הפסקת פעילות זמנית בפורום

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
תודה רבה לכולם

חברים יקרים,
מחרתיים בערב אני עולה על מטוס וממריא לשלושה חודשים, לתת היבשת שלא מזמן היה כאן ויכוח נוקב על האם שמה בהרט או הינדוסטאן או אינדיה או בקיצור הודו.
מה שבטוח הוא שאני עוד אתגעגע שם ל-EL עם כל הטאטאות (איך כותבים טאטא ברבים?) שבהן אסע ושבטח יגדירו אצלי מחדש את המושג "נבלה".

ייתכן שפה ושם אני אתעדכן בנעשה כאן באמצעות האייפון או קפה אינטרנט, אבל אני מאמין שזה לא יקרה הרבה.

אני מקווה שתטפלו יפה בטרולים במקומי
ואני מבטיח לצלם שם תמונות תח"צ הודית...
תודה רבה לכולם
מבטיח להתעדכן מדי פעם ולחזור לפעילות מלאה בעוד שלושה חודשים (גם העבודה שלי מגבילה).
וכמובן שיהיו גם תמונות של תח״צ הודית על כל מרכיביה.

בועז ל

New member
טיסה נעימה וטיול מהנה.

תודה רבה לכולם
מבטיח להתעדכן מדי פעם ולחזור לפעילות מלאה בעוד שלושה חודשים (גם העבודה שלי מגבילה).
וכמובן שיהיו גם תמונות של תח״צ הודית על כל מרכיביה.
טיסה נעימה וטיול מהנה.

arielguelman

New member
אחד נוסע ואני חזרתי !

חברים יקרים,
מחרתיים בערב אני עולה על מטוס וממריא לשלושה חודשים, לתת היבשת שלא מזמן היה כאן ויכוח נוקב על האם שמה בהרט או הינדוסטאן או אינדיה או בקיצור הודו.
מה שבטוח הוא שאני עוד אתגעגע שם ל-EL עם כל הטאטאות (איך כותבים טאטא ברבים?) שבהן אסע ושבטח יגדירו אצלי מחדש את המושג "נבלה".

ייתכן שפה ושם אני אתעדכן בנעשה כאן באמצעות האייפון או קפה אינטרנט, אבל אני מאמין שזה לא יקרה הרבה.

אני מקווה שתטפלו יפה בטרולים במקומי
ואני מבטיח לצלם שם תמונות תח"צ הודית...
אחד נוסע ואני חזרתי !

אז רתם נסיעה מעולה שתיהיה לך !
אני חזרתי אחרי ארבעה וחצי חודשי העדרות בדרום אמריקה נסעתי מלא טיילתי יותר מ27000 ק''מ ביבשת הזאת וכמובן העלה לכם תמונות

orenhz

Member
מצפים לתמונות

אחד נוסע ואני חזרתי !

אז רתם נסיעה מעולה שתיהיה לך !
אני חזרתי אחרי ארבעה וחצי חודשי העדרות בדרום אמריקה נסעתי מלא טיילתי יותר מ27000 ק''מ ביבשת הזאת וכמובן העלה לכם תמונות
מצפים לתמונות

מצב
הנושא נעול.
למעלה