במיוחד לבועז, אורי404 ו-וויליאהם: סוף סוף ניתן ל

מצב
הנושא נעול.
אני כבר יומיים לא אוכל. רק שותה תה ארל-גראיי שחור של ויסוצקי

יופי יופי, הפנקס פתוח והיד רושמת...
התחלה טובה זכור לי היטב, נאוה ארבל לא ממש. (האם בכלל נשמיע זמרות? שווה לשקול, הן לא חלק אינטגרלי מחוויית האייטיז שלנו, אבל אולי לשם הגיוון?)

רוני תורג'מן - אני בהחלט אבדוק, זה לא משהו שיושב לי בראש באופן טבעי, אבל אולי במסגרת האזוטריה יש לזה מקום.

צ'רצ'יל - נראה לי שאני אתמקד על דמיון חופשי, כי הוא מסמל עבורי את האייטיז בקריירה שלו.

היתה לך הברקה עם "גן עדן"! להקה שחייבת להיות חלק מערב אייטיז, וכמעט שכחתי ממנה!

הנה בשבילך, להחלמה מהירה, שיר הנוסטלגיה של מני בגר לאותה להקה, "הייתי בגן עדן".

http://www.youtube.com/watch?v=qiOAAsdwf_o

תודה רבה על כל ההצעות! ותבריא כבר! גרון סתום זה רע מאד לבנאדם שאוהב לזלול.
הגרון כואב אש ממש בוער וזה כמובן מוביל אותי לשיר המועדף עלי של מני בגר והוא "אהבה בוערת" !
יש לי הרבה הצעות נוספות. עדיף שנדבר טלפונית כי אין לי כח להקליד כל כך הרבה מידע במצב הנוכחי.
תודה רבה על האיחולים !
הייתי עושה ערב כזה גם אני בהבדל אחד: "שנות ה-70" כמובן ! בשנות ה-70 היו הרבה יותר שירים ישראלים מאשר בשנות ה-80. זאת קל לדעת כי יש לי אוסף הכולל כמעט כל תקליט שדרים שיצא בישראל. לשנות ה-70 יש עדיפות מספרית ברורה. אבל, בשנות ה-70 היו שמות מאוד מוזרים ולא שכיחים.
לדעתי אתה חייב לכלול זמרות ושים לב לרוקיסטית המדהימה ריקי מנור ! זו חתיכת פצצת אנרגיה !
אתה יכול לכלול בערב הזה גם את שרי עם הלהיט "דם חם",
אלברט עמר - "תני לי את היד שלך",
איציק בכר - "את לא באת",
אסתר שמיר - "קלף חזק",
אתניקס - "אין לאן ללכת",
גרי אקשטיין - "איה ודן",
ועוד יצירות...

קודם כל, אין ספק שבשנות ה-70 היו יותר שירים

הגרון כואב אש ממש בוער וזה כמובן מוביל אותי לשיר המועדף עלי של מני בגר והוא "אהבה בוערת" !
יש לי הרבה הצעות נוספות. עדיף שנדבר טלפונית כי אין לי כח להקליד כל כך הרבה מידע במצב הנוכחי.
תודה רבה על האיחולים !
הייתי עושה ערב כזה גם אני בהבדל אחד: "שנות ה-70" כמובן ! בשנות ה-70 היו הרבה יותר שירים ישראלים מאשר בשנות ה-80. זאת קל לדעת כי יש לי אוסף הכולל כמעט כל תקליט שדרים שיצא בישראל. לשנות ה-70 יש עדיפות מספרית ברורה. אבל, בשנות ה-70 היו שמות מאוד מוזרים ולא שכיחים.
לדעתי אתה חייב לכלול זמרות ושים לב לרוקיסטית המדהימה ריקי מנור ! זו חתיכת פצצת אנרגיה !
אתה יכול לכלול בערב הזה גם את שרי עם הלהיט "דם חם",
אלברט עמר - "תני לי את היד שלך",
איציק בכר - "את לא באת",
אסתר שמיר - "קלף חזק",
אתניקס - "אין לאן ללכת",
גרי אקשטיין - "איה ודן",
ועוד יצירות...
לא סתם אני קורא לאייטיז "שנות המדבר".
אבל את הסבנטיז אני אשאיר לך, זה עשור שמדבר אליך ישירות כמו שהאייטיז מדבר אליי.

אני בהחלט אשקול להוסיף זמרות. אפשר בדיעבד להעשיר את המבט לאחור. ("זכרונות מושתלים", כמו בסרט האייטיז הגדול "בלייד ראנר").

אני חושב שלא אשמיע שיר של אתניקס אבל בהחלט יהיה ייצוג לקליסקי/נחמה בשיר הענק "רוברט".
את יתר ההצעות שלך אני אבדוק פרטנית.

במקום אתניקס - תכניס את להקת מוסקבה שקדמה לאתניקס!

לא סתם אני קורא לאייטיז "שנות המדבר".
אבל את הסבנטיז אני אשאיר לך, זה עשור שמדבר אליך ישירות כמו שהאייטיז מדבר אליי.

אני בהחלט אשקול להוסיף זמרות. אפשר בדיעבד להעשיר את המבט לאחור. ("זכרונות מושתלים", כמו בסרט האייטיז הגדול "בלייד ראנר").

אני חושב שלא אשמיע שיר של אתניקס אבל בהחלט יהיה ייצוג לקליסקי/נחמה בשיר הענק "רוברט".
את יתר ההצעות שלך אני אבדוק פרטנית.
במקום אתניקס - תכניס את להקת מוסקבה שקדמה לאתניקס!
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=4azwFhi1XoU[/URL] ! נחשב נדיר. עלה לי בדם יזע ודמעות להשיג בזמנו את תקליט השדרים הזה.

easyn

New member
לא נורא אזוטרי, אבל מוצלח

תודה רבה דוקטור!
חזרתי הביתה מאוחר היום ולכן אני מגיב רק כעת.

קליסקי מוסיקאי ייחודי. בשנת 84' כמובן לא הייתי ער לקיומו כי אל הפרובינציה הצפונית לא הגיעו שירים אזוטריים אלא רק המיינסטרים שבמיינסטרים.
לראשונה נחשפתי למוסיקה שלו כמה שנים מאוחר יותר, עם השיר "רוברט", כשכבר עברתי לגור במרכז.

אגב דוקטור, אני מתכנן (זה לטווח ארוך, לא משהו דחוף) ערב בעמדת ה-DJ במועדון של אחי, כשאחד הרעיונות שהעלינו בינינו הוא "שנות השמונים - רק ישראלי". אם זה יתממש, אני אשמח לשמוע ממך הצעות לשירים אזוטריים ומוצלחים כדוגמת הפנינים של קליסקי. (וכמובן גם מד"ר עמית, אורי, קובי או כל חובב מוסיקה ישראלית אחר בפורום).
כמעט כל שיר מתוך "בציר טוב".

בציר טוב היה ברשימה בערך מהדקה הראשונה, כמובן

כמעט כל שיר מתוך "בציר טוב".
בציר טוב היה ברשימה בערך מהדקה הראשונה, כמובן
עכשיו אני מחפש "עיגול פינות" עם כל מיני דברים שרק המשוגעים כאן מכירים.

amit1270

New member
גם לי יש הצעה לא כל כך אזוטרית

תודה רבה דוקטור!
חזרתי הביתה מאוחר היום ולכן אני מגיב רק כעת.

קליסקי מוסיקאי ייחודי. בשנת 84' כמובן לא הייתי ער לקיומו כי אל הפרובינציה הצפונית לא הגיעו שירים אזוטריים אלא רק המיינסטרים שבמיינסטרים.
לראשונה נחשפתי למוסיקה שלו כמה שנים מאוחר יותר, עם השיר "רוברט", כשכבר עברתי לגור במרכז.

אגב דוקטור, אני מתכנן (זה לטווח ארוך, לא משהו דחוף) ערב בעמדת ה-DJ במועדון של אחי, כשאחד הרעיונות שהעלינו בינינו הוא "שנות השמונים - רק ישראלי". אם זה יתממש, אני אשמח לשמוע ממך הצעות לשירים אזוטריים ומוצלחים כדוגמת הפנינים של קליסקי. (וכמובן גם מד"ר עמית, אורי, קובי או כל חובב מוסיקה ישראלית אחר בפורום).
סתם שיר שמתנגן לי בראש בזמן האחרון...
https://www.youtube.com/watch?v=h9tI7RH-5ZE

שיר מעולה!

סתם שיר שמתנגן לי בראש בזמן האחרון...
https://www.youtube.com/watch?v=h9tI7RH-5ZE
שיר מעולה!
אבל לצערי כבר החלטתי לשמור את המקום ל"שיר נבואי קוסמי עליז".
את "עוגן הרם" אני זוכר לטובה בעיקר בזכות הקליפ מ"זהו זה" עם מוני ובראבא (באותה תקופה יוני רכטר היה שותף שלהם בסדרת ההופעות "ערב חד פעמי").

amit1270

New member
אז יש לי משהו קצת יותר אזוטרי

שיר מעולה!
אבל לצערי כבר החלטתי לשמור את המקום ל"שיר נבואי קוסמי עליז".
את "עוגן הרם" אני זוכר לטובה בעיקר בזכות הקליפ מ"זהו זה" עם מוני ובראבא (באותה תקופה יוני רכטר היה שותף שלהם בסדרת ההופעות "ערב חד פעמי").
https://www.youtube.com/watch?v=UuL78RILWvg

התקליט "הלילה" של ארז הלוי הוא לטעמי לא פחות מיצירת מופת (שירים שהתפרסמו יותר קצת יותר מתוכו: "כך ברא אותך הטבע", "הדייגים" ו"הלילה"; העיבודים של מתי כספי). לא ידוע לי על קריירה שלו מעבר לתקליט הזה.

אורי404

New member
מעולה! בהחלט משהו מיוחד מאוד

התקליט "הלילה" של ארז הלוי הוא לטעמי לא פחות מיצירת מופת (שירים שהתפרסמו יותר קצת יותר מתוכו: "כך ברא אותך הטבע", "הדייגים" ו"הלילה"; העיבודים של מתי כספי). לא ידוע לי על קריירה שלו מעבר לתקליט הזה.
מעולה! בהחלט משהו מיוחד מאוד

וואלה! בול! ארז הלוי!

וואלה! בול! ארז הלוי!
הנה עוד שם שכמעט נשכח ממני. אולי "הדייגים", בתוך רצף של מתי כספי (החזיק חצי מהמוסיקה הישראלית באייטיז, או משהו דומה).

אין, אין על הפורום! יש כאן תותחי על... תודה רבה.

amit1270

New member
עוד שם שנזכרתי בו...

וואלה! בול! ארז הלוי!
הנה עוד שם שכמעט נשכח ממני. אולי "הדייגים", בתוך רצף של מתי כספי (החזיק חצי מהמוסיקה הישראלית באייטיז, או משהו דומה).

אין, אין על הפורום! יש כאן תותחי על... תודה רבה.
עוד שם שנזכרתי בו...
אריק רודיך. הוא כתב כמה נעימות כמו אחרית הימים שהיה סוג של פסקול של תחילת העשור ההוא, וגם (אאל"ט) את נעימת הפתיחה של הסדרה "אנשים במיל".

המוסיקה שלו היתה בתחזית מזג האוויר של "מבט"

עוד שם שנזכרתי בו...
אריק רודיך. הוא כתב כמה נעימות כמו אחרית הימים שהיה סוג של פסקול של תחילת העשור ההוא, וגם (אאל"ט) את נעימת הפתיחה של הסדרה "אנשים במיל".
המוסיקה שלו היתה בתחזית מזג האוויר של "מבט"
מה יותר אייטיז מזה?

רודיך אמן בחסד עליון. הוציא חמישה אלבומים מעולים אך האלבום ה

עוד שם שנזכרתי בו...
רודיך אמן בחסד עליון. הוציא חמישה אלבומים מעולים אך האלבום ה
הרביעי - "מנטרה" שיצא במארס 1987 היה הטוב מכולם. רובו הוקלט בלונדון וממנו יצאו נעימות מאוד מוכרות, כולל "פרידה סופית" ליום הזכרון לחיילי צה"ל. (נעימה שאני משוגע עליה!) האלבום הרביעי הנ"ל לא עלה מעולם על דיסק לצערי.
קטעים מעולים נוספים באלבום היו "מנטרה", "100 שערים", "קשר שתיקה", "נגוע", "פרידה סופית" (כאמור), "תם" ועוד. עד היום זה אלבום חשוב ביותר באוסף התקליטים שלי.

אורי, האם שומע? תרומתך לנושא תתקבל בברכה

לשמוע את השיר שמאז 1984 אנחנו מחפשים - צא מזה של תמיר קליסקי, שהעלה דודי פטימר ליו-טיוב. הוא העלה גם את הלהיט השני של קליסקי - מגדל קלפים כאשר שני השירים נשמעים נהדר וכל-כך שנות ה-80...שימו לב שהשיר מגדל קלפים יזכיר לכם מאוד יוצר אחר: אריאל זילבר...
אני חיפשתי את "צא מזה" יותר מעשרים שנה והנה הוא עכשיו בחינם לכולם.
תהנו !
אביה.
http://www.youtube.com/watch?v=WMjVCV5vx1Q
וזה הקישור ללהיט השני: מגדל קלפים:
http://www.youtube.com/watch?v=j0GFPm2O-g0
אורי, האם שומע? תרומתך לנושא תתקבל בברכה

אורי404

New member
נהדר! שירים בהחלט נהדרים

לשמוע את השיר שמאז 1984 אנחנו מחפשים - צא מזה של תמיר קליסקי, שהעלה דודי פטימר ליו-טיוב. הוא העלה גם את הלהיט השני של קליסקי - מגדל קלפים כאשר שני השירים נשמעים נהדר וכל-כך שנות ה-80...שימו לב שהשיר מגדל קלפים יזכיר לכם מאוד יוצר אחר: אריאל זילבר...
אני חיפשתי את "צא מזה" יותר מעשרים שנה והנה הוא עכשיו בחינם לכולם.
תהנו !
אביה.
http://www.youtube.com/watch?v=WMjVCV5vx1Q
וזה הקישור ללהיט השני: מגדל קלפים:
http://www.youtube.com/watch?v=j0GFPm2O-g0
נהדר! שירים בהחלט נהדרים
אני מאוד-מאוד, שאחרי כל השנים נמצאה האבידה של השיר "צא מזה".
אני מקווה, שיסתדר עם אות הפתיחה של הטלוויזיה החינוכית. קיוויתי, שזה יסתדר, באמצעות אחד הגולשים, שעשה רושם שהוא מתמצא בארכיונים שונים. אולי אצל דודי פטימר יימצא הדבר?

נראה שדודי פטימר הוא התקוה האחרונה שלי בענין אות הפתיחה של ה

נהדר! שירים בהחלט נהדרים
אני מאוד-מאוד, שאחרי כל השנים נמצאה האבידה של השיר "צא מזה".
אני מקווה, שיסתדר עם אות הפתיחה של הטלוויזיה החינוכית. קיוויתי, שזה יסתדר, באמצעות אחד הגולשים, שעשה רושם שהוא מתמצא בארכיונים שונים. אולי אצל דודי פטימר יימצא הדבר?
הלימודית בין השנים 1970 עד 1977, אך ורק בעידן השחור-לבן. בינתיים אין קצה חוט !
תעלומה אחרת שהטרידה אותי 30 שנה נפתרה בזכות אחד מגולשי הפורום כאן. מדובר באות התכנית "אור ירוק לנהג ולנוסע". תאמין או לא, השקעתי 3,000 ש"ח בחיפוש אחר האות הזה ולבסוף המאמץ השתלם. הוא יופיע באחד האוספים האינסטרומנטליים הבאים של חברי היקר איזי מן, מקול ישראל. איזי כל כך התרגש כאשר בישרתי לו אישית מי המבצע עד שמיד הזמין אותי לקפה ועוגה ! המכנה המשותף שלי עם איזי מן הוא דווקא אהבה עצומה לזמר אמריקאי שאהוב על שנינו שנים רבות מאוד - עוד מתחילת שנות ה-70: GARY WRIGHT.

אורי404

New member
חבל. הרושם היה, שהם מסודרים

הלימודית בין השנים 1970 עד 1977, אך ורק בעידן השחור-לבן. בינתיים אין קצה חוט !
תעלומה אחרת שהטרידה אותי 30 שנה נפתרה בזכות אחד מגולשי הפורום כאן. מדובר באות התכנית "אור ירוק לנהג ולנוסע". תאמין או לא, השקעתי 3,000 ש"ח בחיפוש אחר האות הזה ולבסוף המאמץ השתלם. הוא יופיע באחד האוספים האינסטרומנטליים הבאים של חברי היקר איזי מן, מקול ישראל. איזי כל כך התרגש כאשר בישרתי לו אישית מי המבצע עד שמיד הזמין אותי לקפה ועוגה ! המכנה המשותף שלי עם איזי מן הוא דווקא אהבה עצומה לזמר אמריקאי שאהוב על שנינו שנים רבות מאוד - עוד מתחילת שנות ה-70: GARY WRIGHT.
הרושם שלי מהטלוויזיה החינוכית, זה שהם מסודרים יותר. למשל ערוצי היו-טיוב שלהם. כנראה הדבר הזה יותר נכון לשנות השמונים והלאה ולא לפני כן.
אולי אצל הגולשים ב"יו-טיוב", כמו דודי פטימר, שציינו או כינויים אחרים שם כמו למשל penir או shpater

ניסיתי הכל וללא תוצאות ! יש בלאגן עם החומרים של שנות ה-70

הרושם שלי מהטלוויזיה החינוכית, זה שהם מסודרים יותר. למשל ערוצי היו-טיוב שלהם. כנראה הדבר הזה יותר נכון לשנות השמונים והלאה ולא לפני כן.
אולי אצל הגולשים ב"יו-טיוב", כמו דודי פטימר, שציינו או כינויים אחרים שם כמו למשל penir או shpater
ניסיתי הכל וללא תוצאות ! יש בלאגן עם החומרים של שנות ה-70
בטלויזיה הלימודית. רבים מהם נכחדו ונזרקו לאשפה כמו למשל שיעורי הצרפתית עם הילד בלורית הצרפתי שהיה פותח וסוגר חלונות מעץ בשיעור (תכנית מיובאת מצרפת). פעם נאמר לי שאות הפתיחה לקוח משיר ילדים באסקי אבל זה ממש לא נראה לי. יש לי הקלטה שלו באיכות גרועה על איזו קסטה שאני צריך למצוא. זו התקוה היחידה להגיע לפתרון המחקר. גם כאשר הצעתי 5000 ש"ח פרס למוצא האות - זה לא עזר ! זה לא ענין של כסף, זה ענין של מזל להגיע לאות. וזה בוער לי בעצמות מאז 1977.....

מצב
הנושא נעול.
למעלה