יום שני - בוקר טוב

יונתנסקי

Well-known member
גרינקו, זה לא זק שבנה את קותי.

האמת שאף אחד לא בנה אותו. אולי רק ביום האחרון הציעו לו קצת יותר לרקוד ולנשק את יאנה.
יותר מזה כלום לא עשו לו, כי גם אם היו אומרים משהו זה היה נכנס מאוזן א' ויוצא מאוזן ב'.
מי שאהב אותו, סיבותיו עימו, וגם אם הוא היה תולה חתול מהזנב, עדיין היה מסמס לו.
אלו שאהבו אותו, אהבו אותו כמו שהוא, גם בלי ה"תיקונים" של זק.

אוהדי קוטי ויאנה מציעה לכם לשכוח את השם שרי,

השינאה שלכם אליה, עברה את גבול הטעם הטוב, ברגע ששמה נאמר מיד אתם קופצים ומכפישים אותה.

puma141

New member
שחר עולה-שחר יורד מזה..איזו שנאה? היא סתם קנא

קנאית שרי..

purehoney

New member
מה זה אוהדים...מה זה פה מגרש כדורגל נהיה???

ואני אוהבת את שרי.....

purehoney

New member
העם דורש צדק ב......

לפעמים ה"זיוה"נכנסת בי......עד שהעונה הזאת 4 התחילה לא ידעתי שיש בתוכי אחת כזאת....חחחחחחח

sweetgood526

New member
כל עוד שרי תמשיך עם הרעל שלה ולהיכנס לענינים

לא שלה...לא נראה לי זה אפשרי חחחחחחחחחחחחחח
שלא תדבר על דברים שלא ענייניה או קותי או יאנה או קותי ויאנה ואז תאמין לי אין שום עניין בשרי....

ועדין שומרת לעצמי להביא מה שאני רוצה על מי שאני רוצה מתי שאני רוצה...

רוקסין

New member
סוויט תשחררי כבר אובססיבית שכמותך

את מזכירה לי את המעריצות הפאטתיות של הזוג המלכותי גדליה והמושפלת, שרצו להאמין שהם זוג יותר מהם עצמם, ובסוף התפוצצה להם הבועהשהם חיו בה בפנים. ומה מתברר? שהם לא היו זוג ולא
. מקסימום היו על
פסיכיאטריים... כך שאל תאכזבי אם עוד תגלי שגם קותיאנה לא היו זוג ולא
. יותר מזה סוויט. יותר מחצי מדינה ראתה בלייב איזה מריבות נוראיות הלכו בין השניים כשהם רבו, וממש לא בגלל שרי. אלא בגלל שהם שני קטבים שליליים שלא מתחברים לעולם. וכגאי שתתחילי להבין ולהפנים זאת. הם עצמם אומרים את זה, כל העולם אומר את זה, ורק את וחברותייך המעריצות הפאטתיות חיות באשליות שיצא משהו מ"הזוג" ההזוי הזה.

sweetgood526

New member
תשתחרר ששרי היא משהו חיובי כלשהו

לי אין מה להשתחרר מה שאת חושבת זה לא מה שאני חושבת ודוגמא טובה מאוד זה הרוע ששרי גילתה ואת אוהדת ומצדיקה. הבגידה שלה והליכלוך על שלושה מחבריה יאנה קותי ואיתם. הקנאה והצרות עין שלה...

כל מה שכתבת על יאנה וקותי לא רלוונטי .............. ראיתי את הריבים שלהם ונתתי את דעתי על הריבים האלה...

וכן חלק מהריבים שלהם היו תוצאה של אנשים כמו ששרי אינטרסנטים מניפולטבים שהשפיעו על יאנה במיוחד הריב שהביא לפיצוף הגדול שלהם אבל מעז יצא מתוק גם מהריב ההוא....הם הבינו אחד את השני יותר טוב...

שלא לדבר על מה שניסתה לעשות בשבוע האחרון שאמרה ליאנה לא לדבר עם קותי ולנסות ללבן את הדברים באמת אלא סתם שידברו שיהיה שקט....ולא אמרה לא ליאנה ולא לקותי מה מפריע להם.

אל תדאגי לי אני מאוד מפוכחת בנוגע לשניהם....נראה לי שהמעריצים של שרי לא בדיוק יודעים על הרוע של הבחורה ומניסים בכל דרך להסיט את זה לאנשים אחרים...
כמו שהיא אמרה לקותי פעם אחת חכה חכה שהקווקזית שבי תצא .....

רוקסין

New member
הרוע היחיד סוויט הוא במוח שלך

אף אחד לא מכריח אותך סוויט לאהוב את שרי, יש מספיק אנשים שאוהבים אותה. הבעיה שאת אובססיבית לגבי קותיאנה ומאמינה שהם זוג יותר מהם. אני מאוד דואגת מה תעשי כשתגלי שהם נפרדו, ולא היו זוג מכתחילה, אלא רק שיחקו זוג בשביל להגיע לגמר ביחד... ולגבי שרי: גם בעוד 1000 גלגולי חיים לא תגיעי לנשמת הפרפר של שרי.

sweetgood526

New member
מקווה שלא. עם נשמה כמו של שרי מסכן העולם

אל תדאגי לי אני חושבת שאני מאוד מפוכחת בנוגע לקותי וליאנה ולקשר בינהם...

עכשיו בוא נראה כמה מפוכחים מעריצי שרי לגביה ? ביקורת עצמית של שרי יש? ביקורת בונה על שרי יש? החסרונות של שרי מועלות על ידי המערצים? שהיא טועה המעריצים אומרים משהו?

התשובה לא לכל השאלות....אותו קו כמו החבר הטוב שלה ערן המלאך .....נשמות כאלה שלא ידע העולם....

רוקסין

New member
העולם מסכן עם אנשים אובססיביים כמוך

וההפקה של האח הגדול בונה על אובסיסיביים כמוך. אתם מקור ההכנסה העיקרי שלהם.

sweetgood526

New member
נראה לי שהאובססבית זה לא אני אלא אלו שקוראים

נשמה של פרפר לפייבורטית שלהם וקוראים מלאך לפייבוריט שלהם.
אלו שאין להם אף ביקורת אף פעם לפייבוריטית שלהם שהיא אף פעם לא עשתה רע שאין לה חסרונות....
אלא הם האובססבית שרק שופכים השתפכות מגוכחת על הפייבורטית שלהם שבסה"כ דמות בטלויזיה....
זה מה שאני קוראת אובססבי...

izmeral1

New member
עוד כמה דקות אתחיל לצחוק גב פשטי קרן כלום-=

רק הצגה וההפקה התאומה לאח הגדול יורם הצמד קופרמן.
מכניסים לתת המודע של הזוכים מראש תן תקבל.
זו עובדה. איך קותי עשה. אם לא אזכה......אני אקלל אותך יורם והשאר ידוע מכול קצת צחוק יש אמת כאן היה הכול אמת.
-וקותי אם כן תזכה ..........איזה יופי אתם הכול בבישבילי ואני הכרתי אנשים מדהימים.
-מה זה אומר לכם מכור. לי נראה" שקובי" החבר של קותי או" שהוא מעולם התחתון" או אפשרות שנייה.
הכול ביחד"מורכב כמה אנשים זרמו קצת כסף והובטח להם " כול הקופה.
ואפשרות האחרת? ההפקה לא קיבלה יותר טוב" מקותי העונה ועל כן הם כן עשור את הכול כדי לתשתש
-ולהשלים שהוא הזוכה -לזה יש כמובן הסבר.-משחק מכור כמעט מראש. והרבה יכולים להצביע על.
הכטרת" הפרס לזוכה בדמה אוסקריטו..............................................פחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ובושה לנחמיה שטכרסלך שמתך בוכנית זו. על אנשים כאלה נאורים אסור להם לשתף פעולה.
כי המשפט היפה שלא שלא יעבדו עליכם תמוע. פה. הרי זה הסמל שלו חחחחחחחחחח כאן הוא נפל.
כי העונה הזו היא לעג בוז לצופים וכמובן לקהל המשתתפים בכסף שלנו הכבלים השאר אסמס.
והמשפט שלא יעבדו עליכם מת כאן.

חג שמח

sweetgood526

New member
גב וקרן לא דוגמא לכלום.......ושוב נראה לי

ש"תומכים" של יאנה וקותי כזוג די מפוכחים לגביהם...מודעים לכל המערכת יחסים המורכבת שלהם....בכל מקום שראיתי הדעות מאוד מפוכחות...

מעניין אותי למה המבקרים מנסים לפכח את מפוכחים ועוד להטמיע בהם את הדעה הסובייקטיבים שלהם לגבי הדברים....

miani10

New member
לא פיסבילי

תוך שמונה דקות להכנס + לשמוע + לקרוא + להבין + לכתוב

I never meant to cause you any sorrow.
I never meant to cause you any pain.
I only wanted to one time see you laughing.
I only wanted to see you laughing in the purple rain

http://www.youtube.com/watch?v=KAUuqy09mOs&feature=related

בוקר ויום נפלא לכולן/ם

puma141

New member
אני רואה שהייתה אש פה בלילה:)מישהו

נכווה חוץ מפיורי??

למעלה