כל הפרטים שרציתם לדעת על קוסם ליומולדת

עלם חן1

New member
כל הפרטים שרציתם לדעת על קוסם ליומולדת


שלום לכולם כאן המומחה שלכם לקסמים וטלפתיה, עלם חן.
אז כל מי שיש לו ילדים קטנים וחשב מתישהו לארגן הפקת יום הולדת קטנה עם קוסם - כאן כל הפרטים.

אז נתחיל מההתחלה:
מופעי הקסמים בהפעלות לילדים נחלקים לשני סוגי מופעים עיקריים:
הראשון - מופע קסמים "אולד פאשן"- מופע המבוסס על יכולותיו של הקוסם, הקוסם מראה לקהל הילדים את יכולותיו-קסמי אש, יונים, ריחופים, ועוד ועוד עם שילוב של מוסיקה מיוחדת. במופעים מהסוג הזה הקוסם מגיע עם הרבה ציוד ואביזרים וויזואליים.
השני - מופע מקטגוריית המג'יק קומדי שואו - מופע קסמים מאוד מצחיק ובעל הומור רב ושנון. קסמים מצחיקים, מפתיעים, לא הגיוניים ועם הרבה קטעים מ"היום יום" שהילדים יכולים להתחבר אליהם בקלות. במופע מהסוג הזה הקהל לוקח חלק בלתי נפרד מהמופע, הקוסם משתף את הילדים בהפעלה, והקהל הילדים מרגיש שבזכותו קרה הקסם.

לא משנה באיזה מהמופעים אתם מעוניינים, עדיין חשוב לדעת כיצד לבחור קוסם ליום הולדת:
דבר ראשון, חשוב מאוד לקחת קוסם מקצועי - אחד שמתפרנס מזה ביום יום ולוקח את העסק שלו ברצינות - ולא חובבן שמידי פעם שיוצא לו לעשות יום הולדת כי ככה באמת תראה ההפעלה שלו, מי שלא משקיע באתר, דף פייסבוק פעיל, פרסום ושיווק יומיומי לא לוקח את עצמו ואת העסק שלו ברצינות . תשאלו את עצמכם אם הייתם רוצים להשקיע כסף על הפעלה כזאת...

  • הדרך הנפוצה והאמינה ביותר לבחור קוסם היא דרך "מפה לאוזן", המלצות מחברים ומשפחה, שראו כבר את המופע/הפעלה והתרשמו לטובה.
  • לאחר מכן יש לנו את גוגל: גוגל מציג את האתרים של הקוסמים שם אפשר לקרוא על הקוסם וליראות תמונות וסרטונים מתוך אירועים שעשה בעבר, מידע על הופעותיו, מבצעים ,חבילות ,וכמובן מספר הטלפון ודרכי התקשרות נוספים.
  • פייסבוק: בשנים האחרונות פייסבוק נהיה המספר 2 של גוגל. היום כמעט לכל קוסם יש דף פייסבוק עסקי, או פרופיל ששם אפשר לראות גם כן תמונות וסרטונים מתוך אירועים וניתן ליראות המלצות של לקוחות מרוצים.

כשקוסם מקצועי מגיע לאירוע זאת הפקה לכל דבר וכוללת מערכת הגברה, תפאורה, ציוד...וכמובן איש מקצוע בתחום הילדים.
מחירים: תוכלו למצוא קוסמים החל מ-600 ש"ח (לקוסמים מתחילים/חובבנים) ועד 1800 ש"ח לקוסם מקצועי להופעה מלאה הכוללת הפעלה, פרסים/בלונים.

לכל שאלה נוספת - אני כאן לשרותכם


 
למעלה