שרשור התחדשויות!!!

yaelsn

New member
שרשור התחדשויות!!!

מוזר, פתחתי הודעה והיא לא נשלחה לי
אולי
לא רוצה שאני אשוויץ בקניות שלי

yaelsn

New member
הם הגיעווווו

הזמנתי מsalenail לפני קצת פחות משלושה שבועות (7.1) והיום הגיעו הבייביז החדשים שלי

zoya blaze, storm & aurora

nubar spark הדיופ לall haill the queen של באטר לונדון שכל כך רציתי

OPI dutch ya' just love opi - כי אני יודעת שאמרתי שאני לא יכולה לקנות יותר סגולים, אבל זה לא כולל את הגוון הזה, ואת ההוא של זויה
ועכשיו באמת צריך להרגיע קצת עם הסגולים חחח

essie beyond cozy
essie butler please
essie sand tropez - לצערי הבקבוק היה קצת פתוח ונשפך ממנו מעט חומר. אני אכתוב להם מייל, מאמינה שיפצו אותי. בכל מקרה אפשר למרוח את הלק, אלב הוא לא מרגיש כמו לק חדש, הוא קצת צמיגי. וגם חבל לי על הבקבוק של beyond cozy שהתלכלך אבל אני אנסה לנקות אותו עם אציטון... מזל שאין כיתוב מפלסטיק על הבקבוק

למי שמעוניינת במידע על המשלוח וההתקשרות עם האתר: חוץ מהבקבוק הפתוח, הכל היה מצויין. הלקים הגיעו ארוזים בחבילות של שלישיות (כתוב צ'יינה גלייז על החבילות, כנראה יש להם עודף מהקופסאות האלה
) ובבשתי שקיות פצפצים עטו]ים אחת בתוך השנייה
המשלוח הגיע די מהר ושירות הלקוחות ענה לי מהר ובאדיבות כששאלתי אותם משהו אחרי ביצוע ההזמנה

מבחינת מקוריות - וידאתי את המקוריות של OPI עם לכ השיטות שמפורסמות באינטרנט, וכל השאר גם כן נראים לי מקוריים

לסיכום - אני ממש ממליצה על הזמנה מהאתר, אבל תכינו את הכיס, כי זה משתלם רק בהזמנות גדולות

עכשיו רק נקווה שיפצו אותי על sand tropez ובכלל יהיה מושלם:)))

yaelsn

New member
סווצ'ים בקטנה

סליחה על הסווצ'ים המכוערים, אין לי דחיית סיפוקים ב
ומדדתי את כולם על הלק הקודם שהיה לי חחחח

עכשיו אני רק צריכה להחליט איזה מהצבעים להשאיר עליי
זה בטוח לא יהיה אחד מהלקים של Zoya כי אני צרכה משהו יחסית רגוע שלא יסיח את דעתי במבחנים

ההתלבטות היא בין NUBAR, OPI והכחול של אסי שהוא פשוט מטריף! גם סאנד טרופז מהמם למרות התאונה שלו

מצד שני - אסי כבר יש לי הרבה ובא לי לנסות לק מחברה שעוד לא הייתי איתה אף פעם

בקיצור - החיים קשים

yaelsn

New member
התמונה שלי לא הכי נאמנה למציאות

butler please יותר כחול רויאל ומתייבש קצת פלסטיקי
beyond cozy יותר כסוף ופחות זהוב
opi הרבה יותר מנצנ וגם קצת יותר בהיר

yaelsn

New member
סווצ'ים של הרביעייה הנוספת

כאן ממש יצאה מריחה עקומה אבל לא נורא

התמונה הזו יצאה יותר דומה לצבעים במציאות

denush

New member
טוב תקשיבי....

הם כולם מדהימים!!!!!!! ממש אבל!!!!

תתחדשי!!!
כאילו כל אחד מהם קולע בדיוק לטעם שלי :)

noash5

New member
אפשר קצת פרטים על..

התשלום - מקבלים פייפאל?
וכמה עולה משלוח?

תתחדשי!!! מעלפים אחד אחד

yaelsn

New member
מקבלים פייפאל

המשלוח משתנה לפי כמה לקים את מזמינה
עד 8 לקים זה 19$, אחרי זה זה כבר 23$

הלקים עצמם מאוד זולים יחסית למה שראיתי באתרים אחרים אז זה די מתקזז עם המשלוח
יצא לי בערך 33 ש"ח לכל בקבוק:)

יש פה טבלה עם המחירים:
http://www.salenail.com/orders_payment.php

noash5

New member
תודה רבה!

אם אני מזמינה אני שולחת לך חצי מהחשבונית לתשלום

yaelsn

New member
עידכון למי שהזמינה במבצע של a england

מסתבר ששינו את החוק באנגליה או משהו כזה, ויש בעייה עם שליחת לקים לחו"ל
חלק מההזמנות יצאו כבר לדרך וחלק מתעכבות עד שיימצא פתרון...

אני שלחתי להם היום מייל ומחכה לראות אם ההזמנה שלי כבר יצאה או לא
נקווה לטוב... בעיקרון הזמנתי ביום הראשון של המבצע אז אולי זה כבר בדרך

denush

New member
אני גם ראיתי את זה....

זה ממש מעצבן! והיא גם כתבה שלא הודיעו לה מראש על זה... בקיצור ממש ביזיון ההתנהלות של Royal Mail.
וזה עוד במקביל לכך שהעלו את מחירי המשלוחים מארה"ב....
מכה קשה אנחנו סופגים פה!

yaelsn

New member
לא ידעתי לגבי ארה"ב... באסה

כל מקרה אני חושבת שאשאר נאמנה לאתר החדש והמגניב שלי
הם ענו לי ממש מהר וכתבו שישלחו שוב בחינם את הבקבוק הפגום

ועדינה באמת מסכנה כי המשלוח שלה בחינם אז היא תיאלץ לספוג את העלויות הנוספות... אולי זה יעל את מחיר הבקבוקים בעתיד

trilliane

Well-known member
מנהל
איזה חוק שינו?
כל החנויות השוות בבריטניה!

אגב, היום סוף סוף קיבלתי את ההזמנה מ-e-Chemist שעשיתי לפני חודש... היא התעכבה איזה שבועיים כי היה חסר להם לק (בסופו של דבר התברר שהוא לא קיים יותר גם אצל היצרן) ואז גם המשלוח ארך עוד שבועיים שזה די הרבה מבריטניה. בפעם הקודמת שהזמנתי מהם קיבלתי תוך שבוע בדיוק והם גם היו הרבה יותר זריזים... כנראה עומס חגים ותחילת שנה השפיע גם עליהם.

yaelsn

New member
לא ברור אם זה חוק או סתם תקנה של הדואר המקומי

אבל חברת royal mail (נראה לי שזה כמו דואר ישראל אצלנו) החליטו שהם לא שולחים יותר לקים במשלוח אווירי

זה אומר שהיא תצטרך למצוא חברה אחרת שכן עושה את זה, ומן הסתם העלות תהיה גבוהה יותר

ענבל30

New member
אוי...

קיבלתי מייל שהמשלוח יצא, די מזמן (ב-18 לחודש) ותהיתי למה לא הגיע עדיין. גם היה כתוב במייל ש"מיד אקבל כתובת אינטרנט למעקב אחרי החבילה" וכתובת כזו מעולם לא הגיעה.
אוף....

trilliane

Well-known member
מנהל
2 לקים מ-e-Chemist שכבר כמעט שכחתי מהם

הגיעו אליי היום סוף סוף (ב-10/1 הודיעו לי שהם נשלחו, לא ברור מה עיכב אותם כ"כ הרבה בדואר):
Maybelline Express Finish FLASH COSMIC 840 גימור שקוף עם נצנצים מגניבים למדי, לא יודעת בדיוק איך לתאר אותם... תמונות:
http://farm7.static.flickr.com/6226/6272966906_6844f5cfeb_b.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-_3asCQjjFpM/UOns4iA-nsI/AAAAAAAACl4/uRlmv6NL4NY/s1600/cosmicflash.png
http://4.bp.blogspot.com/-Du9ch9GR-rA/TywF3Su6M1I/AAAAAAAAA5w/wMiBsOEK5ds/s1600/P1050672.JPG
Rimmel I love Lasting Finish 198 AZURE כחול מטאלי לא כהה, נראה חמוד, עוד לא ניסיתי. זה הרימל הראשון שלי; בינתיים הספקתי לגלות שהמברשת עבה, לצערי...
אבל יש מצב שיעבוד טוב בחותמות.
http://3.bp.blogspot.com/-mmh5WLeMyAE/Tzeru7lnimI/AAAAAAAAAxc/-0uVZDojprU/s400/IMG_8950.jpg

למעלה