הודעות ודיווחים

מצב
הנושא נעול.
הכוונה שלי

לא ממש הבנתי
?
הכוונה שלי
אי אפשר להכניס מספר מועט של אוטובוסים לקו, ולהגיד שאפשר לתקף מאחור.
לכן צריכים לצבור כמות מספקת של מכונות עם מכשיר תיקוף אחורי לפני שמצהירים שבקו מסויים זה אפשרי.

וזה לא לוקח יום אחד, זה לאורך זמן.

amitk83

New member
נקווה שישתפר

הכוונה שלי
אי אפשר להכניס מספר מועט של אוטובוסים לקו, ולהגיד שאפשר לתקף מאחור.
לכן צריכים לצבור כמות מספקת של מכונות עם מכשיר תיקוף אחורי לפני שמצהירים שבקו מסויים זה אפשרי.

וזה לא לוקח יום אחד, זה לאורך זמן.
נקווה שישתפר
נקווה שזה יחלחל מהר לעוד אוטובוסים ובעיקר לאוטובוסים בחיפה

felixr

New member
מכונת כרטוס במסוף 2000

הודעות ודיווחים
מכונת כרטוס במסוף 2000
היום הבחנתי במכונת כרטוס שנמצאת ליד הרציף של אגד תעבורה במסוף 2000 (ארלוזורוב ת"א). על המכונה אין שום מדבקה או סימן מזהה המשייך אותה לחברה כלשהי, והיא אינה פעילה עדיין.

עלה13

New member
יתען ומדובר במכונה של קווים, גם בתחנה...

מכונת כרטוס במסוף 2000
היום הבחנתי במכונת כרטוס שנמצאת ליד הרציף של אגד תעבורה במסוף 2000 (ארלוזורוב ת"א). על המכונה אין שום מדבקה או סימן מזהה המשייך אותה לחברה כלשהי, והיא אינה פעילה עדיין.
המרכזית החדשה ישנה מכונת כרטוס של קווים בה ניתן להטעים כרטיס רב קו

בשונה מהמכונה שהוצבה בתמח"ת

המרכזית החדשה ישנה מכונת כרטוס של קווים בה ניתן להטעים כרטיס רב קו
בשונה מהמכונה שהוצבה בתמח"ת
מדובר במכונה שבה ניתן להטעין גם במזומן.. נקווה ששאר חברות האוטובוסים יצטרפו לחברת קווים ויוסיפו מכונות מסוג זה לפחות בתחנות ראשיות במרכזי הערים.

felixr

New member
מכונות הכרטוס של המטרונית פעילות

הודעות ודיווחים
מכונות הכרטוס של המטרונית פעילות
טוב, חלקן. הנחתי את כרטיס הרב-קו, ותכולתו הוצגה על המסך. ביקשתי פירוט יתרות, וקיבלתי מהמכונה תדפיס מפורט.
כמו-כן, כשביקשתי לרכוש הסדר נסיעה, הופיאה מפה של האיזור כאשר על-גבי כל עיר הופיע מחיר הנסיעה. בנוסף, היה כפתור "לא יודע היכן היעד שלך?" שהעביר למסך חיפוש לפי שם רחוב / אתר.
בתפריט יש גם אפשרות לרכישת רב-קו אנונימי בעלות של 5 ש"ח (עדיין לא פעיל)
נראה שימושי ביותר

felixr

New member
גם השנה ישנן בעיות בהעברת פרופיל רב-קו לסטו'

הודעות ודיווחים
גם השנה ישנן בעיות בהעברת פרופיל רב-קו לסטו'
ניגשתי לעמדת השירות של אגד בתמח"ת עם כרטיס סטודנט (נושא שם ותמונה) של שנת תשע"ג, פלוס כרטיס תלמיד זמני (ללא תמונה) של תשע"ד, ואישור לימודים מיוחד שהאונ' הנפיקה, שכותרתו "אישור לימודים לצורך הנחה בתחבורה הציבורית", ובו כתוב "אישור זה תקף גם בצמוד לכרטיס תלמיד זמני". אך התשובה שקיבלתי היא שעפ"י הנחיות משרד התחבורה, אסור לאגד להעביר פרופיל לסטו', אלא רק עם כרטיס סטודנט של שנת תשע"ד, ואישור לימודים. כלומר למרותמ שהצגתי כרטיס סטודנט עם תמונה, כרטיס זמני, ומסמך רשמי שכתוב עליו שהוא בתוקף בצמוד לכרטיס זמני, לא הסכימו להעביר את הרב-קו שלי לפרופיל סטודנט.
החלטתי לנסות את מזלי בעמדה של דן (שנמצאת קומה מעל זו של אגד), ושם דווקא הסכימו להעביר אותי לפרופיל סטודנט. הבעיה הייתה שהם לא מטפלים ברב-קו שהונפק באגד, ולכן הנפיקו לי כרטיס חדש של דן...
לפחות עכשיו אני בפרופיל סטודנט.

דובר מד"א

תנועת הרכבות באיזור חדרה חסומה
תנועת הרכבות באיזור חדרה חסומה לפחות לשעה הקרובה עכב דריסת אדם על פסי הרכבת.
דובר מד"א
דובר מד"א זכי הלר: ב-20:06 נמסר למד"א מרחב שרון על הולך רגל שנפגע מרכבת 2 ק"מ דרומית ל(תחנת)פרדס חנה (שכונת איטונג). חובשים ופארמדקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בשנות ה-30 . נסיבות האירוע אינן ברורות

SHIRLY28

New member
הוספת קו מודיעין-מכבים-רעות - משרדי ממשלה י-ם

הודעות ודיווחים
על פי הודעה שקבלנו נפתח קו חדש בין מודיעין , מכבים, רעות לבין משרדי הממשלה בירושלים

הקו הוא 113 של קווים.

בבוקר יוצאים מודיעין בשעה 06:30 ו 07:30
ואחר הצהריים יוצאים מירושלים בשעה 16:10 ו 17:10

עד כאן לשון ההודעה.

מעכשיו יש 3 קוים למשרדי הממשלה בירושלים: קו 100 הידוע, הקו החדש למודיעין וקו שמספרו לא זכור לי לבית שמש.

תופעה מבורכת לכל הדעות ואני מקווה שיתווספו עוד קווים במתכונת הזאת למשרדי הממשלה בירושלים מערים אחרות בארץ.

מבית שמש-414

על פי הודעה שקבלנו נפתח קו חדש בין מודיעין , מכבים, רעות לבין משרדי הממשלה בירושלים

הקו הוא 113 של קווים.

בבוקר יוצאים מודיעין בשעה 06:30 ו 07:30
ואחר הצהריים יוצאים מירושלים בשעה 16:10 ו 17:10

עד כאן לשון ההודעה.

מעכשיו יש 3 קוים למשרדי הממשלה בירושלים: קו 100 הידוע, הקו החדש למודיעין וקו שמספרו לא זכור לי לבית שמש.

תופעה מבורכת לכל הדעות ואני מקווה שיתווספו עוד קווים במתכונת הזאת למשרדי הממשלה בירושלים מערים אחרות בארץ.
מבית שמש-414
יש גם ממבשרת-156

darkshadow1

New member
277- מהפך!

הודעות ודיווחים
277- מהפך!
בנסיעה ביום ראשון ב-7 בבוקר נסעו קצת יותר מעשרה נוסעים.

אותה שעה, היום (יום חמישי), האוטובוס (בינעירוני) התמלא כמעט לחלוטין בישיבה. העומס כ"כ גדול שלדעתי כדאי להחליף בחזרה לאוטובוס עירוני כי אוטובוס בינעירוני פשוט לא מצליח להתמודד עם העומס וזה מתבטא בעצירות מאוד ארוכות בתחנות.
ואם זה המצב רק חמישה ימים אחרי הנסיעה הראשונה- כנראה שהפוטנציאל עוד גדול. היום אגד גם חילקו פלאיירים בתחנות- אני יכול לסרוק אחד שלקחתי אם מישהו מתעניין.

olli3

New member
מנהל
אני מתעניין - סריקה תתקבל בברכה ובתודה :)

277- מהפך!
בנסיעה ביום ראשון ב-7 בבוקר נסעו קצת יותר מעשרה נוסעים.

אותה שעה, היום (יום חמישי), האוטובוס (בינעירוני) התמלא כמעט לחלוטין בישיבה. העומס כ"כ גדול שלדעתי כדאי להחליף בחזרה לאוטובוס עירוני כי אוטובוס בינעירוני פשוט לא מצליח להתמודד עם העומס וזה מתבטא בעצירות מאוד ארוכות בתחנות.
ואם זה המצב רק חמישה ימים אחרי הנסיעה הראשונה- כנראה שהפוטנציאל עוד גדול. היום אגד גם חילקו פלאיירים בתחנות- אני יכול לסרוק אחד שלקחתי אם מישהו מתעניין.
אני מתעניין - סריקה תתקבל בברכה ובתודה :)
אני שמח לשמוע שחל מהפך ואנשים החלו להכיר את הקו. אכן גידול מרשים שכזה תוך 5 ימים זה נאה ביותר.

זה בוודאי גם מוריד מהעומס על הקווים האחרים. למרות זאת, לקו יש אופי נסיעה בין עירוני בדומה לקווים כמו 149 ו249 למשל. אני חושב שאוטובוס בין עירוני מתאים הרבה יותר לנסיעה שכזאת (למרות העיכוב בתחנות) ושעירוני יעשה עוול ע"י הפיכתו לקו סרדינים שניתן לדחוס בו הרבה נוסעים בעמידה. לעומת זאת, הפעלת הקו כבין עירוני יכולה לגרום להגברת התדירות שלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה