רק על עצמי לספר ידעתי

רק על עצמי לספר ידעתי

עוד שלב קטן בהכרות שלנו אחד עם השני...

מהם התכונות החיוביות הקיימות בכם?

מהם התכונות השליליות הקיימות בכם?

אילו תכונות אופי חשוב לכם שיהיה בבן/בת הזוג?

על מה תסכימו להתפשר ועל מה לא תסכימו להתפשר (מבחינת תכונות אופי) בבן/בת הזוג?

מי יהיה הראשון להשיב?:)

r3dt4g

New member
אני אני! :)

מהם התכונות החיוביות הקיימות בכם? גבוהה, אינטליגנטי, סימפתי, בעל עומק רגשי רב, רומנטיקן

מהם התכונות השליליות הקיימות בכם? בעל בטחון עצמי לא יציב, שקט

אילו תכונות אופי חשוב לכם שיהיה בבן/בת הזוג? בגרות, מופנמות, אופטימיות, אינטליגנטיות, אהבה לטבע ורוחניות

על מה תסכימו להתפשר ועל מה לא תסכימו להתפשר (מבחינת תכונות אופי) בבן/בת הזוג? שלא תהייה ילדותית, מוזנחת, או חומרית

ראסטלין

New member
אני, אני שני...

מהם התכונות החיוביות הקיימות בכם? מפנק, מעניק, מצחיק, חכם מאוד, מחזק, נאמן מאוד, דובר אמת מושבע ( זה נכנס גם לדברים השליליים )

מהם התכונות השליליות הקיימות בכם? נעלב בקלות ( מאנשים שחשובים לי כמובן ) ופרפקציוניס

אילו תכונות אופי חשוב לכם שיהיה בבן/בת הזוג? טוב-לב, נאמנות ושלא תהיה עמה

על מה תסכימו להתפשר ועל מה לא תסכימו להתפשר (מבחינת תכונות אופי) בבן/בת הזוג? מה שציינתי אינו בר התפשרות

אני עונה.:)

תכונות חיוביות הקיימות?טוב לב, חברותי, אכפתית ומצחיקה:)
תכונות שליליות שקיימות? ישירה מידי או כנה מידי
קצת שקטה.
אילו תכונות אופי חשוב שיהיה לבני הזוג.?טוב לב ממיס:) חוש הומור עדיף קצת ציני כמוני , בוגר , עם כוונות רציניות .
וחם ומשפחתי והכי חשו מישהו פתוח, אפשר שיהיה ביישן , אבל מישהו שיד לדבר על דברים, יהיה איתו ושאי שיחה יעניין , יתעניין יהיה פתוח .
אני הרביעית או החמישית שעונה

פה מותר,אפשרי ורצוי!!

והנחתום מכיר את עיסתו הכי טוב שיש...

ואולי הנחתום ירצה לעיסתו נחתום אחרת שתחלוק עימו את עיסתו?

WiNK3991

New member
הנחתום משוחד ויחד איתו כל המאפייה

תכונות מגלים במהלך שיחות והיכרות עם הבן אדם במצבי לחץ, בדרך כלל.
אבל היי, אתם מוזמנים לנסות אינטרוספקציה, יכול להיות שחלק מכם כבר קיבלו פידבקים לא מעטים בחיים והיה להם זמן לעבד את זה. את האמת תגלו או יגלו אודותיכם אנשים רק במהלך היכרות ובמהלך סיטואציות שונות משותפות שתהיו בהם במציאות.

אתה עקשן...

אתה צודק במה שכתבת,אך כרגע,נכון לעכשיו,במציאות שאנו חיים בה כעת ויש פה אנשים שמחפשים הכרויות,אין שום דבר פסול לבוא ולהעיד/לספר מי אתה..
סה״כ עוד כמה נקודות ציון לדרך...

זה כמו לקחת סיטואציה מסויימת שקרתה למישהו בחיים,להעלות אותה פה כנושא ולבקש חוות דעת ״על מה אתם הייתם עושים״...

הכוונות הן טובות

Nogood Girl

New member
עונה גם....

תקשורתית (לפעמים מדברת יותר מידי, אז זה נכנס גם לשלילי), אינטליגנטית, בעלת חוש הומור, עצמאית, אמיתית, חברותית, יודעת להסתדר בעולם, כריזמטית, מטופחת, נאה, אחראית, בעלת שאיפות וכיוון בחיים, ידע כללי רחב, אמפתית, משקיענית, אסרטיבית, ליברלית, איכותית...

כנה מידי, פתוחה מידי, צריכה שיגידו לי איפה הגבולות גם אם הם אמורים להיות ברורים, חסרת סבלנות, לא קולטת רמזים, מעט ביקורתית, צינית וחסרת טאקט...

חשוב לי שיהיה תקשורתי, פתוח, כנה, חוש הומור, עצמאי, חושב קדימה, בוגר, בעל שאיפות, מוכן להשקיע, יודע מתי להתפשר, בעל אופי טוב...

לא מוכנה לצאת עם מישהו בטלן, קמצן, ללא שאיפות, שחי על חשבון אחרים, כפוי טובה, לוקח כמובן מאיליו, ללא חוש הומור, לא הרפתקני, לא מוכן להשקיע, לא מוכן להתפשר, חייב להיות אסתטי...
לא חייב להיות הכי חברותי בעולם, אבל חייב לדעת להסתדר בחברה.

marioForever

New member
היי התקינו לי אנטרנט :)

סוף סוף שמו לי אנטרנט חדש בדירה...
אוקי.. אז .. אממ איפה היינו
אה השאלון,

לא יודע מה יגדירו חיובי,
אני ממש אוהב לבשל, אוהב לצלול, אוהב למדל תלת מימדי,
אממ זה הכל תחביבים נכון ? זה שאלון אחר ?
תכונות חיוביות.. לא יודע, שאני אף פעם לא יוותר על אהבה.. אני משער.. שאני תמיד מעדיף לדבר מאשר לצעוק..באמת שלא יודע.. משער שיש כמה..חייבים להיות לא ?

אני ילדותי ברמות שלא מהעולם הזה, הסרט האהוב עלי זה בת הים הקטנה ואני סטרייט אתם מודעים לכמה זה קשה ? ... אממ מה עוד, אני נעלב מהרבה דברים, לוקח קשה דברים קטנים ובקטנה דברים קשים... שעיר? נחשב ?

היא חייבת להיות ילדותית כמוני.. להשתגע כמוני.. ולהנוג מכל רגע בחיים.. שיהיה לה חשוב להיות איתי ולא תגיד לי אולי ניפגש בסוף שבוע, ואולי עוד שבוע ואולי עוד ועוד.. שפשוט.. תאהב אותי .. אני משער..

על הרבה אני יסכים להתפשר... על מה אני לא יתפשר ?
אם היא לא תאהב אותי כמו שאני אוהב אותה... או אם , היא תיקח את האהבה בתור משהו מובן מאליו.. על זה אני לא יתפשר...

מי יהיה הראשון להשיב?:)

טוב כנראה לא אני :)

אמ,,,

חיובי: אופטימיות, חוש הומור, שמחה, אסרטיבית, עצמאית.
שלילי: חסרת סבלנות, לוקח לי המון זמן להיפתח.

בבן זוג: רצינות אבל גם עם חוש הומור, רומנטיקן, טוב לב, אכפתיות,
עצמאי, ובגדול, במשפט אחד: מישהו שיאהב אותי.

לא ממש יודעת על מה אני מוכנה להתפשר.. אבל הדבר
שהכי חשוב זה שבאמת תהיה בינינו הדדיות, כבוד הדדי, משיכה וכו׳..

most solid

New member
האמת

פדיחה להגיד אפילו את התכונות האלה למישהו בגילי, בכל זאת ננסה:
טוב לב ואמיתי לגמרי, נראה צעיר לגילי, מדבר מעט ( זה גם שלילי קצת כמובן),אוהב לעזור,סימפטי , אלה החיוביות.
שליליות-הרבה תכונות שצריך לשנות, ותרן ומתפשר בקלות מדי , קצת ביישן , שקט קצת יותר מדי לפעמים , לא מעריך את עצמי מספיק וזהו בערך.
תכונות טובות בבת זוג: נאמנות ואהבה לאורך כל הדרך מה שנקרא, לא רכושנית מדי ,פלפלית ואסרטיבית , יותר ממני כי אני לא ובעלת חוש הומור.
על בגידה פעם אחת אהיה מוכן לותר איכשהו אבל פעם שנייה והלאה זהו.
אם תרצה כלב או חתול אהיה מוכן

פופאפ

New member
תכונות מבחינת תוכן

כלומר לא משהו חיצוני אלא נרכש

חיובי ושלילי
לא מצאתי לנכון להפריד כי לכל מאפיין יש מזה ומזה
ביקורתי, אוהב ללמוד לבד, להיות מקורי, אובססיבי - חותר למטרה אך גם נתקע לשווא...
אך גם וותרן, אופטימי, זהיר עד פחדן שזה גם חשוב. רגיש קצת מעל הממוצע.

בתזוג שתהיה קודם כל ישרה, סבלנית, אמינה, רגישה לאסטטיקה, מוסיקה.
חושנית, לא תוקפנית - כל מה שאני אוהב ומשתדל להיות בעצמי.

הייתי מתפשר על אינטליגנציה כושר רטורי חריפות אבל לא על איכפתיות אנושיות וטוב לב.

משתתפת בצערך...

אבל זה לא קשור שאלתי אם אה חדש פה בפורום, ואם כן תספר על עמך שנכיר מי אתה אם אתה רוצה.

למעלה