בעליה לרכבת. האם הדלתות נסגרות אוטומטית?

מצב
הנושא נעול.

האם קיימת סכנה שהאחרון בעליה לרכבת יפגע?
ומה על אשה עם עגלת תאומים הנאלצת לעלות אחרונה. האם נהג הרכבת רואה אותה?

orchilit

New member
נדמה לי שבכל נסיעה , יש פקח (לפחות אחד)

נדמה לי שבכל נסיעה , יש פקח (לפחות אחד)
שתמיד נמצא על הדלתות ומסמן לנהג שכולם עלו/ירדו. לפחות ממה שיצא לי לנסוע ברכבת אחת לכמה זמן.

Ofekalef1

New member
בקרונות (לפחות בחדשים) יש חיישנים, והדלת אמורה להיפתח אם

היא רואה שמישהו עובר דרכה, ולכל הפחות היא נפתחת כאשר היא מרגישה התנגדות.
כשמגיע הזמן, הפקח סוגר את מנגנון הפתיחה של הדלתות (כלומר לא מאפשר לפתוח אותן מחדש), והן נסגרות כששום דבר לא מפריע להן, ואז, כשהוא רואה שכולן סגורות, הוא סוגר את הדלת האחרונה שבה הוא נמצא, והרכבת יוצאת.

תודה למשיבים. שאלתי כי...

היא רואה שמישהו עובר דרכה, ולכל הפחות היא נפתחת כאשר היא מרגישה התנגדות.
כשמגיע הזמן, הפקח סוגר את מנגנון הפתיחה של הדלתות (כלומר לא מאפשר לפתוח אותן מחדש), והן נסגרות כששום דבר לא מפריע להן, ואז, כשהוא רואה שכולן סגורות, הוא סוגר את הדלת האחרונה שבה הוא נמצא, והרכבת יוצאת.
שמעתי סיפור מחברה שעלתה לרכבת עם עגלת תאומים. קבלה עזרה קלה מעובד הרכבת, שביד אחת דבר בטלפון, ואז , כל משקל הילדים והעגלה הכבדה היה עליה, ומאז היא סובלת מכאבי גב. היא בטוחה שלא היתה לה ברירה אלא למשוך לבדה את העגלה. כנראה, שהיתה לה אפשרות לעכב את העליה, עד שתמצא עזרה של גבר...

Ofekalef1

New member
זה לא ממש מקובל...

שמעתי סיפור מחברה שעלתה לרכבת עם עגלת תאומים. קבלה עזרה קלה מעובד הרכבת, שביד אחת דבר בטלפון, ואז , כל משקל הילדים והעגלה הכבדה היה עליה, ומאז היא סובלת מכאבי גב. היא בטוחה שלא היתה לה ברירה אלא למשוך לבדה את העגלה. כנראה, שהיתה לה אפשרות לעכב את העליה, עד שתמצא עזרה של גבר...
זה לא ממש מקובל...
הרכבת צריכה לצאת בזמן ולא אמורים לעכב אותה, עיכוב כזה משפיע על אלפי אנשים (לא רק אלו שברכבת אלא גם על רכבות אחרות שצריכות להשתמש במסילה).
&nbsp
אני חייב להודות שלא הבנתי במה היא התקשתה, בהעלאת העגלה לרכבת? למיטב ידיעתי לא אמור להיות צורך להרים את העגלה, רק מרימים מעט את הגלגלים הקדמיים על מנת לדלג על המרווח שיש בין הרכבת לבין הרציף. (או שאולי יש שם מדרגות ואני לא זוכר?)

בסיטיפס אין בעיה כזו. שם התכנון מושלם.

זה לא ממש מקובל...
הרכבת צריכה לצאת בזמן ולא אמורים לעכב אותה, עיכוב כזה משפיע על אלפי אנשים (לא רק אלו שברכבת אלא גם על רכבות אחרות שצריכות להשתמש במסילה).
&nbsp
אני חייב להודות שלא הבנתי במה היא התקשתה, בהעלאת העגלה לרכבת? למיטב ידיעתי לא אמור להיות צורך להרים את העגלה, רק מרימים מעט את הגלגלים הקדמיים על מנת לדלג על המרווח שיש בין הרכבת לבין הרציף. (או שאולי יש שם מדרגות ואני לא זוכר?)
בסיטיפס אין בעיה כזו. שם התכנון מושלם.
והעליה לרכבת היא בדיוק בגובה המדרכה.

אבל ברכבת ישראל, גם לי קשה להתנייד עם מזוודה. המדרגות מאד לא נוחות. ועם עגלת תאומים, זו באמת משימה בלתי אפשרית לאשה .

מצב
הנושא נעול.
למעלה