טופיק לשישי

עידן1121

New member
הודעה+ציינו מספר משחק בבקשה

בימים האחרונים לבטח רובכם שמים לב שהפורום מתייעל כשרובנו מציינים מספר משחק.
תסכימו איתי שכך הרבה יותר נוח וקל לעקוב ולקחת סימונים מאותו ממליץ ואפילו סתם רק לעקוב.
אלו שעדיין לא מיישמים זאת בבקשה לעשות זאת ,אני אקפיד על כך ואהיה נודניק תמיד עם הנושא הזה.
שנית-לפרגן לפרגן ולפרגן-לא עולה כסף חברים. גם חברי הפורום "הרדומים" וכמובן הפעילים-הפורום נועד בשבילכם.
אם ברצונכם לקבל עוד ועוד , פרגון בפורום הוא שם המשחק . אחרי שנושא הסדר והמשמעת חזרו לכנם (ואמשיך להיות "שוטר ") בנושא הזה , המשיכו לפרגן ולחזק האחד את השני .כולם ממליצים בכיף שלהם ומשקיעים מזמנם הפרטי. לכן מילה טובה עידוד וחיזוק זה כלל ברזל בפורום.

חולSend

New member
בעקבות ארוע - זהבי

ציטוטו מ Yנט ".."זאת בושה וחרפה", אמרו רבים, והוועדה למניעת אלימות, גזענות והימורים בלתי חוקיים בספורט הודיעה כי היא תתכנס הבוקר (יום ג').."
מתוך שמה של הוועדה, אני לומד שהחוק הוא לדפוק את המהמר הישראלי
ע"י:
  • יחסים עלובים (בין מינוס 16%- ומעלה)
  • חובת הימור על סכום קבוע (אין לכם מושג כמה זה מכשיל - אין אפשרות להגן על הימור)
  • חובת הימור משולש (אבי אבות הטומאה)
  • אבל הם מקדמים את הספורט בישראל - ראה מקרה זהבי!

Fיסטוק

New member
לסכום דבריך : זה טוב לדפוק מהמרים, אבל לא ביחסים נמוכים יותר

יחס 1.91 = תודה לכם אתרי הרשת שנתתם לי יחס הוגן
יחס 1.8 = יחסים עלובים

"הוועדה למניעת אלימות, גזענות והימורים בלתי חוקיים בספורט"
" אני לומד שהחוק הוא לדפוק את המהמר הישראלי"
תם, מה הוא שואל - מה רע בוועדה שאילו הגדרות תפקידה?
יאמר הישראלי הבכיין :
אלימות? לא נורא
גזענות? מקובל
יחסים נמוכים ב 16%? תתביישו לכם!

הישראלי הבכיין תמיד מרגיש צורך להשוות את המחיר שהוא מקבל למחיר בעולם.
אם המילקי וההימורים כאן יקרים יותר, יצא לרחובות בזעם קדוש.

johnni77

New member
קצת על איך זה בעולם, לשם השוואה-המהמר האנגלי בריטי

מקבל ים של אתרים שמתחרים אחד בשני , בכולם הוא יכול להניח הימור חיי ברגע המתאים מה שמגביר את סיכויי הזכייה
או עשוי להיות מנטרל ומחזיר הפסד בהימור Pregame lines שלא עבד, יחסים פשוט פנטסטיים הפקדה ומשיכה סופר מהירות
וסופר קלות דרך נטלר או מאניבוקרס כאשר אפשר למשוך הימור שזכה תוך שניות לכרטיס האשראי ולמשוך את הכסף מיידית מכספומט! דברים שבאמת אפשר רק לחלום עליהן כאן. כאשר לוקח לווינר בדרך כלל כשבוע לשלוח זכיות לחשבון הבנק שלכם.
אני לא מבין איך אפשר לשלוח בווינר ביחסים כמו 1.20 ועוד על משחק שהוא לא סינגל בניגוד לעולם שכל דבר הוא סינגל מובנה
ומובן מאליו. האמת שמי שמכיר קצת מה הולך לא יכול שלא לגחך שהוא רואה את תוכניית הקיוסקים בווינר הפתאטית ואת האתר החדש שלהם שמציע מעט מאופציות הקיימות בעולם אך הן מעוקרות על ידי זה שהם לא מאופשרות כסינגל בניגוד למקובל בעולם. אפשר לתת מהיום ועד מחר על ידי הממליצים השונים המלצות מצויינות פה על אובר אנדר 2.5 גולים אך ברגע שהווינר
לא מאפשר את זה כסינגל ומחייב אותך להוסיף 2 משחקים על מנת שתיפול באחד, בניגוד למקובל בעולם
(אין באף מקום בעולם כזה דבר ) אז על מי אנחנו בעצם עובדים אם לא על עצמינו? אפשר להמשיך להשתעשע בהימורי
2.5 גולים ודומים (טוטאלים )בווינר אך בואו נאמר את האמת שהן מעוקרות מהבסיס ומותנות בעוד 2משחקים (אין סינגל)
ודבר אחרון, לאחרונה יש זמירות ש"אין ברירה" ו "גם המילקי יקר בארץ "תכף עוד יגידו שזה פטריוטי לשלוח בווינר,
נדמה לי שאמרה את זה פעם חברת כנסת אחת, אז בולשיט. המילקי זה לא דוגמא, קחו דוגמא את תחום הסלולר
שכחלון עשה כאן שוק פתוח וים של תחרות, אז מה, לא חבל? יכלנו להמשיך לשלם 400 שקל לחודש לסלקום ופלאפון
שהיו מונופול כאן על 200 דקות ו 200 סמסים לחודש ואם אתם זוכרים זה היה המצב והמחירים כאן לפני שנים ספורות.
אנחנו חיים בישראל וחייבים לשלם 400 שקל בחודש לסלקום לא? בקיצור, בולשיט ושלא יעבדו עלינו
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה