שרשורפואי ובריאות לשבוע חדש

קוקה 1

New member
היי, איך אני מורידה את האפליקציה של התזמון

צירים?
כרגע אני באמצע שבוע 37 אבל מעדיפה שהאפליקציה צהיה לי בשלוף..

עירית 65

New member
להשאר אופטימית

אם את כבר בהריון עודף סביר שזו ההתחלה המיוחלת
ואין מה לרוץ אם הכל בסדר זה בין כה תהליך
אם את רוצה להתייעץ תתקשרי 050-4999148
אני דולה ואשמח לעזור ובכל מקרה שתהיה לידה בריאה וטובה

ani116

New member
נראה לי שזה זה

אל תרוצי לשום מקום, כל עוד הכאב נסבל תחכי ם זה. גם אצלי היה שלב שהכאבים הורגשו כל הזמן אם כי העוצמה פחתה לכמה שניות ושוב עלתה

אוף אני מקווה

אני כל הזמן מפחדת שזה ברקסטונים והם יעלמו, הייתי עכשיו במים חמים והעוצמה פחתה בהרבה

אוף!
לא בא לי שזה יפסק

ani116

New member
יכול להיות שזה יקח זמן

אבל הי, יש התקדמות!!! אם תלחצי ותפחדי זה בטוח יעלם, תנסי להרגע כמה שאפשר, זה לא ברקסטונים לדעתי, ברקסטונים הם התקשויות, לא כאבים

TheSegal

New member
העור בצוואר מגרד!!!!

כל הזמן
ואפילו רגיש למגע כשאני נוגעת בו...
תופעה של הריון? אולי אני סתם לא מתפקדת כבר כי עם הכאבי ראש האחרונים שלי אני כבר לא בטוחה שאני אשרוד עד יולי

JustEden

New member
גם אני מתגרדת

בדיוק חזרתי עכשיו מתור אצל אנדוקרינולוגית והיא שלחה אותי לבדיקת דם לבדיקת תפקודי כבד

מציעה לך לא להזניח וללכת לבדוק. אם יש לך אחות ליווי הריון בקופ"ח תתייעצי איתה. זה מה שאני עשיתי והיא כיוונה אותי הלאה.

tamtam02

New member
כאב בירך

שבוע 37.. בנוסף לכאבים הרגילים התווסף לו משהו חדש
כאב חד בירך מבפנים ברגל שמאל- זה פשוט נורא כל פעם שאני מתכופפת או עוברת מישיבה לעמידה
יש משהו לעשות עם זה?

bookish mor

New member
ככה מרגישים צירים?

שבוע 36+1

כבר כמה ימים משלשלת ומרגישה כאבי בטן ועוויתות במעיים. היום כאבי מחזור קלים בבטן תחתונה.

מישהי יכולה לומר אם היא חוותה משהו דומה?

פופידו

New member
לא נראה לי...

אני בהריון ראשון אז אני לא יוכה להגיד לך בוודאות אבל -
שלשולים - לצערי גם אני חטפתי וירוס בטל בסופש ושלשלתי ללא הכרה (4 פעמים ביום) ורצתי לשירותים גם 3 פעמים בלילה (מה שלא קורה לי אף פעם). לשלשולים לוו כאבי מעיים בדיוק כמו שאת מתארת, מה שהגיוני במצב של שלשולים.

חוץ מזה, הייתי בכנס ביום שיש ומילדת אחת שם אמרה בפירוש: אם את לא בטוחה שזה צירים - כנראה שזה לא צירים.... :)

ולגבי כאבי מחזור - קראתי הרבה בפורום כאן שזה תופעה ידועה... אולי חמודי שלך מתכוונן לו לתעלה אולי כבד לך קצת....

בכל מקרה - אם את חוששת, לכי לרופא, הכי טוב.

רפואה שלמה!

bptelavivim

New member
מעקב הריון עודף

שבוע מעולה לכולן!

האם במעקב הריון עודף נהוג לעשות גם בדיקה וגינלית או רק או"ס, מוניטור ומדדים?
חזרתי עכשיו מהמעקב ונקבע לי שוב תור להמשך השבוע, אם לא עשו לי בדיקה וגינלית כדאי להתעקש על כך שיבדקו?

בד"כ עושים, אבל ממש אין סיבה

הסיבה היחידה לעשות בדיקה וגינלית היא אם צריך לזרז, ואז צריך לבדוק מה מצב הרחם בשביל להחליט באילו כלים להתחיל את הזירוז.
באופן אישי סירבתי לבדיקה, עד לשחב שבו שקלתי סטריפינג, ואז הסכמתי לבדיקה אבל ביקשתי מראש שלא יעשה סטריפינג לפני שיגיד לי מה מצב הצואר ורק אם אני אסכים במפורש.

mitmit11

New member
זה אופציונלי

כל עוד את לא מבקשת לא יעשו (ואם מתעקשים לעשות דעי שאת יכולה לסרב). אצלי ב- 40+0 כשהכל תקין מסביב לא עשיתי. יומיים אח"כ ילדתי.

למעלה