סקר: אנדרואיד או איי פון

AmitNHB

New member
סקר: אנדרואיד או איי פון

לא קשור לפורום ואני לא מאמין שנמצא קשר בין אהדה ל MMA והעדפה מוביילית. סתם מעניין אותי לדעת. אנא, כתבו בכותרת אנדרואיד או איי פון שיהיה לנו קל לראות את התוצאות ואת ההסברים תשאירו לתוכן ההודעה. תודה.

Vizmo

New member
אנדרויד

קל לעיצוב עצמי. שליטה בתיקיות ובמבנה.

AmitNHB

New member
אנדרואיד

יש לי גלקסי S2 מיזה שנתיים ושאחליף פלאפון אין לי ספק שאם תיהיה התלבטות בין גלקסי (כנראה 5) למכשיר אחר או לא יהיה מבית אפל. יש לי מקבוק פרו שמשמש אותי לצורך כתיבה קוד למכשירי IOS ואיי פאד, כך שיש לי גם קצת ניסיום מכשירי אפל ותסלחו לי ובלי להעליב, אבל אפל זה פשוט חברה של מוצרי דרעק בעיצוב יפה שגורם אנשים לחשוב שהם קונים מוצר יוקרתי שהוא למעשה במקרה הטוב מוצר דרג ב' (איי פון\אי פאד) ובמקרה הרע מוצר דרג ב' שעולה משמעותית יותר ממוצר דרג א' המקביל.

חווית השימוש שלי מאיי פאד הייתה משהו כזה: 5 דקות ראשונות של
איזה עיצוב יפה ואז 3 שעות של
של למה לעזזל אני לא מצליח להעביר פאקינג קובץ וידאו, ואז אחרי שהצלחתי סוף סוף עם הורדה של איזה אפליקציה מיוחדת עברתי לשלב הקודקים... סוררי, אי פאד זה פשוט זבל, ואי טיונז זה המיץ של הזבל. שאפו לאפל על החדשנות עם האיי פוד\איי פון\איי פאד אבל סאמסונג עם גוגל עקפו אותם מזמן מזמן מזמן... המלצה שלי, לא לחשוב אפילו בכיוון של לקנות מוצר מבית אפל.

moriarty

New member
אנדרואיד

אני חדש בתחום הסמארטפונים. לאחרונה קניתי לעצמי גלקסי נקסוס מחבר.

cat food

New member
אנדרואיד

אף פעם גם לא הייתה שאלה בכלל. איי-פון הוא מוצר הרבה פחות נוח.
באשר לחברות שעובדות במערכת אנדרואיד, אז נכון שבארץ מאוד אוהבים את הגלקסי אס (וגם אני מודה שבעצם מהאס 2 והלאה המכשיר עובד יפה ודי נוח [אס 1 זוועה לדעתי]) - המכשיר הטוב בעולם כיום הוא ה-HTC One. ביחד עם ממשק הסנס של HTC זה הטלפון הכי טוב והכי נוח שיש כיום.

אנדרואיד

האמת שלפני חצי שנה רק נכנסתי לקטע של סמרטפונים ודי הייתי נעול על אייפון, עד שקראתי ביקורות באינטרנט הבנתי שסמסונג לא פחות טובים.
מה שהכריע בחנות בסופו של דבר הוא גודל המסך. התלבטתי בין s3 עם מסך 4.8 " לבין note 2 שהוא פשוט מפלצת עם מסך 5.5". בסוף הלכתי על s3 ואם היה משהו בין לבין
כמו ה s4 שיוצא עכשיו, הייתי קונה.

אין מה לעשות, כחובב mma לראות פרומואים לקרבות על מסך גדול במיוחד כשאתה משועמם במילואים זה הכי אחי. גם אייפון חמש נראה קטן ליד הסמסונג שלי.

Luke R

New member
לא זה ולא זה

יש לי עדיין פליפ פון של מוטורולה.

כל מה שאני רוצה מהטלפון שלי זה את היכולת לקיים שיחות. אפילו אנשים ששולחים לי sms נמצאים מבחינתי על גבול הטימטום.
סמרטפון עולה כמו לפטופ, או לחילופין, כמו מעבד וכרטיס מסך מצויינים, ביחד...(לדוגמא במקום s3 אפשר לקנות i7 ו- gtx660ti )
פשוט לא ברור לי למה המכשירים האלה כ"כ פופולריים.

עניין של השוואות למה שהיה פעם

פעם על startek היית משלם 4000 שקל כי הוא היה פצפון יחסית לכל הMANGO הענקיים, וכל מה שהוא ידע לעשות זה להתקשר ו SMS

היום יש לך בדיוק מה שאמרת...לפטופ עם מסך קטן שנכנס לכיס.בהשוואה אליו, המחשבים הניידים כיום הם לא ממש ניידים..

isrhammer

New member
ברגע שהתחברת...

אי אפשר להתנתק.

כשהגישה שלך להכל סובבת סביב המכשיר הזה שאתה שם בכיס, יש ציפיות..

זה גם תקשורת טלפונית ויותר, גם הגישה לאנטרנט, וגם בידור על כל סוגיו.

אם זה מספק את הסחורה, זה פופולרי

זקס11

New member
אנדרואיד + המלצה לטאבלט

קודם כל,לא פגשתי אף אדם עם מעטהבנה טכנולוגיתשמעדיף את הזבלה של אפל. יש כלכך הרבה סיבות לא לבחור במוצרים של אפל, שאין אפילו טעם לפרט.
ומי שרוצה טאבלט תותחי ב 1000 שקל (מסך רטינה, מעבד 4 ליבות, 32 ג'יגה, ציון של בערך 17000 במבחן ביצועים), הנה לינק:
http://www.pandawill.com/cube-u30gt...android-41-2g-32g-bluetooth-white-p72311.html

זה כנראה יהיה הטאבלט הבא שלי.

moriarty

New member
נצל"ש

האם יש אפליקציות שקשורות ל-MMA? חדשות, קרבות, כאלה?

elvis18

New member
mma junkie מעולה !!

יש לי אותה בפלאפון ..והיא טובה בשבילי

יש אפליקציית UFC לאנדרואיד, אבל משום מה כל

פעם שאני מנסה להתחבר האפליקציה אומרת לי שאני לא מחובר לאינטרנט..כן בטח...מה שתגידו.

yair_bar

New member
מנהל
אולי בהגדרות מוגדר רק חיבור wireless?

קיים לפעמים באפליקציות שונות התנהגות שונה אם מחוברים דרך wireless לעומת סלולאר

למעלה