בחזרה לשנת 1979

מצב
הנושא נעול.
אז הנה עוד משהו מהמלאי:

איזה

רק אתה מסוגל לספק את הסחורה הנדירה הזאת, בוס! תודה רבה!
אז הנה עוד משהו מהמלאי:
והנה דגם נוסף שהגיע אתמול למגה ארכיון. כל כך התלהבתי מהדגם ומהצבע הכחול שרכשתי ארבעה כאלה! ואני הולך לישון כבר עכשיו. היה יום חם ולח ואני בורח מהקייץ הזה למיטה עם מאוורר גדול.....
אז שיהיה לך שבוע טוב ומבורך כבוד הרב לוי !
אביה.

gen1

New member
והנה המקור של הסיטארו

אז הנה עוד משהו מהמלאי:
והנה דגם נוסף שהגיע אתמול למגה ארכיון. כל כך התלהבתי מהדגם ומהצבע הכחול שרכשתי ארבעה כאלה! ואני הולך לישון כבר עכשיו. היה יום חם ולח ואני בורח מהקייץ הזה למיטה עם מאוורר גדול.....
אז שיהיה לך שבוע טוב ומבורך כבוד הרב לוי !
אביה.
והנה המקור של הסיטארו
שלום! והנה המקור של הסיטארו התמונה צולמה במהלך טיול בצרפת ,פריס נורמנדי בריטני חבל הלואר וחזרה לפריס ב סוף מרץ 2013

טעות! פרסמת דור קודם. הדגם הוא הדור החדש! חבל שלא בדקת.

והנה המקור של הסיטארו
שלום! והנה המקור של הסיטארו התמונה צולמה במהלך טיול בצרפת ,פריס נורמנדי בריטני חבל הלואר וחזרה לפריס ב סוף מרץ 2013
טעות! פרסמת דור קודם. הדגם הוא הדור החדש! חבל שלא בדקת.

בונוס מסכם: בא לך לעשות סיבוב בקו 22 ל-

איזה

רק אתה מסוגל לספק את הסחורה הנדירה הזאת, בוס! תודה רבה!
לבית-לחם? כמה זמן לא נסעת על המארסידאס O6600 עם המרכב הירדני מהעתיקה לאכול איזה חומוס וקבאב בבית לחם? הנה קבל את קו 22 בתחנתו הסופית בעליה לפני כנסיית המולד בבית לחם.
לילה טוב.
אביה.

בועז ל

New member
גדול!

לבית-לחם? כמה זמן לא נסעת על המארסידאס O6600 עם המרכב הירדני מהעתיקה לאכול איזה חומוס וקבאב בבית לחם? הנה קבל את קו 22 בתחנתו הסופית בעליה לפני כנסיית המולד בבית לחם.
לילה טוב.
אביה.
גדול!

כבר הספקתי לשכוח את היצור הזה. סלמתק, יא מלעון!

אלון 58

New member
איפה המזגן

לילה טוב.
אביה.
איפה המזגן

ליד הנוצה והקישוטים שליד ההגה, היה מאוורר מצוקמק

איפה המזגן
ליד הנוצה והקישוטים שליד ההגה, היה מאוורר מצוקמק
קטן בחלק מהדגם הזה שהנהג קנה בעצמו בשוק בבית סאחור נניח....

אבל מארסידאס זה מארסידאס ואין שני לו !

down under

New member
המחסום הכי נפוץ בארץ מבחינת מספר המופעים שלו

בחזרה לשנת 1979 4

עכו.
המשך יבוא בהזדמנות.
שבוע טוב לכולם.
(כמות המחסומים הללו גם יחד בכל רחבי יזגרוּאל מדינת) ומבחינת זמן (כלומר תוצאת המכפלה של זמן * [כפול] מספר המחסומים נותנת את התוצאה הגדולה ביותר).
הכוונה למחסום של זרוע לבנה-אדומה לסרוגין (שנתנה לכל המחסומים הללו גם בכניסה לבנייני מגורים את הכינוי מחסום רכבת) וזוג רמזורים אחד בלבד בכל
צד של כוון הנסיעה ופעמון אזהרה. כאשר הרמזור הוא בתצורה של עגול עדשה אדום אבל מסגרת/המעטפת ברזלית בצבע ספק ירוק אפור ובתצורת ריבוע ולא מעגל.

כיום הרמזורים במעט המחסומים שעוד נותרו הם שני רמזורים בכל צד אם אני זוכר נכון אבל תצורתם, וזאת בוודאות, הכוונה למעטפת/מסגרת היא לא ריבוע אלא עגול.

התצורה הזו שמופיעה בתמונה היא כבר משנות ה-60 והמשיכה עד שלהי ה-80 או אפילו תחילת/אמצע ה-90.

רק בשלהי ה-80 או תחילת ה-90 החליפו את המחסומים לכאלו עם קצת יותר רמזורים ושתצורת המעטפת שלהם היא עגולה.

נחלאותי

New member
אני זוכר אחד כזה בצומת ראש העין (היום מחלף)

(כמות המחסומים הללו גם יחד בכל רחבי יזגרוּאל מדינת) ומבחינת זמן (כלומר תוצאת המכפלה של זמן * [כפול] מספר המחסומים נותנת את התוצאה הגדולה ביותר).
הכוונה למחסום של זרוע לבנה-אדומה לסרוגין (שנתנה לכל המחסומים הללו גם בכניסה לבנייני מגורים את הכינוי מחסום רכבת) וזוג רמזורים אחד בלבד בכל
צד של כוון הנסיעה ופעמון אזהרה. כאשר הרמזור הוא בתצורה של עגול עדשה אדום אבל מסגרת/המעטפת ברזלית בצבע ספק ירוק אפור ובתצורת ריבוע ולא מעגל.

כיום הרמזורים במעט המחסומים שעוד נותרו הם שני רמזורים בכל צד אם אני זוכר נכון אבל תצורתם, וזאת בוודאות, הכוונה למעטפת/מסגרת היא לא ריבוע אלא עגול.

התצורה הזו שמופיעה בתמונה היא כבר משנות ה-60 והמשיכה עד שלהי ה-80 או אפילו תחילת/אמצע ה-90.

רק בשלהי ה-80 או תחילת ה-90 החליפו את המחסומים לכאלו עם קצת יותר רמזורים ושתצורת המעטפת שלהם היא עגולה.
אני זוכר אחד כזה בצומת ראש העין (היום מחלף)
בשלב מסויים החליפו את הרמזורים של המחסום לעגולים, אבל המחסום הישן, עם שתי הזרועות שמתחברות בקצה, נשאר. בתקופה מאוחרת, אולי ב1997, הרחיבו את כביש 444 לדו מסלולי ושדרגו את הצומת. רק אז סילקו את המחסום הישן ושמו אחד חדש עם זרוע אחת שחוסמת שני מסלולים באותו כיוון נסיעה. בתחילת המילניום הפכה הצומת למחלף וממילא עקרו את מסילת ראש העין - לוד עד להנחת מסילה חדשה במקום. המחסום בוטל סופית ונעלם יחד עם שני הסמנורים החלודים והעקומים שניצבו משני צידי הצומת.

אגב, בתמונה מעכו רואים שלתמרור המפגש יש רקע שחור. עד כמה שאני זוכר, לא היו הרבה תמרורים כאלה. אני חושב שהיה תמרור כזה עם רקע שחור בצומת אל על.

מצב
הנושא נעול.
למעלה