היי בנות מה שלומכן?אשמח לעזרה

ורדינה40

New member
היי בנות מה שלומכן?אשמח לעזרה

אני יודעת שאני לא בהריון.אומנם יש עוד שבוע עד שיגיע אבל ההרגשה שיש לי היא כזאת כי יש לי כאבי גב תחתון דקירות בבטן וחזה נפוח וכואב והרבה הפרשות צהובות ..אז בטוח המחזור בדרך...לצערי :(
רק חייבת לשאול לגבי חום מדדתי מתחילת המחזור והחום היה נע בין 36.5 והגיע בזמן הביוץ ל 36.8ואכן היה ביוץ .קיימנו בשבוע הפוריות לצערי רק ביום הראשון של שבוע הפוריות כי לצערי בעלי חלה בשפעת ארוכה וזה היה יומיים לפני הביוץ עצמו. והיה מדדים דיי נורמאלים..כבר יומיים שהחום עלה ל37.2 ואין לי מושג למה...ומה גם שיש לי חשק ממש רק למלוח..האם קרה למישהי משהו כזה ? ועוד שבוע נשאר למחזור ..מוזר לי קצת שהחום עלה ככה ??אשמח לעזרה

אחרי הביוץ החום עולה

בגלל הפרשה של פרוגסטרון. זה לא מעיד על כן הריון או לא הריון. זה פשוט תגובה נורמלית של הגוף.
את צריכה לעקוב לפחות כמה מחזורים מלאים כדי ללמוד את הגוף שלך. לזהות מה זה טמפרטורה גבוהה ומה זה נמוכה, ולמדוד חום שחר, לבדוק הפרשות ומיקום צוואר הרחם.
ממליצה על ספר שיטת מודעות לפוריות. בעזרתו למדתי לזהות בדיוק, באיזה יום היה ביוץ ונכנסתי די מהר להריון.
בעקרון, אם חום הגוף אחרי הביוץ נשאר גבוה במשך 18 ימים או יותר, זה מעיד על הריון.
בהצלחה!

למעלה