יום שני - בוקר טוב

mosh9764

New member
מי שסימס לקוטי זה אנשים חסרי חיים חסרי שכל

שאין להם איפה לזרוק את הכסף שלהם הרי קוטי עם כל הכבוד הוא אכזבה הוא תת רמה הוא בן אדם נחות לקוטי יש משהו נורא כוחני ומפחיד במבט ברגע שמישהו לא מסכים איתו אז הוא ישר שולל את הבן אדם אוטומטית לקוטי לא הגיע לנצח הוא חסר תרבות חסר עומק ותוכן ואת המיליון הוא יבזבז על שטויות ועל כל מיני אדיוטים שעשו לו קמפיין כדי שינצח כל עונה אנשים מהסוג הזה ינצחו וזה פשוט מוריד מהערך של התוכנית ועם כל הכבוד להפקה שיראו הוכחות שהוא באמת ניצח שנראה באמת עם זה נכון

purehoney

New member
תפסיקו כבר מה יש לכם עם התגובות האלה????

אני גם לא אוהבת את קותי אבל אין לי מה לשנוא אותו גם...העונה נגמרה לפני שבוע ועדיין יש תגובות כאלה מי ראוי ומי לא ראוי לזכות...אני חושבת שאם הזוכה לא משנה מי זה..אם זה מרים את הבן אדם למקום טוב יותר בחיים..לחשוב על ללמוד ולרכוש מקצוע לחיים אז זה דבר טוב אז למה לא??די כבר לשפוט את האנשים באח הגדול(בעיקר את הזוכים)כאילו אתם נולדתם גדלתם איתם מגיל 0...סה"כ מכירים אותם שהופיעו לכם 3 חודשים על המסך וכבר אתם חושבים שאתם מכירים אותם יותר טוב מכולם?ועוד גרוע יותר שופטים לא רק אותם..גם את הכותבים פה בפורום די-קצת פרופורציות

purehoney

New member
את מעריצה אותי עכשיו?=)

..סורי אני לא מצליחה להיגמל מההרגל

puma141

New member
חחח פיורי ב..אני אשלח לך זה של

פטישים הביתה..זה בסדר?

purehoney

New member
יש משהו שמעצבן אותי עכשיו.........

אני לא יודעת איך משתמשים פוטושופ......

mosh9764

New member
מה שאת אומרת זה נכון אולי התגובות מוגזמות

ואני טיפה גם מגזים אבל קשה להשתחרר מאותו יום של הגמר זה היה גמר מאכזב כל כך רציתי שתמיר ינצח כי באמת הגיע לתמיר אבל שטויות תמיר עוד יצליח הרבה בחיים קוטי יישאר אותו דבר אדם כזה בהמתי

גרינקו

New member
יורם גק בנה את קוטי עד לזכיה

עשה עריכה לטובתו לא הראה את הצד המכוער של קוטי
והיה הרבה מה להראות תדרך אותו בחדרי חדרים להפסיק לקלל
לא לישון בחדר להתחבר לסער ולהשלים עם ערן
הזכיה של קוטי היא בכיה לדורות על תוכנית האח הגדול יותר מפרשת הכדורים

mosh9764

New member
זה הכל מכור חבל שאנשים יילכו לאודישנים כי גם

ככה הסוג אנשים שמנצחים זה כבר ידוע אז שלא יבקשו מאנשים לסמס גם זה ממש גניבה מאנשים הפקה פשוט שקרנית ורמאית ואגב המסר שקוטי העביר זה אדיוטים לשלטון

למעלה