אז מה אכלתם בסוף השבוע?

דוקטור תציל אותי-אתה גם היפסטר וגם בורגני וזה יפה

אני אוהב לקרוא את הדיווחים שלך, יש בהם גם וגם,גם מזה וגם מזה, מצד אחד אתה נקרא לי זרוק כזה, היפסטר? על פי הקריאה בהחלט כן, הולך לפשפש בחניות יד שנייה של תקליטים, אני כמעט משוכנע שבחורף תלבש מכנס קוורדורוי, אתה מהמעריצים של המקומות ההזויים של אייל שני, מסיבות בתדר וכל השאנטי הזה שמסביב,

מאידך אתה נהנה ממוזיאונים וכאלה,
כל הכבוד על השילוב הזה בין שני העולמות,
אני חלילה לא מלגלג עלייך-קח את זה כמחמאה ענקית ממני ותמשיך לקפץ ולהנות משני העולמות דוקטור

passioneta

New member
אלו לא שני עולמות - לרוב הולכים ביחד - הנאה מאומנויות שונות

אני פוסט היפסטר, ולעולם לא לובש קוורדרוי

אני תמיד טוען שאני מקדים את עולם ההיפסטרים בכמה שנים, אני הולך להופעות של להקות שאחרי כמה שנים יאומצו על ידי ההיפסטרים ועל ידי המינסטרים ואז אני כבר יאבד בהם ענין, והיפסטרים דווקא הולכים חזק עם אומנות ושילוב בין תחומיים ואת זה אני מאוד אוהב, אין כמו לבלות במוזיאון מתי שיש בו גם מסיבה פרועה (ראה ערך התדר משתלטים על מוזיאון תל אביב שבוע הבא)
אבל העיקר תודה, אני משתדל לחיות בכמה שיותר עולמות במקביל ולקחת מכל עולם את הטוב בשבילי

תלוי מה אתה מחפש, רק זהירות מהצפיפות

במוזיאון יש כמה תערוכות מעולות ששוה לראות ובכל מקרה כניסה עולה סביב 50 ש"ח, ויש הופעות מעולות הפעם של המסך הלבן, מונטיפיורי, ההרכב החדש של פוסט איזבו שמסקרן תמיד ותזמורת הצעצועים הגאונית.
בכלל אני מאוד אוהב את המוזיאון ברגע שהוא מלא מוסיקה וחיים ולא שקט וסטרילי, הבעיה היחידה היא הצפיפות שפעם שעברה הייתה נוראית בחלקים מסויימים, מקווה שהפעם יסדרו את הדברים באופן קצת יותר הגיוני

FiReBall

New member
אגב, בימי חמישי עד סוף החודש המוזיאון פתוח בחינם

בלילות.

תודה על הבאד פטרו

אחלה בירה פרוט, אמנם עלן 60 אבל שווה כל שקל , יש לה ניחוח מסויים, כעת קצת קשה לי להקליד השמש בעיניים, העיקר התפנקתי על כריך טעים

למעלה