשתמשים שהואילו להרשם לאתר ולהעלות תמונה כלשהי הם הרציניים, הם אלה שווה להכיר, והם אלו שראויים לקבל את שירותי האתר.
זה לא משנה בכלל כמה זמן הם נמצאים באתר, מה הם עושים שם וכמה פרופילים הם מחזיקים בו זמנית. זה לא חשוב אם הם לא טרחו לכתוב על עצמם משפט שלם ולא ענו על אף שאלה, או לחלופין, ענו על שאלות באופן אקראי (אתה אתאיסט? בטח. מה המשקל של האמונה באל בחייך? גדול מאוד!)
זה לא רלבנטי אם הם לא קראו אף פרופיל ובחרו לשלוח הודעות רק על סמך תמונה ו/או מיקום גיאוגרפי, והשתמשו בהודעה האישית והמושקעת "היי רוצה להכיר?".

ראיין, אתה לא רציני, כי לא העלית תמונה שלך. אף בחורה לא רוצה בחור כל כך לא רציני כמוך. ראה הוזהרת!!

Reyn

New member
מה שנכון נכון

זו הבעיה שלי בחיים, אני לא מספיק רציני. אם הייתי רציני מספיק כדי להעלות תמונה רצינית ולכתוב כמה מילים רציניות כמו "היי אני ריין לומד מדעי הדשא במכללת שקר כלשהו", וכך פותח וסוגר את הטקסט בנימה רצינית, אולי כבר לא הייתי בתול.

nitsansh

New member
בוודאי שזה רציני! איך אתה מצפה שאשה שמחפשת

דוקטור למדעי הדשא בעתיד תמצא אותך?
אמנם בוגר אוניברסיטה עדיף על סטודנט במכללה אבל כשהדשא צריך טיפול דחוף יש מצב שהיא תתפשר...

nitsansh

New member
יש סטטיסטיקה מובהקת שפרופילים עם תמונה מקבלים

הרבה יותר פניות.... מדובר על יחס של פי 10 בערך.
את בעלי האתר לא מעניין אם התמונה אמיתית או מעודכנת. הו.
א יודע שהסיכוי שפרופיל עם תמונה יקבל פניות גדול בהרבה מזה שאין לו תמונה.

למעלה