רק על עצמי לספר ידעתי

austin power

New member
סיקרנתם אותי, אז הנה כמה תשובות משלי

עוד משהו שלא יידעתם עליי......

מהם התכונות החיוביות הקיימות בכם? - טוב זה קל. אוהב לעזור ואפילו נהנה מעצם העשייה למען אחרים , חוש הומור, אופי נוח, חכם, בן אדם אמיתי , מפנק, אוהב להעניק, אינטליגנטי , סימפתי, נאה, יודע להיסתדר כמעט בכל מצב,אחראי , משקיען , ומוכן להשקיע, ועוד ועוד

מהם התכונות השליליות הקיימות בכם? - שאלה קשה , , לרוב אני בן אדם חיובי אבל יש איזה משהו, אני..... וסדר קצת פחות חברים חחח

אילו תכונות אופי חשוב לכם שיהיה בבן/בת הזוג? - שתהיה נאמנה ואוהבת, שלא תהיה רכושנית, פילפלית ואסרטיבית, שיהיה לה חוש הומור , שתרצה להיות איתי בלי כל פעם לדחות את הפגישה לפעם אחרת

הגיע תורי לספר מעט...

תכונות חיוביות: פרפקציוניסטית,כריזמטית,אסטרטיבית,אוהבת מאד אנשים וכל מה שקשור לעזור ולתרום.אני כבר שנים תורמת באופן קבוע לכמה אגודות(סכומים שהם לא פחות מ-320 ש״ח לכל אגודה),אני תמיד אעמיד את רצונות האחר אל מול רצונותיי,אני עושה זאת בכיף ולא מתלוננת,סבלנית,סובלנית,עקשנית בדברים שאני מאמינה בהם..ויש עוד כמה וכמה תכונות,נשאיר משהו לפעם אחרת:)

תכונות שליליות: לרוב,התכונות החיוביות הופכות להיות גם התכונות השליליות..ולכן,התכונות החיוביות שלי הן גם השליליות שלי..

מאד חשוב לי שלבן זוג יהיו תכונות שדי דומות לשלי.אני לא אוכל להיות עם אדם קמצן,פזרן...אדם חסר סבלנות וסובלנות לבריות,אדם ברברי שבשבילו ״תודה״,״בבקשה״,״סליחה״,זה בגדר המלצה בלבד...
חשוב לי שהבן זוג יהיה יותר ספונטני ממני.אני ספונטנית אבל בצורה מעט מתונה,זה משהו שאני עובדת עליו עכשיו ומנסה לשנות,חוש הומור מאד חשוב לי.

לא אוכל להתפשר על קמצנות,פזרנות,רוע לב,חוסר סבלנות וסובלנות,חוסר נימוס,עקשנות יתרה.

Big girl 22

New member
עונה, סורי על ההתפרצות לפה

מהם התכונות החיוביות הקיימות בכם? כנות, אמון, חוש הומור, אופטימיות, שמחת חיים, חכמת חיים, סבלנות.

מהם התכונות השליליות הקיימות בכם? בוטות, נאיביות, עצלנות, התנשאות, אגו.

אילו תכונות אופי חשוב לכם שיהיה בבן/בת הזוג? כנות, אמון, חוש הומור, אופטימיות.

על מה תסכימו להתפשר ועל מה לא תסכימו להתפשר (מבחינת תכונות אופי) בבן/בת הזוג? אסכים להתפשר על- לא עולה לי כרגע. לא אסכים להתפשר על- חוסר כנות וחוסר אמון.

למעלה