שבת שלום ומבורך-אין לי מה לספר נשתמע אולי ביום ראשון..

yaely2

New member
מנהל
בוקר טוב

הבוקר הוא טוב ההרגשה שלנו לא טובה.
התאחרתי אתמול לראות טלוויזיה והתאחרתי לקום הבוקר.
אוי ואבוי, גם אם ימצאו אנשים וגם אם הם ישלמו את הדין, אני רואה באסון גזירת גורל.
ליבי ליבי להורים ששכלו בנים צעירים כול כך אני מזדהה איתם ויודעת שעד יום מותם הם יתגעגעו לילדים.

הפתיחה של הדסה הבוקר מזכירה לי את ימיי ילדותי בבית הספר העממי החרדי בו למדתי.
ביהדות אסור לספור אנשים כי זה גורם לאסון. אנו היינו בוחרים משפט, לכל בת אמרנו מילה למשל "שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד" הנה ספרנו 6 מילים כלומר 6 בנות. אבל נמאס לנו, כשהיינו שלושים או ארבעים היינו מתבלבלות, מצאנו שיטה
הנה הספירה החדשה: "לא אחד, לא שתיים, לא שלוש, לא ארבע.... ככה בעצם ספרנו אבל שללנו את הספירה.

שבת שלום

יעלי

בוקר טוב

היום יבואו אלי כל הצאצאים ונחגוג ביחד יומולדת לנאוה, אני לא כותבת את הגיל,
אבל, לא יאומן איזה ילדה גדולה יש לי, אני כרגיל אכין את העוגה המסורתית שלה,
עוד לא הכנתי, אבל אכין ואני גם מעבירה לכם תמונה, למי שלא מכיר וגם למי שכן,
בקשר לאסון בערבה, מי שאישר את הטיול הזה, הוא רוצח, ולרוצח מגיע מאסר
עולם, ליבי עם ההורים, שסמכו על אנשים שאסור לסמוך עליהם,

שי1951

Member
בוקר טוב לכולם, בריאות טובה, בתקווה לשבת
שקטה וטובה

ציפי -
ליום ההולדת של נאוה, שתזכו את ואורי לחגוג עוד הרבה שנים ושיהיה לכם הרבה נחת
. ושנשמע רק בשורות טובות
יעלי - מסכים עם מה שכתבת: " הבוקר הוא טוב ההרגשה שלנו לא טובה. " בגלל האסון בערבה - אתמול,
הרבה בריאות
וסופ"ש נעים ושקט
.
הדסה - הרבה בריאות
וסוף שבוע נעים.

ומה שהוא (בתקווה שיגרום לכם לחייך
) בקבצים המצורפים:

yaely2

New member
מנהל
ימי, ימי ציפי על העוגה.

שייקה כבר אמרתי שאתה עשר, עכשיו אני מוסיפה לך קידום. (אולי 15?) נהנית מכול הודעה שלך.

ציפי, לגבי ההתיחסות לאחראים של הטיול, זו בעיה החיים הם לא שחור לבן, האנשים האלה לא שקלו נכון. האם נקרא להורים ששכחו את הילדים במכונית רוצחים? עדיין אנחנו כואבים וקשה לשפוט אבל המילה רוצח היא לדעתי חריפה מדיי

יעלי

מינהר

New member
אני מסכימה עם יעלי. גזרת גורל. אנשים נוסעים

לטפס על ההימלאיה ועל ההרים בדרום אמריקה. ידוע שזה מסוכן. אז לא נוסעים? לצעירים יש רוח הרפתקנית, זהו זה.

מינהר

New member
ציפי, העוגה מקסימה. ומזל טוב לכם. אני התחלתי עם

כדורים נגד סכרת. מטמורפין. אז אני מביטה בעוגות כמו באויב העם.

yaely2

New member
מנהל
נו, נו,נו מינה

את מביאה את עצמך למצב שאת צריכה כדורים???
החברה הטובה שלי שגרה מרפסת מול המרפסת שלי הזריקה 3 זריקות אינסולין ביום ועוד 3 כדורים כמו שלך. בכתה לי שכול הגוף באזור הזריקות כחול וצהוב וזה ממש מגעיל אותה. אמרתי לה "בואי איתי לגריישיט" לא רצתה, אחר כך היא באה ועזבה אחרי חודש, לא הרפיתי ממנה עד שבאה לגריישיט, היא כבר שבעה חודשים בקבוצות, ולא תאמיני. הורידו לה את הזריקות ועוד שני כדורים, הרופא מחכה לעשות לה בדיקות ואמר שיש סיכוי טוב שגם את הכדור האחרון יורידו לה. כדורים יש להם השפעות לוואי וצריך לעשות הכול כדי לא להזדקק להם.
גם אצלי, הרופאה אמרה לי בזמנו שאקח כדורים, לקחתי את עצמי בידיים ואת הכדורים השארתי בבית המרקחת.

יעלי

היום יום הולדת היום יום הולדת.
חג לה שמח וזר לה פורח

מזל טוב לנאוה של ציפי
. העוגה נראת מעולה , גבינה עם שמנת וג"לי תותים למעלה , מי צריך יותר .
באשר לאסון בערבה , כואב הלב על חבר"ה כל כך צעירים ואיכותיים , אבל זה בהחלט לא רצח . אולי טעות בשיקול דעת . אל לנו לשפוט אותם לפני שמתבהרת התמונה . המשטרה חוקרת והכל יצא לאור . ליבי , ליבי עם המשפחות .

yaely2

New member
מנהל
נפל לי האסימון

המון מזל טוב לנאוה, אני קוראת קוראת ולא מעכלת, רק עכשיו נפל לי האסימון.
אני מאחלת לנאוה המקסימה ממש המון המון בריאות, אושר ונחת.

מאחלת גם לך ציפי המון נחת מהילדים ומנאווה. שהכול יהיה טוב.

יעלי

ממש מתנצלת התמונות לא עוברות לי

למעלה