נהלי הפורום החדשים!!!!

גנימדס

New member
נהלי הפורום החדשים!!!!

1.ראשית- אני מודה לאופיר על ניהול הפורום. נראה לי אך הוגן שאם אני הכחול החדש- אבחר מואדמים חדשים במקומי- קבלו את המואדמים החדשים לצד "חול פירמידות"- -פורטי ואביטנו. ברכות למואדמים!

2. שינוי נוסף- מעולם לא הבנתי מדוע יש צורך בלוח הכרות, מהיום כל שרשור הכרות יתקבל בברכה, היכן שנוח לאדם לשים אותו. אם ירבו שרשורי הכרות כאן בפורום אאגד אותם לשרשור אחד בל"נ.

3.הפורום הוא לכולם. לסביות הומוסקסואלים , בי וטרנסים, חרדים ודתל"שים, עוברים על משכב זכר ובתולים נצחיים, גברים גרושים וגברים שחיים בזוגיות חד מינית- זה המקום לכולם. כל אחד ואחת יכול להביע את דעתו . בהבעת דעה אין נזק, אך ברמיזה לפגיעה עצמית יש. כל עידוד לפגיעה עצמית כלשהי ימחק לאלתר , גם אם הוא מגיע באשור רבנים. מהרב הראל עד לבן איש חי. .

4. הפורום זכה וישנם 4 ארגונים של פעילויות חברתיות בקהילה . מידי פעם יינעץ שרשור של פעילויות חברתיות לכל הארגונים: חברותא, הו"ד , כמוך ו"גברא". נציגי הארגונים השונים מוזמנים לבוא ולפרסם., וגם להקפיץ את השרשור מידי פעם.

אופיר היקר:הרבה הרבה בהצלחה

לאופיר היקר:
המשך עשיה מבורכת בפורום היקר שלנו כ"מאודם"
ואכן כפי שכתבת בהודעתך הקודמת: "אני לא הולך לשום מקום"
תודה רבה רבה עבור הכל
בהרבה הערכה ובאהבה
אסף.
מצרף תמונת כרזת פרסומת שצולמה בתחנת הרכבת התחתית בפריס "המטרו" בחודש יוני 2013 למנינם.

לפורטי40 היקר:הרבה הרבה בהצלחה

לפורטי40 היקר:
מאחל לך הרבה הרבה הצלחה בתפקידך החדש כ"מאודם" בפורום החשוב שלנו.
תודה רבה רבה
בהערכה ובאהבה
אסף
מצרף תמונת עיתונים שצולמה בדוכן עיתונים ליד תחנת המטרו "סנט-פול" ברובע היהודי בפריס :המרא"
ברובע ישנם בתי כנסת ומצעד הגאווה בפריס צועד ברחובות הרובע בחודש יוני.
התמונה צולמה בחודש יוני 2013 למנינם.

לחול פרמידות היקר הרבה הרבה בהצלחה

לחול פרמידות היקר:
המשך עשיה מבורכת בפורום היקר שלנו כ"מאודם"
מאחל לך הרבה הרבה בהצלחה
ותודה רבה רבה עבור הכל
הרבה הערכה ובאהבה
אסף.
מצרף תמונת כרזת פרסומת שצולמה בתחנת הרכבת התחתית בפריס "המטרו" בחודש יוני 2013 למנינם.

למעלה