האישה הטובה - עונה 6, פרק 8

דנה1982

New member
האישה הטובה - עונה 6, פרק 8

הפרק שודר אמש בארה"ב ולדעתי כבר זמין ב VOD של "יס" (ישודר ב-yes drama בשעה 22:00)

חוויות, הערות, הארות ואיחולי "אמן שתעופי כבר" לקלינדה - בשרשור הזה

פרק סביר..

נחמד שוולש עזרה לדיאן וקארי, חשבתי בהתחלה שאלישה תבקש מפין

כל הקטע של אלישה-מגיעלי-איליי, ממתי אכפת לה מה אנשים חושבים עליה?! נכון, אכפת לה מאיך שחברים שלה חושבים עליה אבל זרים?! וגם הסוף ה׳רק תגיד לי מה לעשות׳ למה זה היה טוב?!
קלינדה-לאנה-בישופ, כמה שאני אוהב את קלינדה הגיע הזמן שבישופ יטפל בה ושלאנה תבוא במקומה! אבל שמחתי שהיא שברה את הכרטיס (מה שזה לא יהיה)
הסוף של המקרה עם האונס וזה שהילדה עזבה מזכיר את הפרק בעונה השניה שבאה נאנסת ללוקהרט/גרדנר, גם שם היא עזבה ולא רצתה להמשיך עם התביעה.. אבל אהבתי שאלישה כן רצתה להמשיך למרות שהיא צריכה להתרחק מהמקרים..
אני מקווה שלא יהיה עוד קלינדה-קארי..
&nbsp
ואם המשפט של קארי עוד שבועיים אז בטח גם הפרק יהיה עוד שבועיים ואז פגרה..

דנה1982

New member
פרק טוב סה"כ

אהבתי את הסיפור המשפטי (האונס) ואת אלישה מכוונת את הסטודנטית דרך SMSים במהלך הדיון באונ', וכמובן - עוד פרק עם מייקל ג'יי פוקס!
&nbsp
הסיפור של דעת הקהל היה דווקא לא רע בכלל, ואני חושבת שכל הרעיון הוא התהליך שאלישה עוברת לכיוון הפוליטיקה. היא קצת נכנסה לזה בתמימות. היא לא רוצה שיראו כאילו היא מתנדבת, אלא להתנדב באמת. היא לא מבינה את נושא ה"מותג" שצריך לבנות לה. בפרק הזה היא לומדת שאין ברירה, ויש כללים חדשים בפוליטיקה. דווקא הסיום של "תגיד לי מה לעשות" היה סוג של חותמת שהיא מבינה שהיא צריכה להתחיל לשחק את המשחק.
&nbsp
קארי-קלינדה-לנה - לא סובלת את המשולש הזה ואם אפשר שצו ההרחקה יהיה גדול יותר אני אשמח. ההכנות למשפט של קארי היו מעולות, אני ממש אוהבת את קארי בעונה הזו, הכי טובה שלו.

אני אוהב את השיחות של קנינג ואלישה, למרות כל הציניות פתאום הם מביאים שיחה עמוקה כזאת.. והיה ממש עצוב שהוא ביקש ממנה לבקר את אשתו.
&nbsp
היא נכנסה לזה בתמימות כי איליי כל הזמן דחף לה את ה״8 נקודות״ (וזה כמובן שהם חשבו שזה רק היא וקסטרו)..

שיגידו שאסור לקארי וקלינדה להיות בקשר וזהו! ואני אוהב את קארי ואת קלינדה לפעמים אבל את שניהם ביחד אני לא סובל.. זה פשוט רע..
וקארי רק משתבח עם השנים, בייחוד בכל הקטע של ה״מרד״ ופלורק/אגוס..

למעלה