אורי 404

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
דרור

אורי 404
אמרת שאתה אוהב לקרוא אותי בפורום מוזיקה ישראלית
אז בשביל במבצע 2 במחיר 1 העלתי אתמול 2 ביקורת על החדשים של מוניקה סקס וזקני צפת(לא אנחנו לא ב-1994)

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-1721-288,00.html
דרור
העלית הודעות, אחרי זמן רב, שלא ממש היו הודעות בפורום הזה. כעת יש מעט תזוזה.

לצד הקאמבק המסוים (קאמבק לזקני צפת ובמובן מסוים ל"מוניקה סקס", שמופיעים בשנים האחרונות באופן רצוף), אז בקרוב יהיו שניים נוספים: הופעה של ירמי קפלן עם ה"פרחים" המקוריים (ביניהם זוהר פרסקו, שחוזר לתופים, אורן קפלן, שמגיע מחו"ל וג'נגו - עמיר רוסיאנו). הקאמבק השני הוא שוב של ג'נגו. הפעם עם להקתו בעבר עם רן שמעוני ונושי פז.
חזרנו לאמצע שנות התשעים

droriko

New member
יאללה שג'נגו יחזור כבר

דרור

לצד הקאמבק המסוים (קאמבק לזקני צפת ובמובן מסוים ל"מוניקה סקס", שמופיעים בשנים האחרונות באופן רצוף), אז בקרוב יהיו שניים נוספים: הופעה של ירמי קפלן עם ה"פרחים" המקוריים (ביניהם זוהר פרסקו, שחוזר לתופים, אורן קפלן, שמגיע מחו"ל וג'נגו - עמיר רוסיאנו). הקאמבק השני הוא שוב של ג'נגו. הפעם עם להקתו בעבר עם רן שמעוני ונושי פז.
חזרנו לאמצע שנות התשעים
יאללה שג'נגו יחזור כבר
לא אכפת לי אם זה תחת להקת ג'נג'ו או תחת להקה אחרת. ביי פאר הכישרון הכי גדול מתערובות אסקוט. יש לי את כל הדיסקים שלו

אגב קפלן השתתף בכמה הופעות של אלברט סופר,שזה מיני איחוד של אלגנט.

אורי404

New member

יאללה שג'נגו יחזור כבר
לא אכפת לי אם זה תחת להקת ג'נג'ו או תחת להקה אחרת. ביי פאר הכישרון הכי גדול מתערובות אסקוט. יש לי את כל הדיסקים שלו

גם את אלגנט ראיתי באותה תקופה

יאללה שג'נגו יחזור כבר

גם את אלגנט ראיתי באותה תקופה
נדמה לי ב-92' ברוקסן.

כמה היצע היה אז של רוק ישראלי... מדהים.

droriko

New member
....

דרור

חזרנו לאמצע שנות התשעים
....

ראיתי את ג'נגו פעמיים בהופעה

דרור

חזרנו לאמצע שנות התשעים
ובשני המקרים לא בהופעה שלו כסולן...

הפעם הראשונה היתה בשנת 92' ברוקסן ז"ל במסגרת תערובת אסקוט.

הפעם השניה היתה ב-95' ב"כלב המעשן" ז"ל במסגרת ירמי קפלן והפרחים.

הלוואי שיכולנו לחזור לתחילת הניינטיז אורי, היה אז פיצוץ תרתי משמע של מוסיקה ישראלית מקורית.

droriko

New member
גם אני כבר לא כזה ילד

ובשני המקרים לא בהופעה שלו כסולן...

הפעם הראשונה היתה בשנת 92' ברוקסן ז"ל במסגרת תערובת אסקוט.

הפעם השניה היתה ב-95' ב"כלב המעשן" ז"ל במסגרת ירמי קפלן והפרחים.

הלוואי שיכולנו לחזור לתחילת הניינטיז אורי, היה אז פיצוץ תרתי משמע של מוסיקה ישראלית מקורית.
גם אני כבר לא כזה ילד
זוכר את הלוגוס בנחלת בנימין,את הפטיפון ברחוב יצחק שדה, את הארד רוק קפה בסנטר, את האוזן השלישית בשנקין, את ההאנגר בנמל
פעם היתה פה תרבות של רוקנרול. היום,ואני אומר את זה בכאב גדול,אין את הדור הצעיר שימשיך את זה. או שיש להקות שנשמעות כמו החיקוי של החיקוי של החיקוי של נירוונה או כל הטרנד הזה של סינגר-סונגרייטריות עם גיטרה קלאסית וקול מאנפף שנשמעות אותו הדבר (רובן גם יוצאות כוכב נולד וכל הזבל הזה). קצת קשה להגיד את זה,אבל הדברים הטובים היחידים שיצאו השנה היו של הדינוזאורים מ"התקופה ההיא". עמיר לב,מוניקס סקס,נועם רותם.

בלוגוס ראיתי שתי הופעות היסטוריות ב-95'

גם אני כבר לא כזה ילד
זוכר את הלוגוס בנחלת בנימין,את הפטיפון ברחוב יצחק שדה, את הארד רוק קפה בסנטר, את האוזן השלישית בשנקין, את ההאנגר בנמל
פעם היתה פה תרבות של רוקנרול. היום,ואני אומר את זה בכאב גדול,אין את הדור הצעיר שימשיך את זה. או שיש להקות שנשמעות כמו החיקוי של החיקוי של החיקוי של נירוונה או כל הטרנד הזה של סינגר-סונגרייטריות עם גיטרה קלאסית וקול מאנפף שנשמעות אותו הדבר (רובן גם יוצאות כוכב נולד וכל הזבל הזה). קצת קשה להגיד את זה,אבל הדברים הטובים היחידים שיצאו השנה היו של הדינוזאורים מ"התקופה ההיא". עמיר לב,מוניקס סקס,נועם רותם.
בלוגוס ראיתי שתי הופעות היסטוריות ב-95'
ראשית נקמת הטרקטור במופע של האלבום "ארונות מטבח".
ושנית מאיר ז"ל בהופעה בעקבות האלבום "רישומי פחם".
לא אשכח לעולם שום רגע מההופעות האלו כולל מה שתינו...

בהאנגר ראיתי הופעה של איפה הילד

גם אני כבר לא כזה ילד
בהאנגר ראיתי הופעה של איפה הילד
זה כבר היה עם אשתי שתחיה לכן מדובר על תקופה מאוחרת יותר, כנראה 97'.

בהחלט אורי

אם זה היה ב-97
זה כנראה היה אחרי הוצאת האלבום הרביעי שלהם עם אותו השם, שיצא בשלהי 96.
בהחלט אורי
זה היה מופע קומבינה במסגרת איזו תכנית מטופשת בערוץ 2 המטופש.

סבלנו כמה הפסקות לצרכי הפרסומות של הערוץ הקצוץ וברגע שעלתה להקה אחרת (שאת זהותה מחקתי מזכרוני באקט מכוון) חתכנו משם...

כך שאין לי זכרונות מי יודע מה מההאנגר.

המקומות שאני זוכר לטובה:
רוקסן כמובן.
לוגוס.
הכלב המעשן.
צמח.
פארק הירקון.
אצטדיון ר"ג.
נמל אילת.
קיסריה.
חוף גולן (הופעה אחת בלבד אבל זו היתה כוורת לכן זה שווה 10 הופעות).
הסינמטק.
בית ציוני אמריקה.
מרכז ענב לתרבות.

ראיתי את הקספרים באילת

בהפקת שי להב מהקספרים
ראיתי את הקספרים באילת
באותו פסטיבל שבו ראיתי את פורטרט.
עוד הופיעו - החברים של נטאשה, אתניקס.

מה שאני זוכר מההופעה של הקספרים זה שבפעם הראשונה ראיתי הופעה ישראלית שבמהלכה בנות מהקהל הורידו חזיות וזרקו לבמה. זה היה כמו לראות הופעה בחו"ל, חוויה סוריאליסטית לחלוטין.

גם את זוהר פרסקו ונושי פז יצא לי לראות

דרור

חזרנו לאמצע שנות התשעים
פרסקו ניגן כלי הקשה בהופעה משותפת של ברי סחרוף וארקדי דוכין בבית ציוני אמריקה (כנראה ב-96' או 97'). זה בנוסף להופעה של ירמי קפלן.

פז היה המתופף של פורטרט. ראיתי אותם פעמיים. לראשונה ב-93' ברוקסן, אח"כ באילת בפסטיבל רוק בים האדום ב-94'.

droriko

New member
נושי פז הוא גיטרסיט על

פרסקו ניגן כלי הקשה בהופעה משותפת של ברי סחרוף וארקדי דוכין בבית ציוני אמריקה (כנראה ב-96' או 97'). זה בנוסף להופעה של ירמי קפלן.

פז היה המתופף של פורטרט. ראיתי אותם פעמיים. לראשונה ב-93' ברוקסן, אח"כ באילת בפסטיבל רוק בים האדום ב-94'.
נושי פז הוא גיטרסיט על
אחד הגדולים שצמחו כאן,באמת. אני אישית זוכר אותו בלוגוס מופיע עם האחים פורטיס במופע של איפה הסוסים(למרות שלא השתתף באלבום) הבסיסט כמובן היה ג'נגו.

הנה אחד מקטעי הגיטרה הגדולים ביותר שיצא לי לשמוע. איזה בלוז יא אללה.
http://youtu.be/3ey4yaDBK1I?t=34m54s

אורי404

New member
גם האלבום "קשורים", לדעתי נהדר

נושי פז הוא גיטרסיט על
אחד הגדולים שצמחו כאן,באמת. אני אישית זוכר אותו בלוגוס מופיע עם האחים פורטיס במופע של איפה הסוסים(למרות שלא השתתף באלבום) הבסיסט כמובן היה ג'נגו.

הנה אחד מקטעי הגיטרה הגדולים ביותר שיצא לי לשמוע. איזה בלוז יא אללה.
http://youtu.be/3ey4yaDBK1I?t=34m54s

droriko

New member
אלבום מושלם

אלבום מושלם
למרות שג'נגו בדיעבד לא מת עליו. הוא אומר ש"היינו ילדים שניסו להיות לד זפלין". אבל בסדר,אמנים שמתכחשים לדברים נהדרים שהם עשו זה דבר די שכיח.

אורי404

New member
לא ידעתי על זה

אלבום מושלם
למרות שג'נגו בדיעבד לא מת עליו. הוא אומר ש"היינו ילדים שניסו להיות לד זפלין". אבל בסדר,אמנים שמתכחשים לדברים נהדרים שהם עשו זה דבר די שכיח.
לא ידעתי על זה
אני זוכר, שלא פעם ולא פעמים הוא אמר, שהוא לא אוהב את האלבום השני "מרחק של מטר".
אני דווקא אוהב אותו, כפי שאני מאוד אוהב את האלבום הראשון. מה גם, שהוא היה באותה תקופה באמצע שנות העשרים שלו. לנוכח העובדה הזו יוצא (לדעתי), שזה היה אלבום טוב מאוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה