יום שלישי - בוקר טוב

puma141

New member
אני אשרוד, קראתי את ההתחלה-ועצרתי:)אל

תקרא, או תנסה שלא=פוסטים שאתה מבין שהם תקועים.פשוט תקועים! כי לא יעזור מה תגיד=ככה זה שם..

רוקסין

New member
מסכימה, ההפקה נתנה לגיטימציה לכל הגברים המכים

להמשיך להתעלל ולהכות את נשותיהם. ולכל הערסים והפרחות במדינה להמשיך ולהשליט פחד וטרור ברחובות, ולהפוך את ישראל למדינת עולם שלישי.

רוקסין

New member
למה מגוחך פומה? מעכשיו כל בעל מכה...

שראה שההפקה נתנה את הניצחון לאדם אלים שמתנהג לבת זוגתו בזלזול והשפלה ובאלימות מילולית וכמעט פיזית, חושב שהוא עושה טובה לאשתו שהוא בכלל מרשה לה לנשום לידו... ההפקה נתנה לגיטימציה לאלפי גברים מכים להמשיך ולהתעלל בנשותיהם. ואני לא אתפלא אם נשמע בקרוב מאוד על הרבה מקרים של התעללות השפלה ואלימות כנגד נשים. אבל אחרי פליטת הפה האומללה של יורם זק לגבי דנה רון, זה ממש לא פלא שההפקה מקדמת ונותנת גושפנקא לכזה דבר...

puma141

New member
ערן היכה יותר מקותי.ומה שמפחיד-בערן לא היה

צער על האכזריות שלו, ועל היחס המניפולטיבי כלפי ערן!
קותי הוא לא האבטיפוס שהייתי מתחתנת איתו=אבל הוא גם לא אלים כפי שאת מנסה לצייר, ובטח שהוא לא גיבור תרבותי או רומנטי של נשים.
נסחפת,חמודה..:) תחזרי..אני קוראת לך מפה, מכדור הארץ..

רוקסין

New member
גם מערן לא ממש התלהבתי

אבל הוא לפחות יאמר לזכותו, לא נהג בגועליות ובאלימות כלפי אף דיירת בבית. יחד עם זאת, לא אהבתי את המניפולציה הרגשית שלו כלפי הבנות בבית. אבל מכאן ועד אלימות יש מרחק של שמיים וארץ. קותי אם לא היו מצלמות בכל רחבי הבית, אין לי בכלל ספק שגם היה מגיע לכדי מכות ואלימות פיזית. ראינו איך הוא הרים בקבוק על זיוה, ואם לא היו שם מצלמות רק אלוהים יודע איך זה היה נגמר...

ערן לא הפסיק להטריד מינית את יאנה, מילולית.

פעם אחר פעם בהערות בוטות .

זה לא פחות אלים ולא פחות מגעיל.

אבל , הוא אמר את זה עם חיוך, בנחת ובלי מבטא, לכן אולי קל היה יותר לעכל את האמירות הדוחות שלו.

זה לא פותר את קותי מדברים שהוא עשה, אבל חייבים להיות הוגנים.

אגב, הוא לא הרים על זיוה בקבוק, הוא שתה ממנו וניגש אליה כשהבקבוק בידו, לא נגע בה, לא שרט אפילו ולדעתי גם לא התכוון.

sweetgood526

New member
והגזען הצבוע הקנאי שלא הפסיק ללכלך על יאנה

מצאתו בבית מעיז בראיון האחרון שלו...להגיד שהיה מנסה משהו עם יאנה אם לא קותי...
לפחות הוא יודע שזה אף פעם לא היה תלוי בו...

אותי הוא הפחיד יותר מש1000 צבי יעשו....לטעמי צבי לא היה מפחיד בכלל אלא פשוט היה קשה לו אם מה שהיה צריך להתמודד כי לא באמת רצה ולכן היה הוא הקצין אם בחורה אחרת היה מתנהג אחרת....למרות שרואים וגם אמרה שיש לו בעיה ריגשית...

רוקסין

New member
צליל אני לא ראיתי שום הטרדה מינית

שבחורה משתפת פעולה זו לא הטרדה מינית. אם כבר מי שהטריד הכי הרבה את יאנה זה קותי, שלו היא גם אמרה לו ודי לא פעם ולא עמיים, אבל מה לעשות שאח"כ חזרה אליו על ארבע בהוראת ההפקה מיד אחרי שטיפת המוח שעברה בחדר האח הגדול. אני לא אתפלא כלל אם בעוד שנתיים נשמע מה באמת קרה בחדר האח הגדול עם קותיאנה העונה...

משתפת פעולה? היא תקעה בו מבטים שאמרו הרבה

קותי לא היה אלים כלפי יאנה ולא הטריד, הייתה ביניהם מערכת יחסים וכל מה שנעשה בה נעשה באישור שני הצדדים, היא כיפכפה אותו כמו שהוא כיפכף אותה, השריטה על האף ביום שיצא זה לא מלטיפה.

הטרדה זה לדבר על חלקי גוף אצל בחורה בקונוטצייה מינית , כשאין לך איתה שום יחסים מלבד יחסי ידידות, הוא דיבר על התחת שלה, על מה היה עושה לה ועוד.

כל זה בזמן שהוא יודע שהיא מאוהבת בקותי, כי היא אמרה לו.

יאנה קיבלה הוראות מההפקה? באמת? יש לך הוכחות לכך או שאת ממציאה ממוחך הקודח?

רוקסין

New member
בכל פעם שיאנה רבה עם קותי והצופים חשבו שזהו

האח הגדול קרא ליאנה ואחרי שיצאה מהחדר של האח הגדול פתאום היא קראה לקותי גוזלון ועוד כל מיני שמות חיבה הזויים, כשרגע לפני זה צעקה עליו שלא יעז להתקרב אליה ושביניהם זה נגמר. אז אחד מהשניים: או שיאנה שלך קריזיונרית פסיכית שלא סגורה על עצמה, ונכנסה לחדר האח הגדול לטיפול בזה. או שקיבלה הוראות מגבוה בחדר האח הגדול, והמבין יבין... מה שבטוח עוד לא היה זוג הזוי כמו קותיאנה בתולדות האח הגדול. אפילו גדליה והמושפלת נראו הרבה פחות הזויים מהזוג קותיאנה. הם לפחות רבו כל כמה ימים, אצל קותיאנה הריבים היו כל יום, וכללו קטעי אלימות מילולית וגם לא מעט פיזית. ורק שתדעי לך שבחורה שמביאה שריטה לגבר על האף זה ממש לא מאהבה...

puma141

New member
רוקסין,הדברים מתחת לפני השטח=מסוכנים בהרבה מא

מאלו שמעליו.
אולי את ואני ראינו אחרת את מה שמתחת לפני השטח אצל ערן, ואצל קותי.
לא אולי=בטוח!!!

רוקסין

New member
פומה, לפחות במקרה של ערן הראו הכל

ואילו במקרה של קותי הסתירו מהצופים את כל הרוע והאלימות שלו והראו רק את הקטעים המצחיקים שלו ואת זה שהוא כאילו בן זוג של יאנה. למרות שיאנה חזרה ואמרה המון פעמים שבחוץ אין שום סיכוי שהם יהיו ביחד, וגם את זה הסתירו מהצופים. אני לא זוכרת שהיתה עוד עונה כזאת מגמתית לטובת מתמודד אחד כמו שהיתה העונה הזאת לטובת קותי. אפילו בעונה 2 הראו בסוף רגע לפני הגמר את הרוע של הזוג המלכותי ואיילה הודחה עוד באותו שבוע. וזה לא שהם לא יכולים להראות, כי עובדה שברגע שהם רצו להיפטר מאביבית לטובת יאנה, הם ידעו טוב מאוד להראות את הקטע הפסיכוטי שלה על תוספות השיער שבו היא שרפה את עצמה. ועובדה שאת הקטע המאיים של קותי נגד ההפקה במשימת המהדורה האח-רונה, שהוא אמר ליאנה שאיתו לא מתעסקים והוא לא ילד טוב, הסתירו ולא הראו לצופים. לעומת זאת הראו לצופים את הנשיקה שלו עם יאנה, אבל לא הראו את הסטירה שבאה מיד אחריה. ולזה קוראים מניפולציה?

sweetgood526

New member
הראו את הרוע של ערן?חחח ולמה לשקר הרי אתמול

העמדנו אותך על טעותך שיכול להיות שהיתה תמימה שלא הראו את הנשיקה בערוץ 2 להמשיך ולהגיד שהראו מראה שכבר אין תמימות וניסיון פשוט לשקר כדי שיסתדר עם התאוריה השגויה שלך לטעמי...

הראו את הרוע של ערן?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שקר וכזב הדבר השלילי אפילו בשיחת הגזענית שלו נתנו לו במה להסברים מצוצים מהאצבע...עשו לו עריכה מדהימה נתנו לו פרק "ערן המלאך" והסתירו את כל המניפולטביות שלו שטיפות המוח שלו והרוע שלו....

עד שהראו אותו מקשיב לשיחה בשירותים והשיחה עם יאנה במטבח שגם זה עם אנשים לא יודעים את שיטת הפעולה שלו יכול להיות שחלק לא קלטו...

איפה כל הליכלוכים ושטיפות המוח שהיה אומר ליאנה...המניפולטביות שלו....מה שעשה עם אביבית בנסט השיחה עם הסכנינים....העובדה שהוליך אותה שולל בשביל זמן מסך....

הערות המיניות הגועליות ליאנה....
ההקשבה שלו לשיחות וניצול מידע לטובתו כו' וכו' וכ'ו...
ולמה שהפקה תראה שיחה שנעשתה מתוך תסכול שניתן להבין והיתה נגד ההפקה....חחחחחחחחחחח
איזה עניין יש בזה כל אחד לפעמים מוציא תסכולים ואומר שטויות ....

ושוב תמשיכי ותנסי להתעלם שיאנה אמרה מה שאמרה בגלל המגננות שלה והיתה שיחה מאוד ברורה עם שרי על הנושא שהיא אומרת שהיא תרצה לנסות בחוץ ואומרת את זה בגלל המגננות שלה ולמעשה משקרת לעצמה...כמו כן היא אמרה במפורש גם בחדר האח וגם לקותי שהם יראו בחוץ....כל הדברים האחרים היתה אומרת מתוך מגגננות ושהיתה כועסת על קותי

LOCHSHUV

New member
אבל כשערן הודח יאנה אמרה שהיא פספסה את ערן

זה אומר הכל ,אזי מדוע להגיד דברים שלא היו ,או מצוצים מהאצבע לדבריהם של פומה ו SWEET מספיק להשתמש בספקולציות , לא נכונות די המשחק נגמר ,בעיני חבל שקותי ניצח כי לא הגיע לו ,אבל זהו שיהיהלו לבריאות ושידע לנצל את הכסף בתבונה ,ושתן לא יעלה לו לראש.

רוקסין

New member
לא הבנת שסוויט שונאת את יאנה ורוצה את רעתה?

תגידי לי מי מאחלת למי שהיא אוהבת גבר דוחה ואלים כמו קותי, שירביץ לה, יקלל אותה ואת משפחתה, ישפיל אותה ויהרוס לה את החיים והקריירה?
מי שבאמת אוהב את יאנה מאחל לה גבר עדין ואוהב, רומנטי, שיכבד אותה וישמור עליה. קרי: ההיפך הגמור מקותי. וזה אומר שסוויט לא אוהבת את יאנה, סוויט שונאת אותה.

sweetgood526

New member
כנראה שלא הסתכלת טוב כמו שלא ראית את הרוע של

שרי...אומר הרבה...
החטיף סטירה לאביבית...יאנה כמה וכמה פעמים התלוננה ואמרה לו שהוא מכאיב לה...אם זה שסובב לא את היד...אם זה שהרים אותה משום מקום....וכו'....

שלא לדבר על אלימות התגלתה בכל מיני הערות שלו העובדה שאמר ליאנה שהדבר שהוא הכי רוצה להכניס זה את הנשק שלו ויאנה אמרה לו שלא אוהבת נשק שזה הורג אנשים....והמשיך ואמר האמרה גועלית...

שלא לדבר על כל הערות הסוטות שלו לבנות וליאנה בפרט....
הגישה לאביבית ברגע שיצאה נגדו היתה מפחידה ביותר פחדתי שמסוגל לעשות משההו....

העניין אם הסכינים המבט בעיניים....

למעלה