יום שני - בוקר טוב

רוני 2226

New member
שלום פורום "יאנה קותי"

צריכים להחליף את השם רק יאנה וקותי נמצאים בהתכתבויות כאן ממש לא נחמד כבר לקרוא יאלה ביי

Aronsona

New member
דווקא את על הכיפאק

היה אתמול "אירוע" עם מוטי ועל כך אני מדבר

קפצילי

New member
עוד פעם ? מה קרה עכשיו ?

מדובר באחד האנשים עם הלב הכי ענק שפגשתי פה.

Aronsona

New member
אתמול באיזו תחלופת תכתובת עם מישהו

נדמה לי שפוסידון אבל גם איתי, שהתחילה בתגובה שלו על שני הגרדים שנפלו ליד נתיבות, הוא מצא לנחוץ להשתמש קבוע בסמל "כך" וכתב דברים חריפים על אזלת ידה של ישראל ועל שצריך למחוק את עזה. (אני מקווה שאני לא טועה במשפט האחרון). הכל נמחק והוא נחסם.
אילנה שאלה על הסיבה לחסימתו בפורום והיה לה דין ודברים ארוכים ולא נעימים עם דאגרו בפורום

קפצילי

New member
אויש, איזו התיפיפות ! בחיי, רציתי להישאר

רגועה, אבל כנראה שאני חייבת לחטוף פה תג'ננה איכשהו

למה לחסום ? אנחנו ב.... דמוקרטיה, לא ? וכולה מדובר בפורום האח הגדול, ובמיוחד שהעונה כבר נגמרה. אז באמת....

איזו מין שיטת ענישה זאת ? לחסום מישהו ? ועוד מוטי....

Aronsona

New member
בעיני התגובות שלו היו התרסה

ילדותית ולא חכמה. אני באמת לא יודע מה היו השיקולים לחסום.

קפצילי

New member
תראה, לא הייתי פה ואין לי מושג מה בדיוק הוא

כתב. אבל בפורום כזה, שבו נכתבו תילי תילים של הכפשות, העלבות, התרסות, הוצאות דיבה, כינויי גנאי ומה לא.... ואנשים לא נחסמו, אז זה נראה לי תמוה לחסום מישהו, שלפחות רובן המוחלט של הודעותיו הן דווקא נעימות ומקבלות. נראה לי לא לעניין.

יכול להיות שזאת נקודה רגישה אצלו, וכשהוא מגיע לעניינים האלה אז הוא קצת שלוח רסן. אבל רבאק ! כבר עמדנו בדברים הרבה יותר קשים, לא ?

מה גם שבאופן כללי - ענישה לא עוזרת ולא פותרת שום בעיה.

Aronsona

New member
מיכל. אני מאד סומך על שיקול הדעת של עופרה

אני באמת לא יודע מה היה השיקול והיכן הוא עבר את הגבול. אבל הוא כנראה עבר אותו, יותר באמירות מאשר בהדבקת סמל "כך" לכל פוסט.

puma141

New member
אני מאוד אוהבת את מוטי,וחושבת כמוך שהוא אדם ט

טוב, אבל יחד עם זה=
עופרה הוכיחה פה בכל העונה, שהיא אובייקטיבית, לא לוחצת מהר על כפתור הלהעיף, שקולה, רגישה ונהדרת כמנהלת לטעמי.לא מגיע לה המילים האלו-לחלוטין!
עופרה ומוטי היו מאוד בסדר בתכלס..אין לי שמץ מה בדיוק קרה שם-אבל אולי מוטי היה באמת ילדותי קצת ומתריס:) לא יודעת..זה יעבור.
מה שכן=אני לא מקבלת את מה שנכתב פה מכמה אנשים=לגבי העניין הזה! הם לא מנהלים, ואין להם זכות להתערב. נקודה. ובטח לא לתקוף מישהי מאוד עדינה-שמנסה להבין מה קרה פה.

קפצילי

New member
פומה, זה שאני מותחת ביקורת על ההחלטה של עפרה

זה לא אומר שאני לא מעריכה את מה שהיא עושה, את שיקול הדעת שלה או את האובייקטיביות שלה. די כבר עם הסקת המסקנות הילדותית הזאת (לא מכוון בהכרח אלייך). גם עם בעלי, שאני מתה עליו, אני לא תמיד מסכימה, וגם עם הילדים שלי וגם עם אמא שלי והחברים הכי טובים שלי. זה שאנחנו לא מסכימות זה לא אומר שאנחנו .... אויבות או משהו כזה. לא צריך להיכנס ללחץ (אם כי אני מבינה שגם כוונתך כאן היתה טובה).

באופן כללי, כמו שכתבתי, אני חושבת שענישה היא דבר פסול. כל ענישה באשר היא. היא לא מביאה לשום דבר חיובי, היא רק מתסכלת ומגבירה את המרמור והעצבים. של כולם. כוונתה של עפרה בטוח טובה, אבל הצעד הזה - לא רק מצידה - הוא שגוי בעיניי.

מוטי הוא בן אדם מקסים וטוב לב. לא צריך להיות גאון בשביל להבחין בזה. לכל בן אדם יש נקודות חולשה, מקומות מסויימים שבהם הוא נופל קצת ומקרים בהם הוא שוגה. אני בעד להסתכל על האדם כמכלול.

puma141

New member
חחח מיכלי תפסיקי להתנצל!לא לזה התכוונתי!הסברת

הסברתי את מה שחשבתי גם למוטי..זו האמת בעיני, ולא חשבתי שאת חושבת משו רע על עופרה..
ברור שיש נקודות חולשה-לא יכולה לנתח את זה-לא ראיתי הכל:)

למעלה