משהו אישי

Don Nirtin

New member
משהו אישי

בעקבות העובדה שהמדינה החליטה לומר לבג"ץ שהיא תאסור על אימוץ של ילדים ע"י להט"בים בארץ - זה מה שכתבתי בפייסבוק.

מדינת ישראל, מה אתם מעדיפים? שאני אבין. אתם מעדיפים אבא בן 25 שמטלטל תינוקו בצורה מזעזעת? אתם מעדיפים אמא שמניחה לרבנים להתעלל בילדים שלה? אתם מעדיפים אמא שמתעללת בילדה פיזית בזמן שהאב פוגע בו מינית? אתם מעדיפים הורים שמרעילים את ילדיהם?
אחרת אין לי הסבר למה אתם אומרים לבג"ץ שבני זוג להטב"י שמסוגל לתת את הטוב ביותר לילד שנולד. תפקחו עיניים. יש הורים גרועים יותר. והם הטרוסקסואלים. חלקם אף דתיים וכביכול "במערכת" טובה.
אני מאוכזב עד מאוד מהמדינה שמחליטה שאנחנו חריגים. סבבה, אני חריג בכל כך הרבה פרמטרים, אבל, בבקשה, תחריגו את מי שבאמת צריך לריגה. את האמא שהזריקה מלח לבנה - תחריגו. את האבא שתקע אצבעות לבן שלו - תחריגו. את האמא שהניחה לרבנים לעשות מה שהם רוצים - תחריגו.
בני זוג להטב"י שרק רצו לחוות חוויה של אבהות או אמהות - אתם בוחרים להחריג.
סבבה, תחריגו אותי גם. אני נכה, כבד שמיעה, לא רואה טוב, גיי 100%, ובכל זאת יש לי רצון לתת לילדים את מה שמגיע להם - משפחה.
#לא_יכולתי_לשתוק
#מדינה_חריגה

שרשור זה, כמובן, יתעסק בדברים הלא קשורים לטלוויזיה.

didalf

Well-known member
אתה כמובן צודק

אבל זה גם כ"כ מובן מאליו, שהמחשבה שיש מישהו שזה לא כ"כ מובן לו בעיקר מייאשת

כן, זה נחמד לחיות בבועה

לי לפחות לא יוצא ביום יום לתקשר עם אנשים שיחשבו ככה. מעט שאולי כן, אבל גם ירגישו שעדיף להם לשמור את זה לעצמם.
&nbsp
זה נחמד עבורי, אבל זה באמת גורם לכך שאני יכול פשוט לשכוח שזה לא המצב עם הרבה מאוד אנשים. זה לחלוטין מייאש כשמבינים כמה אנשים כאלו יש.
&nbsp
&nbsp
החדשות הספציפיות האלו מעציבות אותי אפילו יותר כי שימוש בפונדקאות תמיד מרגיש קצת אגואיסטי (שימור הגנים של עצמך, שזה כמובן משהו שאנחנו מתוכנתים לעשות). לעומת זאת אימוץ נראה לי מעשה אלטרואיסטי, אפילו אם זה לא המניע הראשי שלו.

didalf

Well-known member
קריסטן בל ובעלה מאד נרגשים לקראת משחקי הכס

אני מתה עליהם

חחחחחח זה הרג אותי

אוי....
לא הייתי מוכן לכמה שזה יגרום לי לצחוק.
&nbsp
הדבר הכי טוב שקשור למשחקי הכס שראיתי כבר לא מעט זמן.
&nbsp
&nbsp
* אני מניח שראית את הסרטון אפריקה שלהם שנמצא גם בערוץ הזה.

Chandler Rulz

New member
חחחחחח זה גדול!

הם באמת זוג חמוד

הם ואנה פריס וכריס פראט הם בין הזוגות האהובים עלי ביותר ואני מקווה שישארו ביחד לנצח נצחים אחרת האמון שלי באהבה יפגע קשות!

Lhuna1

New member
על כל מה שכתבת

לצערנו יש לנו היום ממשלה בשליטה מוחלטת של האנשים החשוכים מ"הבית היהודי"

חייבים לסלק אותם מהשלטון, חייבים!

panda0zombie

New member
זה ממש נורא

מדינה של מטומטמים. ב2017 שרוב העולם מתיימר להיות כל כך פתוח עדיין צריך להילחם כדי שלהט"בים למשל יוכלו לחיות כמו בני אדם רגילים כביכול. לגדל משפחה, למצוא אהבה ולממש אותה בנישואים..

ממש יפה מה שכתבת ומסכימה בהחלט, יש מלא הורים הטרוסקסואליים שעושים עבודה מזוויעה ועדיין יעדיפו במדינה אותם מאשר זוג להט"בי שהיה נותן לילד או ילדה את כול עולמם

kordilia snake

New member
איזה סרטי קומיקס מהשנה-שנתיים האחרונות

כדאי לי להשלים? (אני חושבת שהאחרון שראיתי היה מלחמת האזרחים)
&nbsp
הפגרה הזאת הורגת אותי משעמום
.
&nbsp

דדפול, לוגאן, דוקטור סטריינג'

הגיוני שיש גם סרטים שהם לא סרטי קומיקס
Sing Street מעולה

kordilia snake

New member
אני בטוחה שיש מלא סרטים מעולים

אבל אני מעדיפה לנסות קודם סרטים שיש סיכוי טוב יותר שאני אצליח לראות עד הסוף או כאלו שאני אוכל לעשות עוד דברים במקביל לצפייה בהם

didalf

Well-known member
חייבת מהשנתיים האחרונות?

כי אקסמן פירסט קלאס הוא סרט גיבורי העל האהוב עליי החל מהשנה.
ואחריו גם אקסמן העתיד שהיה. ואחריו אקסמן אפוקליפסה למרות שהוא משמעותית פחות טוב משניהם. (אלא אם ראית אותם כבר ואז בסדר
).

ואני גם מצטרפת להמלצה על לוגאן ודדפול, אם כי הם די אלימים יחסית לסרט גיבורי על. אבל לא כזה נורא לדעתי. אבל אני לא יודעת מה הסף שלך.

למעלה