קטר מס' 609 עלה היום באש !

מצב
הנושא נעול.

ממידע שהגיע אליי בצהריים, עולה התמונה שקטר מס' 609 עלה באש כתוצאה מתקלה טכנית. זה קרה בסמוך למחלף קק"ל. הקטר נגרר ע"י קטר G12 אל תחומי תחנת הרכבת בני ברק. פרטים בהמשך. תודה למעדכן י.ד.

וזה מילא, אך גורם בכיר מאוד ברכבת מוסר לי היום כי....

ממידע שהגיע אליי בצהריים, עולה התמונה שקטר מס' 609 עלה באש כתוצאה מתקלה טכנית. זה קרה בסמוך למחלף קק"ל. הקטר נגרר ע"י קטר G12 אל תחומי תחנת הרכבת בני ברק. פרטים בהמשך. תודה למעדכן י.ד.
וזה מילא, אך גורם בכיר מאוד ברכבת מוסר לי היום כי....
ברכבת נוהגים לקרוא לשימועים עובדים מסויימים ששוכחים להחתים כרטיס נוכחות ביציאה ומצד שני מי שמעמיד אותם לשימוע נהנה לשלוח אותם לקנות לו חומוס בחומוסייה מסויימת ביפו, וזאת עם רכב של החברה.....מעניין אם היועץ המשפטי לממשלה מודע לשימוש פרטי ברכב של החברה ע"י גורם רם דרג ברכבת....או מה שנקרא בצבא נסיעה פרטית ללא שימוש בכרטיס עבודה....על דברים כאלה היינו מעמידים קצינים וחיילים בצבא לדין ולעיתים שוללים מהם את הרכב לפרק זמן קצר או ארוך....
לך תקנה לבוס חומוס ואח"כ תחטוף שימוע על אי החתמת שעון נוכחות......אבל אני לא מבין: החומוס על חשבון משלם המיסים או הנסיעה הפרטית והאסורה על חשבון משלם המיסים?? אנא האירו את עיניי הסומאות.....
שמותייהם המלאים של המעורבים בפרשייה זו שמורים במערכת (לפחות ביום יומיים הקרובים)...
ודרך-אגב: קטר מספר 609 מההודעה הקודמת נרכש מכספי משלם המיסים. מדוע לא הועבר דיווח לציבור עד לרגע זה אודות השריפה בה היה מעורב אתמול הקטר? עקב כך שלא היו נפגעים?? מי יכסה את הנזק לציוד??
מדוע רכבת-ישראל איננה מעבירה דיווח על הארוע לעיתונות???

בועז ל

New member
פרשת חומוס ברכבת?!

פרשת חומוס ברכבת?!

מעניין מה יש לדוד פיזנטי לומר על כך. ויותר מעניין באיזו אגביות נינוחה אתה שולף חתיכת סקופ עסיסי שכזה. יש ברשותך עוד פרטים שניתן לספר על פרשת החומוס?

מנתונים שהתקבלו בשולחן המערכת, ניתן לומר ש..................

פרשת חומוס ברכבת?!

מעניין מה יש לדוד פיזנטי לומר על כך. ויותר מעניין באיזו אגביות נינוחה אתה שולף חתיכת סקופ עסיסי שכזה. יש ברשותך עוד פרטים שניתן לספר על פרשת החומוס?
מנתונים שהתקבלו בשולחן המערכת, ניתן לומר ש..................
שמי שערך את הבירור המשמעתי הוא סמנכ"ל אחת מהחטיבות הראשיות... העובד הוא XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXX, חשוב להדגיש שהממונה הבכיר הודיע לעובד במהלך הבירור המשמעתי, שאם היה ברשותו חומר מרשיע נוסף על העובד, היה זורק אותו בעצמו מהרכבת - עניין שמריח
לא טוב... בנוסף, מתברר כי ברכבת מתרוצצות מזה תקופה ידיעות על הליך לא תקין ב.......טוב, עד כאן להיום.

alantan

New member
חחח דוד פיזנטי וחברתו... אחח נוסטלגיה...

פרשת חומוס ברכבת?!

בועז ל

New member
יפה שאתה זוכר. בוא'נה, יש לי משימה בשבילך, אלן.

נראה אותך משיג עבורי את שמה של הדוגמנית, חברתו של פיזנטי, שהייתה מעורבת בפרשת החומוס המקורית.

alantan

New member
טוב, מתברר שהיא לא הייתה חברתו ויש הרבה סיכוי שלהד"ם

נראה אותך משיג עבורי את שמה של הדוגמנית, חברתו של פיזנטי, שהייתה מעורבת בפרשת החומוס המקורית.
לטענת פיזנטי עצמו מדובר בכתבת צהובון בריטי שהוא דחה את חיזוריה. הוא גם טוען שהוא זכה בתביעת דיבה נגד אותו העיתון בעקבות הפרשה. לא מצאתי עדויות בבריטניה לתביעה...

בועז ל

New member
את שמה של הגברת איתרת?

לטענת פיזנטי עצמו מדובר בכתבת צהובון בריטי שהוא דחה את חיזוריה. הוא גם טוען שהוא זכה בתביעת דיבה נגד אותו העיתון בעקבות הפרשה. לא מצאתי עדויות בבריטניה לתביעה...
את שמה של הגברת איתרת?

שמה הפרטי היה ג'ניפר

שמה הפרטי היה ג'ניפר
לא זוכר אם שם המשפחה פורסם ואם כן - מה הוא היה...

זכרונות מהאייטיז..
.

לפעמים אני חושב שאני עצמי נעדר מהאייטיז....

אחלה.
אני ממנה אותך לראש צוות איתור נעדרים מהאייטיז. אלן הוא סגנך.
לפעמים אני חושב שאני עצמי נעדר מהאייטיז....

או אולי נעדר באייטיז... כל מה שקשור באייטיז אמביוולנטי מאד מבחינתי, ואני לא אמביוולנטי לגבי שום דבר אחר

גם אני דורש מינוי מכובד: ראש צוות איתור נעדרים מהסבנטיז !!!

אחלה.
אני ממנה אותך לראש צוות איתור נעדרים מהאייטיז. אלן הוא סגנך.
גם אני דורש מינוי מכובד: ראש צוות איתור נעדרים מהסבנטיז !!!
אין, אין כמו שנות ה-70 !!!!!!!!!!

שמע: צריך לבדוק את הדברים לעומקם. יש עובדים

פרשת חומוס ברכבת?!

ברכבת כמו בכל מקום אחר, שחוששים מאוד להתלונן בפני המנכ"ל שמא יפוטרו.

בועז ל

New member
ראשית, קבל ח"ח על הידיעה הבלעדית שהבאת.

ברכבת כמו בכל מקום אחר, שחוששים מאוד להתלונן בפני המנכ"ל שמא יפוטרו.
שנית, מאחר ששמות המעורבים כנראה ידועים לך, יש לי הרגשה שהעלית כאן הרמה להנחתה עבור התקשורת. מאוד מעניין אותי לראות אם יהיה לאירוע הזה המשך.

נכון מאוד ! זה בדיוק לתקשורת !

שנית, מאחר ששמות המעורבים כנראה ידועים לך, יש לי הרגשה שהעלית כאן הרמה להנחתה עבור התקשורת. מאוד מעניין אותי לראות אם יהיה לאירוע הזה המשך.
נכון מאוד ! זה בדיוק לתקשורת !

מצב
הנושא נעול.
למעלה